Siemens TI9553X9 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Siemens TI9553X9 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5389.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
TI9553X9RW Ekspres SIEMENS
5389.00
MediaMarkt.pl
Ekspres SIEMENS EQ.9 Plus TI9553X9RW Czarny
5389.24
Media Expert

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Ekspresy do kawy

Opis

EQ.9. Connect: Nowy rozmiar przyjemności. W pełni automatyczny ekspres EQ.9 connect pozwala na odkrywanie nowego rozmiaru przyjemności z delektowania się kawą, dzięki technice przyszłości. Kawa Kawa z mlekiem Cappucino Late macchiato Espresso Espresso macchiato Espresso doppio Risteretto Americano Flat White Cortado Kawa XL Odkryj wyrafinowany świat kawy dzięki aplikacji Home Connect.

W pełni połączony dom wprowadza dużo wygody do Twojego codziennego życia, dzięki temu możesz radować się swobodą i czasem wolnym. Wysokiej jakości całkowicie samoczynny ekspres do kawy EQ.9 connect może zostać w prosty sposób podłączony do sieci WLAN i obsługiwany bezpośrednio poprzez smartfona albo tablet.

Poznaj, jak smakuje przyszłość. CoffeeWorld: przyjemność bez granic. Zasmakuj w międzynarodowych napojach kawowych albo zgromadź i zapisz preferencje kawowe wszystkich swych przyjaciół dzięki funkcji coffeePlaylist, a następnie prześlij do w pełni automatycznego ekspresu do kawy EQ.9 connect.

Aplikacja gromadzi także pełne informacje na temat kawy i przepisów na ekskluzywne kawowe kreacje. Dzisiaj możesz zabłynąć w towarzystwie, jako prawdziwy koneser kawy, albo po prostu delektować się smakiem.

ciekawy świat kawy w aplikacji Siemens Home Connect. Progresywna aplikacja Home Connect jest Twoim bezpośrednim połączeniem z wyrafinowanym doznaniem kawowym i wygodą. Po zainstalowaniu aplikacji na tablecie albo telefonie możesz sterować swoim automatycznym ekspresem do kawy EQ9 connect z dowolnego miejsca.

System sensoFlow: inteligentny przepływowy ogrzewacz wody. Czy wiesz,świetna temperatura parzenia wspaniałego espresso zawiera się w przedziale od 90 do 95°C? niepowtarzalny system sensoFlow zadba o to za Ciebie.

Inteligentne sensory utrzymują perfekcyjną temperaturę wody w trakcie całego procesu przygotowywania kawy. Dzięki temu możesz delektować się pełnią smaku i aromatu aż po ostatnią kroplę. Nowoczesna obsługa: kolorowy ekran TFT.

progresywny kolorowy ekran TFT nie tylko stanowi świetne dopełnienie wizjonerskiego designu w pełni samoczynnego ekspresu do kawy — powoduje także, iż obsługa urządzenia jest istotnie prosta. Ta innowacyjna technologia, obejmująca nawigację po interaktywnych menu i instynktowną logikę obsługi,przekształca proste udogodnienie w prawdziwą przyjemność użytkowania.

Drobno zmielona kawa z bogatym i jeszcze pełniejszym aromatem: silentCeram Drive. Wysokiej jakości młynek ceramiczny silentCream Drive mieli ziarna kawy do wyjątkowo równej konsystencji, poprzez co pozwala na wydobycie wszystkich aromatów w trakcie procesu parzenia.

Jest na dodatek stanowczo cichy, dzięki czemu nie zakłócisz domowego spokoju. Doznania podczas picia tak aromatycznej kawy, są czymś naprawdę unikatowym. Kawa dla prawdziwego konesera dzięki funkcji baristaMode.

Istnieje 5 podstawowych parametrów, które przyczyniają się do poprawy jakości kawy lub...