Siemens TI923309 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Siemens TI923309 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
Siemens EQ.9 s300 TI923309RW
3999.00
OleOle!
-34%
Siemens EQ.9 s300 TI923309RW
3999.00
RTV EURO AGD
-34%
SIEMENS EQ.9 PLUS S300 TI923309RW
3999.00
Neonet.pl
Siemens ekspres do kawy TI923309RW
6059.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Ekspresy do kawy
Pojemność 2.3 l
Moc 1500 W

Opis

Siemens TI923309RW EQ.9 plus: Zamienia chwilę z kawą w najkorzystniejszy moment dnia.Przygotowywanie kawy powinno być tak przyjemne, jak delektowanie się nią. W pełni automatyczny ekspres EQ.9 plus zajmie się wszystkim za Ciebie, a Ty w tym czasie możesz rozkoszować się aromatem kawy.Na przykład system autoMilkClean samoczynnie czyści parą układ spieniania mleka po każdym napoju mlecznym, aunikalny system sensoFlow zapewnia doskonałą, stałą temperaturę przez cały proces parzenia.

Najważniejsze parametry urządzenia wspaniała temperatura parzenia gwarantująca najbogatszy aromat. Wyrazista precyzja sterowania. Wyjątkowo cichy młynek ceramiczny. Samoczynne przypasowanie czasu mielenia kawy.

Dwie kawy lub dwa napoje mleczne na raz za jednym dotknięciem przycisku. Płukanie układu parzenia po każdej kawie. Zapamiętywanie ustawień ulubionej kawy dla 6 użytkowników. Solidny aromat bez gorzkiego posmaku.

samoczynne czyszczenie układu mlecznego po każdym przygotowaniu kawy z mlekiem. Uzupełniające wyciszenie zapewniającejeszcze obszerniejszy komfort stosowania. Maksimum aromatu dzięki nieprzeciętnej temperaturze parzenia: inteligentny system sensoFlow Kawę należy parzyć zawsze w adekwatnej temperaturze – tonajlepszy sposób na pełne rozwinięcie aromatu kawy.

doskonałatemperatura parzenia wyśmienitego espresso posiada sięw przedziale od 90 do 95°C.Tylko ekspresy EQ z niepowtarzalnym systemem sensoFlowzapewniają utrzymanie najwłaściwszych warunków w trakcieprzygotowywania kawy.

Za najszybszy i najskuteczniejszysposób uzyskania znakomitego espresso odpowiadają sensorykontrolujące temperaturę przez cały cykl przygotowywanianaparu. Maksimum aromatu dzięki genialnej temperaturze parzenia: inteligentny system sensoFlow Kawę należy parzyć zawsze w optymalnej temperaturze – tonajlepszy sposób na pełne rozwinięcie aromatu kawy.

rewelacyjnatemperatura parzenia świetnego espresso zawiera sięw przedziale od 90 do 95°C.Tylko ekspresy EQ z unikalnym systemem sensoFlowzapewniają utrzymanie najwłaściwszych warunków podczasprzygotowywania kawy.

Za najszybszy i najskuteczniejszysposób uzyskania genialnego espresso odpowiadają sensorykontrolujące temperaturę poprzez cały proces przygotowywanianaparu. Progresywna obsługa: barwny wyświetlacz TFT Smakosze o najwyższych kryteriach dotyczących kawy chcą wszystkiego, co najkorzystniejsze — także jeśli chodzi o ich ekspres.

nowoczesny kolorowy wyświetlacz TFT nie tylko stanowi perfekcyjne dopełnienie wizjonerskiego designu w pełni automatycznego ekspresu do kawy — sprawia także, iż obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. Ta zaawansowana technologia, obejmująca nawigację po interaktywnych menu i instynktowną logikę obsługi,przekształca proste udogodnienie w prawdziwą przyjemność używania.

postępowa obsługa: kolorowy ekran TFT Smakosze o najwyższych wymogich dotyczących kawy chcą wszystkiego, co najlepsze — także jeśli chodzi o ich ekspres. Innowacyjny barwny ekran TFT nie tylko stanowi znakomite dopełnienie wizjonerskiego designu w pełni automatycznego ekspresu do kawy — powoduje także, iż obsługa urządzenia jest nad wyraz prosta.

Ta progresywna technika, obejmująca nawigację po interaktywnych menu i instynktowną logikę obsługi,przekształca proste udogodnienie w prawdziwą przyjemność wykorzystywania. Niewiarygodnie precyzyjny, nieprzeciętnie cichy Wyjątkowo cichy, zamknięty młynek klasy premium wyprodukowano z wysokiej jakości komponentów ceramicznych, dzięki temu mieli bezcenne ziarna kawy niemal bezgłośnie.

Trzy specjalne strefy mielenia wspaniałe mielenie ziaren za każdym razem. Ponieważ młynki ceramiczne — w przeciwieństwie do stalowych — praktycznie nie podlegają zużyciu, zapewniają one długookresowe wrażenia z picia najlepszej kawy espresso.

Niewiarygodnie staranny, nieporównanie cichy Wyjątkowo cichy, zamknięty młynek klasy premium tworzono z wysokiej jakości komponentów ceramicznych, dzięki czemu mieli bezcenne ziarna kawy niemal bezgłośnie.

Trzy specjalne strefy mielenia wyśmienite mielenie ziaren za każdym razem. Ponieważ młynki ceramiczne — w przeciwieństwie do stalowych — praktycznie nie podlegają zużyciu, zapewniają one długofalowe wrażenia z picia najkorzystniejszej kawy espresso.

Dziel się radością: dwie filiżanki naraz za jednym dotknięciem z funkcją oneTouch DoubleCup Niezależnie od tego, na jaki kawowy specjał masz ochotę, czy jest to latte macchiato, kremowe cappuccino, czykonkretne espresso, dzięki funkcjioneTouch DoubleCupTwój w pełni automatyczny ekspres może przygotować dla Ciebie dwie czyste kawowe rozkosze na raz za naciśnięciem zaledwie jednego przycisku — nic prostszego.

System przygotowuje kawy i mleczne specjały w sposób samoczynny — i skrupulatnie tak, jak uwielbiasz. Ta wspaniała technologia pozwala na beztroskie zanurzenie się w świecie wspaniałej kawy. Dziel się radością: dwie filiżanki naraz za jednym dotknięciem z funkcją oneTouch DoubleCup Niezależnie od tego, na jaki kawowy specjał masz ochotę, czy jest to latte macchiato, kremowe cappuccino, czymocne espresso, dzięki funkc