Ekspres przelewowy stelio aroma 1000w fv marki Wmf promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Ekspres przelewowy stelio aroma 1000w fv marki Wmf oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
WMF Stelio
299.00
OleOle!
-17%
WMF Stelio
299.00
RTV EURO AGD
Ekspres WMF Stelio Aroma 61.3024.1110
324.92
Media Expert
WMF Stelio
359.00
RTV EURO AGD
WMF Stelio
359.00
OleOle!
Ekspres WMF Stelio Aroma 412160011
359.99
Media Expert

Parametry

Producent:WMF
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu przelewowy
Pojemność 0.65 l
Moc 1000 W
Rodzaj kawy kapsułki
Mielenie nie
Kolor stalowy, czarny

Opis

Ekspres do kawy kropelkowej STELIO niemieckiej marki WMF został produkowany w bezkompromisowym designie ze szczotkowanej stali rdzoodpornej. Jego progresywny wygląd w połączeniu z wyrafinowaną funkcjonalnością ucieszy każdego miłośnika kawy.

Ekspres wyposażony jest w wyjmowany wkład przefiltrowujący, a także izolowany pojemnik na kawę ze stali rdzoodpornej o maksymalnej pojemności 8 filiżanek, czyli o całkowitej pojemności 1 litra. Dzbanek termiczny jest przeznaczony do obsługi jedną ręką, a jego wygląd jest przypasowany do ekspresu do kawy.

Jego podwójne ścianki nadzwyczajnie izolują, dzięki czemu wydłuża się czas, w którym kawa jest gorąca. W pełni napełniony czajnik utrzyma gorącą kawę poprzez wielegodzin. Czas ten ulega skróceniu proporcjonalnie do objętości wypełnienia.

drobna wskazówka dotycząca stosowania: przed napełnieniem zalecamy opłukanie czajnika ze stali nierdzewnej gorącą wodą. Postępowy design szczotkowana stal nierdzewna z czarnymi dodatkami Pojemnik izolacyjny na osiem filiżanek kawy stworzony ze stali nierdzewnej Cromargan(R) zaopatrzony w funkcjonalny uchwyt do komfortowego przenoszenia i serwowania Wyjmowany wkład filtra, obracany o 180°, usprawniający napełnianie go kawą mieloną Zabezpieczenie przed kapaniem albo przeLionem Podświetlenie przycisków On/off Zalecane jest mycie ręczne filtra i szklanego czajnika WMF to niemiecka firma premium z ponad 160-letnią historią, oferująca smakoszom wysokiej jakości, użyteczne i ładne produkty.

Jest jednym z tych, którzy swymi innowacjami inspirują innych i wyznaczają standardy rynkowe. Design był zawsze niepodzielną częścią filozofii przedsiębiorstwa WMF. Produkty są zaprojektowane tak, żeby były inne i z łatwością rozpoznawalne.

Dziś WMF współpracuje z uznanymi projektantami z najróżniejszych dziedzin. Uwydatnia potrzebę połączenia przyjemności estetycznej, funkcji i użyteczności towaru. Dlatego też WMF zdobywa co roku sporo nagród za wzornictwo, zarówno za produkty do przygotowania, gotowania, konsumpcji, jak i dekoracji.