Siemens TE655203 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Siemens TE655203 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Siemens EQ.6 plus s500 TE655203RW - automatyczny
2999.00
OleOle!
Siemens EQ.6 plus s500 TE655203RW - automatyczny
2999.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Ekspresy do kawy
Pojemność 1.7 l
Moc 1500 W

Opis

  Twój świat kawy rozpoczyna sie na panelu sterującym EQ.6 plus, na dodatek ekspres ten ma opcje przygotowania dwóch cappuccino równocześnie.


  • Intelligent Heater inside: system sensoFlow zagwarantuje świetne espresso dzięki stałej temperaturze parzenia
  • coffeeSelect Display: Wszystkie kawy i napoje mleczne są wybierane i przygotowywane po dotknięciu dotykowego panelu sterowania
  • creamCleaner: System czyszczenia parą po przygotowaniu każdego napoju mlecznego zapewnia codzienną higienę urządzenia
  • Cappuccino: Każda kawa albo napój na bazie kawy i mleka przygotowywany po przyciśnięciu panela sterującego - choćby dwie filiżanki jednocześnie
  • Zapisz swoje pereferencje ulubionych napojów kawowych i mlecznych, co umożliwi nietrudne ich przygotowanie za każdym razem
  Najważniejsze atrybuty tego urządzenia
  nadzwyczajna temperatura parzenia zapewniająca najbogatszy aromat: sensoFlow System.

  Aby uwolnić pełny aromat espresso, kawę trzeba zaparzyć w adekwatnej temperaturze. Temperatura parzenia rewelacyjnego espresso gromadzi się w zakresie od 90°C do 95°C. Jeśli temperatura jest zbyt niska, do kawy zostanie uwolniona jedynie część aromatu. Natomiast przy zbyt wysokiej temperaturze kawa momentalnie przybierze przypalonego smaku. W pełni samoczynne ekspresy do kawy serii EQ z systemem sensoFlow — rozwiązaniem unikatowym na skalę światową — zawsze podgrzewają wodę do odpowiedniej temperatury i utrzymują ją przez cały proces parzenia — profesjonalna technika gwarantuje profesjonalnie przygotowane espresso.

  Dla otrzymania ekstra-potężnej kawy: aromaDouble Shot.

  Ekstra-potężna kawa bez kompromisów w kwestii aromatu, dzięki progresywnej funkcji aromaDouble Shot. Funkcja aromaDouble Shot obejmuje dwa procesy mielenia i parzenia,za każdym razem wydobywać najkorzystniejszy aromat. Ten samoczynny proces gwarantuje, że kawa jest pozbawiona gorzkiego posmaku, ponieważ mniejsza ilość wody oznacza mniej uwolnionej goryczy — dzięki czemu do Twojej filiżanki trafia tylko to, co najlepsze w ziarnie.

  dopasowanie wielkości napoju do jednostkowych potrzeb: individualCup Volume.

  Aby stworzyć nieszablonową kawę serwowaną w filiżankach o różnych rozmiarach, potrzebna jest perfekcyjnie dopracowana technika. Przy pomocy funkcji individualCup Volume wstępnie ustawione rozmiary filiżanek, takie jak „niewielka", „średnia" i „duża", można indywidualnie zintegrować w zakresie pięciu zróżnicowanych ustawień obszerności.

  rozciągliwość przy dowolnym napoju: wylot kawy z regulacją wysokości.

  Niezależnie od tego, czy robisz sobie krótką przerwę na espresso czy delektujesz się szklanką latte macchiato, wylot kawy z regulacją wysokości dostosowuje się znakomicie do każdego wymiaru naczynia. Pod wylotem łatwo mieszczą się nawet 15-centymetrowe szklanki do latte macchiato. Ciesz się czystą perfekcją aż po najdrobniejszy detal — bez ograniczeń.

  Pełna przyjemność za dotknięciem przycisku: funkcja oneTouch.

