Siemens TC86303 promocja 2021

Cena299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Ekspresy do kawy
Pojemność 1.25 l
Moc 1160 W
Sterowanie elektroniczne
Mielenie nie

Opis

Przygotuj swoją ulubioną kawę na przyjemny początek dnia! Pełen aromat, gwarantujący nadzwyczajne wrażenia z picia kawy: aromaSense Plus unikatowy aromaty kawy może osiągnąć trafny poziom nasycenia dopiero po przynajmniej pięciu minutach kontaktu z gorącą wodą.

Przy mniejszej ilości wody (mniej aniżeli cztery filiżanki) niepokaźny czas kontaktu nie zostałby osiągnięty. Dzięki aromaSense Plus ten problem został rozwiązany. Czujka w zbiorniku na wodę lokalizuje ilość użytej wody i automatycznie dopasowuje czas kontaktu gorącej wody ze zmieloną kawą.

ekran LED informuje użytkownika o działaniu funkcji aromaSense Plus. Technika sesorowa gwarantujaca nadzwyczajny aromat kawy Ekspres wyekwipowany został w sensory dbające o idealną temperaturę parzenia.

Ochrona przed kapaniem i plamami Wszyscy znamy tę sytuację — Twoja świeżo zaparzona kawa jest gotowa i już wlewa się do filiżanki, lecz po jej wyjęciu z praktycznie każdego ekspresu nadal kapie, co pozostawia szpetne plamy na płycie cieplnej.

Dzięki funkcji drip stop oferowanej w modelach firmy Siemens osad z kamienia, przypalona kawa i męczące szorowanie, przechodzą do historii. Maksymalna przyjemność, aż do ostatniej kropli. Bezpieczeństwo i wygoda Funkcja autoOff samoczynnie wyłącza urządzenie po zakończeniu pracy, dzięki czemu możesz cieszyć się wyższym stopniem bezpieczeństwa i wygody, jednocześnie obniżając zużycie energii.

Uchylna obsada filtra umożliwia prędkie i nieskomplikowane przygotowanie kawy W niektóre poranki musisz się naprawdę spieszyć. A jeśli uwielbiasz aromatyczną kawę, nie chcesz czekać wieczność na pierwszą filiżankę.

Dzięki uchylnej obsadzie filtra swoją poranną kawę możesz przygotować niemal przez sen: wystarczy odchylić obsadę filtra, wypełnić papierowy filtr zmieloną kawą, wsunąć obsadę na miejsce, włączyć ekspres i gotowe!

Komfort jaki daje Ci fukncjonalność naszego ekspresu - komfortowy system odkamieniania System odkamieniania sprawia, że czyszczenie urządzenia jest niewiarygodnie prędkie i proste. Obecność kamienia jest wskazywana na wyświetlaczu; można go ekspresowo iusunąć za pomocą jednego przycisku, korzystając ze zintegrowanego programu odkamieniania.

Oznacza to, iż nie tylko woda zachowuje świeżość — to samo dotyczy Twojego urządzenia! Maksimum przyjemności przez cały okres eksploatacji urządzenia. Komfortowe i proste czyszczenie urządzenia W powszednim użyciu czajnik można momentalnie i prosto napełnić w dodatku poprzez dziobek, bez otwierania pokrywy.

Czyszczenie czajnika jest wygodne. Wielki otwór oraz podstawa tworzona z wysokiej jakości stali nierdzewnej sprawiają,choćby wnętrze czajnika jest przystępne do wyczyszczenia. Najwyższy poziom higieny i maksymalna przyjemność.

choćby po śniadaniu....