Severin KA4813 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Severin KA4813 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 689.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Ekspres do kawy z młynkiem KA 4813 SEVERIN
689.00
Sferis.pl
Severin KA 4813
719.00
RTV EURO AGD
Severin KA 4813
719.00
OleOle!

Parametry

Producent:Severin
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu przelewowy
Pojemność 1.25 l
Moc 1000 W
Mielenie tak
Kolor srebrny, czarny

Opis

Ekspres do kawy Severin KA4813 wspaniały aromat Ekspres do kawy z młynkiem żarnowym Severin KA 4813 powinien zainteresować każdego, kto w piciu parzonej kawy ceni sobie nade wszystko jej nieprzeciętny aromat.

zastosowana w tym produkcie perfekcyjna technika mielenia żarnowego umożliwia rozdrobnienie ziaren kawy do najmniejszych wymiarów. Oferuje w dodatku możliwość dostosowywania stopnia ich rozdrobnienia, a także ilości kawy wedle osobistego uznania.

Co więcej daje aż trzy opcje wyboru intensywności aromatu. W ten sposób ekspres przelewowy KA 4813 daje gwarancję uzyskania smaku i aromatu zgodnych z upodobaniami najmocniej wybrednego kawosza. Czego chcieć więcej$263 Czy nie byłoby miło, gdyby nasz ulubiony samodzielnie dopasowany aromat cechował się intensywnością$264 Ten wariant ekspresów przelewowych Severin daje na to szansę, oferując funkcję zaparzenia wstępnego.

Ta nieszablonowa metoda polega na zwilżaniu kawy przed właściwym jej zaparzeniem, co sprawia, iż uwalniany aromat jest wyjątkowo intensywny i mocny. Nieskomplikowana obsługa Obsługa ekspresu jest komfortowa i instynktowna.

W obszernym stopniu jest to zasługa wyświetlacza dotykowego LED z opcją ustawiania czasu. Z jego pomocą łatwo uruchamia się poszczególne zadania, na przykład utrzymanie ciepła poprzez ustalony przez użytkownika czas (do godziny).

10 filiżanek pojemność ekspresu zezwala na przygotowanie do 10 filiżanek aromatycznej kawy ze świeżo zmielonych ziaren. Jeśli nie wykorzysta się od razu rozdrobnionych wcześniej ziaren, istnieje możliwość wyłączenia młynka i przygotowania napoju ze zmielonej już kawy.

miłośników cicho pracujących sprzętów zadowoli opcja wyciszania sygnalizacji dźwiękowej. Dzbanek Ekspres wyekwipowany jest w wychylny filtr z wymiennym wkładem 1 x 4, zaprojektowany tak, by nie trzeba było martwić się kapaniem oraz w dodatkowy filtr stały.

Specjalna pokrywka pomaga dłużej utrzymać aromat. Ekspres do kawy z młynkiem żarnowym Severin KA 4813 uzupełnia wygodny w użyciu szklany dzbanek z pokrywką (GK 5546), o obszerności ok. 1,4 l.