Smeg ECF01 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Smeg ECF01 oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Smeg - ekspres do kawy kolbowy - czerwony - czerwony
1599.00
Barokko.pl
-10%
Smeg - ekspres do kawy kolbowy - pastelowy błękit - błękitny
1599.00
Barokko.pl
-10%
Smeg - ekspres do kawy kolbowy - kremowy - kremowy
1599.00
Barokko.pl
-10%
Smeg - ekspres do kawy kolbowy - czarny - czarny
1599.00
Barokko.pl
Ekspres do kawy 50's style różowy
1769.00
FabrykaForm.pl
SMEG ECF01PGEU
1769.00
Neonet.pl
SMEG ECF01PKEU
1769.00
Neonet.pl
SMEG ECF01BLEU
1769.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Smeg
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Moc 1350 W
Rodzaj kawy mielona
Sterowanie mechaniczne
Mielenie nie
Kolor niebieski, czerwony, kremowy, czarny, srebrny, biały

Opis

Kolbowy ekspres do kawy SMEG ECF01

Jeśli jesteś miłośnikiem kawy, lepiej wygodnie się rozsiądź – mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Najprawdopodobniej nie musimy tłumaczyć wyższości kawy z ekspresu od miernego, rozpuszczalnego zamiennika. Czy masz jednak pojęcie, iż ostateczna jakość napoju jest w szerokiej mierze zależna od urządzenia, z jakiego korzystasz? innowacyjny, kolbowy ekspres do kawy SMEG sprawi, iż Twój powszedni rytuał nabierze niepowtarzalnego charakteru. Zmianie ulegną równocześnie smakowe doznania, jak i komfort realizowania zwykłej czynności. Z ekspresem SMEG dużo zmieni się na lepsze!

Ekspres do kawy SMEG został zaprojektowany z myślą o użytkownikach w ciągłym biegu, którzy jednak cenią sobie chwilę przyjemności z ulubionym napojem. Urządzenie obejmuje wyjmowany pojemnik na wodę (mieszczący aż litr płynu i nadający się do wykorzystania z filtrem), trzy filtry ze stali , a także jedną miarkę/praskę. Do Twojej dyspozycji pozostaje kilka ergonomicznych przycisków, takich jak funkcja gorącej pary czy napełnianie jednej albo dwóch filiżanek. Panel sterowania jest bardzo instynktowny i nie nastręcza zbędnych trudności w obsłudze. Nowoczesny system grzejny Thermoblock, uchwyt na filtr wyprodukowany z nierdzewnej stali, możliwość regulacji temperatury i twardości wody, kontrolka obwieszczająca konieczność odkamienienia – wszystko to sprawia, że możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoje i swojego ekspresu.


Z ekspresem SMEG w kolorze błękitnym przygotowanie ulubionego espresso albo capuccino będzie prostsze i przyjemniejsze niżeli kiedykolwiek wcześniej. Urządzenie waży zaledwie 5 kilogramów, a zatem można je bez wysiłku przestawiać z miejsca na miejsce, a przy tym dostępne wymiary, dzięki temu zmieści się w każdej kuchni i w choćby niewielkim biurze. Obsługę upraszczają długi (na 1 metr) przewód zasilający i liczne dopełniające udogodnienia, w tym możliwość otrzymania gorącej wody, system uniemożliwiający kapaniu, oraz przycisk włącz/wyłącz z opcją stand-by. Co znaczne, podstawa na filiżanki ze spływową kratką jest wyjmowana, a zatem do ekspresu zmieszczą się choćby wyższe kubki.

Oczywiście genialny design to nie tylko użyteczne udogodnienia i maksymalna funkcjonalność, ale też dopieszczone walory estetyczne. Ekspresowi do kawy firmy SMEG nie można pod tym względem niczego zarzucić. Nowoczesny, opływowy korpus produkowano w znacznej mierze z rdzoodpornej stali. Projektanci przemyśleli każdy, choćby najmniejszy element: narażone na kontakt z płynem partie, w tym podstawka na filiżanki i pasywny podgrzewacz, są więc zupełnie wytrzymałe na zardzewienia. Chromowana podstawa i dysza spieniająca stanowią perfekcyjne wykończenie projektu i nadają całości futurystycznego, lecz i wyszukanego charakteru. Pozostała część pokrywy powstała z wysokiej jakości plastiku. Sam kształt urządzenia przywodzi na myśl sprzęty, jakie miały w domach nasze babcie – dlatego też ekspres stanowi flagowy artykuł linii 50's Style. Martwisz się, iż robot nie będzie pasował do Twojej kuchni? Niepotrzebnie! W ofercie przystępnych jest kilka wersji kolorystycznych. Znajdziesz tu jednocześnie neutralną czerń i delikatny kremowy, jak i bardziej odważne odcienie – intensywną czerwień (zalecaną do postępowych wnętrz) i pastelowy błękit (który sprawdzi się zwłaszcza przy drewnianym aranżacji). Niezależnie od tego, a którą wersję się zdecydujesz, każda z nich przysłuży się Twojej wygodzie i dopełni wygląd Twojej kuchni.


Estetyka:
 • Korpus wyprodukowany ze stali nierdzewnej z elementami plastiku
 • Pasywny podgrzewacz i podstawka na filiżanki ze stali nierdzewnej
 • Chromowana dysza spieniająca (stop cynku)
 • Chromowana podstawa
Charakterystyka technologiczna ekspresu do kawy SMEG:
 • System cieplny Thermoblock
 • Ciśnienie - 15 bar
 • Uchwyt na filtr ze stali rdzoodpornej
 • System zapobiegający kapaniu
 • intuicyjny panel sterowania
 • Podstawa na filiżanki z kratką spływową, wyjmowana w celu umieszczenia wyższych filiżanek
 • Pojemnik na wodę 1l, wyjmowany z możliwością użycia filtra wody
 • Nóżki przeciwpoślizgowe
 • Moc 800 W
Wyposażenie:
 • Filtr ze stali nierdzewnej na 1 filiżankę
 • Filtr ze stali rdzoodpornej na 2 filiżanki
 • Filtr ze stali rdzoodpornej do saszetek

Polecamy sprawdzić także roboty kuchenne, a także blendery dostępne w naszej ofercie!