  Niezależnie od tego, na jaki kawowy specjał masz ochotę, czy jest to latte macchiato, kremowe cappuccino, czy również ekstra-mocne espresso, dzięki funkcji oneTouch Twój w pełni automatyczny ekspres może przygotować dla Ciebie czystą kawową rozkosz za naciśnięciem zaledwie jednego przycisku — nic prostszego. System przygotowuje kawę i mleczne specjały w sposób samoczynny — i starannie tak, jak lubisz. Ta świetna technika zezwala na beztroskie zanurzenie się w świecie świetnej kawy.

  genialne mielenie i pełniejszy aromat: ceramDrive.

  Wysokiej jakości młynek ceramDrive mieli ziarna kawy wyjątkowo równo, przez co pozwala na wydobycie wszystkich aromatów w trakcie cyklu parzenia — wrażenia z picia tak aromatycznej kawy są czymś naprawdę nieszablonowym. Ponieważ młynki ceramiczne — w przeciwieństwie do stalowych — praktycznie nie podlegają zużyciu,

  zapewniają one długookresowe wrażenia z picia kawy premium.

  samoczynne odłączenie od zasilania: zeroEnergy Auto-off.

  Stale rosnące koszty energii przekładają się na rosnące znaczenie energooszczędnych technologii. Funkcja zeroEnergy Auto-off automatycznie odłącza urządzenie od zasilania po upływie nastawionego czasu, stanowiąc produktywny sposób na oszczędzanie energii.

  Filiżanka za filiżanką czystej przyjemności: gwarancja 15 000 filiżanek.

  najlepsze wrażenia z picia kawy i najnowocześniejsza technologia — to właśnie gwarancja 15 000 filiżanek. Udzielając tej gwarancji, marka Siemens zobowiązuje się do zapewniania stałej, wysokiej sprawności urządzenia, by serwować idealną kawę zawsze — od pierwszej do 15 000 filiżanki.

  wspaniała higiena: wyjmowana jednostka zaparzania

  Aby zapewnić higieniczną czystość, choćby we wnętrzu urządzenia, w pełni samoczynny ekspres do kawy przystępne wyjęcie jednostki zaparzania, wypłukanie jej pod bieżącą wodą i ponowny montaż w urządzeniu. Dzięki czemu możesz prędko wrócić do tego, czego naprawdę pragniesz: smakowania czystego aromatu najlepszych kawowych specjałów.

  Świeża woda do parzenia, zawsze: singlePortion® Cleaning.

  automatyczna funkcja singlePortion® Cleaning zagwarantuje higieniczne czyszczenie wszystkich przewodów urządzenia po każdym procesie parzenia — dzięki temu Twoja kawa jest za każdym razem przygotowywana na bazie świeżej wody. Doskonałość w każdym detalu zagwarantuje tylko najkorzystniejsze wrażenia.

  By dłużej cieszyć się kawą: calc'nClean.

  calc'nClean umożliwia czyszczenie i odkamienianie w jednym cyklu. Ten program serwisowy stanowczo usprawnia czyszczenie urządzenia i maksymalnie wydłuża okres eksploatacji produktu, dzięki czemu możesz radować się nieszablonową kawą jeszcze dłużej.  towar
  producent
  Kod producenta
  TE655203RW
  EAN
  4242003806395
  dane podstawowe
  Czarno-metaliczny
  automatyczny
  Ciśnieniowy
  Brak informacji
  Fizyczne Funkcje
  Elektroniczne
  samoczynne czyszczenie
  samoczynne odkamienianie
  samoczynne płukanie
  wyświetlacz elektroniczny
  Parzenie
  Mielona
  W ziarnach
  Z pojemnika na mleko
  Parzenie Cappuccino
  Parzenie Espresso
  Parzenie Latte macchiato
  techniczne
  zastosowane technologie
  Double Shot - Wyższy poziom intensywności, podwójna ilość kawy dla napoju, krótsze zaparzanie.
  OneTouch
  Filtr wody Brita
  Łyżeczka
  Paski do mierzenia poziomu twardości wody
  Wężyk łączący
  Wężyk spieniacza mleka
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta
  informacje o gwarancji producenta
  Telefony:
  (022) 57 27 721