Siemens TE655319 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Siemens TE655319 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
SIEMENS EQ.6 PLUS S500 TE655319RW
2999.00
Neonet.pl
Ekspres SIEMENS EQ.6 Plus S500 TE655319RW
3299.00
Media Expert

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Ekspresy do kawy
Pojemność 1.7 l
Moc 1500 W
Kolor czarny

Opis

Twój świat kawy początkuje sie na panelu sterującym EQ.6 plus, dodatkowo ekspres ten ma opcje przygotowania dwóch cappuccino równocześnie.

* Intelligent Heater inside: system sensoFlow gwarantuje świetne espresso dzięki stałej temperaturze parzenia.

  • CoffeeSelect Display: Wszystkie kawy i napoje mleczne są wybierane i przygotowywane po dotknięciu dotykowego panelu sterowania.
  • CreamCleaner: System czyszczenia parą po przygotowaniu każdego napoju mlecznego gwarantuje codzienną higienę urządzenia.
  • Cappuccino: Każda kawa albo napój na bazie kawy i mleka przygotowywany po przyciśnięciu panela sterującego - nawet dwie filiżanki równocześnie.
  • Zapisz swoje pereferencje ulubionych napojów kawowych i mlecznych, co umożliwi łatwe ich przygotowanie zawsze.

Świeża woda do parzenia, zawsze: singlePortion® Cleaning.

samoczynna funkcja singlePortion® Cleaning gwarantuje higieniczne czyszczenie wszystkich przewodów urządzenia po każdym procesie parzenia — dzięki temu Twoja kawa jest zawsze przygotowywana na bazie świeżej wody. Doskonałość w każdym detalu tylko najkorzystniejsze wrażenia.

świetna temperatura parzenia zapewniająca najbogatszy zapach: sensoFlow System.

żeby uwolnić pełny aromat espresso, kawę trzeba zaparzyć w trafnej temperaturze. Temperatura parzenia nadzwyczajnego espresso gromadzi się w zakresie od 90°C do 95°C. Jeśli temperatura jest zbyt niska, do kawy zostanie uwolniona wyłącznie część aromatu. Natomiast przy zbyt wysokiej temperaturze kawa ekspresowo przybierze przypalonego smaku. W pełni samoczynne ekspresy do kawy kolekcji EQ z systemem sensoFlow — rozwiązaniem unikatowym na skalę światową — za każdym razem podgrzewają wodę do adekwatnej temperatury i utrzymują ją poprzez cały proces parzenia — profesjonalna technika zagwarantuje profesjonalnie przygotowane espresso.

Pełna przyjemność za dotknięciem przycisku: funkcja oneTouch.

Niezależnie od tego, na jaki kawowy specjał masz ochotę, czy jest to latte macchiato, kremowe cappuccino, czy również ekstra-mocne espresso, dzięki funkcji oneTouch Twój w pełni automatyczny ekspres może przygotować dla Ciebie czystą kawową rozkosz za naciśnięciem zaledwie jednego przycisku — nic prostszego. System przygotowuje kawę i mleczne specjały w sposób samoczynny — i starannie tak, jak lubisz. Ta znakomita technologia zezwala na beztroskie zanurzenie się w świecie perfekcyjnej kawy.

dobranie wielkości napoju do jednostkowych potrzeb: individualCup Volume.

aby stworzyć unikatową kawę serwowaną w filiżankach o przeróżnych rozmiarach, konieczna jest nadzwyczajnie dopracowana technika. Za pomocą funkcji individualCup Volume wstępnie ustawione wymiary filiżanek, takie jak „minimalna", „średnia" i „wielka", można indywidualnie skonsolidować w zakresie pięciu przeróżnych ustawień obszerności.

By dłużej radować się kawą: calc'nClean.

Calc'nClean zezwala na czyszczenie i odkamienianie w jednym procesu. Ten program serwisowy zasadniczo upraszcza czyszczenie urządzenia i maksymalnie wydłuża okres eksploatacji towaru, dzięki temu możesz cieszyć się nieszablonową kawą jeszcze dłużej.

Dla otrzymania ekstra-potężnej kawy: aromaDouble Shot.

Ekstra-mocna kawa bez kompromisów w kwestii aromatu, dzięki postępowej funkcji aromaDouble Shot. Funkcja aromaDouble Shot obejmuje dwa procesy mielenia i parzenia,zawsze wyciągać najkorzystniejszy zapach. Ten automatyczny cykl zapewnia, iż kawa jest pozbawiona gorzkiego posmaku, ponieważ mniejsza liczba wody oznacza mniej uwolnionej goryczy — dzięki temu do Twojej filiżanki trafia wyłącznie to, co najlepsze w ziarnie.

sprężystość przy dowolnym napoju: wylot kawy z regulacją wysokości.

Niezależnie od tego, czy robisz sobie krótką przerwę na espresso czy delektujesz się szklanką latte macchiato, wylot kawy z regulacją wysokości dopasowuje się wspaniale do każdego wymiaru naczynia. Pod wylotem z łatwością mieszczą się choćby 15-centymetrowe szklanki do latte macchiato. Ciesz się czystą perfekcją aż po najdrobniejszy detal — bez ograniczeń.

nieprzeciętna higiena: wyjmowana jednostka zaparzania

by zapewnić higieniczną czystość, nawet w środku urządzenia, w pełni samoczynny ekspres do kawy łatwe wyjęcie jednostki zaparzania, wypłukanie jej pod bieżącą wodą i ponowny montaż w urządzeniu. Dzięki temu możesz ekspresowo wrócić do tego, czego naprawdę pragniesz: smakowania czystego aromatu najlepszych kawowych specjałów.

Filiżanka za filiżanką czystej przyjemności: gwarancja 15 000 filiżanek.

najlepsze wrażenia z picia kawy i najnowocześniejsza technologia — to właśnie gwarancja 15 000 filiżanek. Udzielając tej gwarancji, firma Siemens zobowiązuje się do zapewniania stałej, wysokiej efektywności urządzenia, aby serwować perfekcyjną kawę zawsze — od pierwszej do 15 000 filiżanki.