Dopasuj połówki Pojazdy i ich zadania, oprawa kartonowa promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dopasuj połówki Pojazdy i ich zadania, oprawa kartonowa oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 10.87 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Dopasuj połówki pojazdy i ich zadania - joanna wiśniewska
10.87
InBook.pl
Dopasuj połówki. Pojazdy i ich zadania
14.01
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Praca zbiorowa
Kategoria:Encyklopedie i słowniki
ISBN 9788380363731
Oprawa kartonowa
Autor Katarzyna Piątek
Wydawnictwo AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
Ilość stron 12
Rok wydania 2018

Opis

MO 373-1

Książeczka?Pojazdy i ich zadania" pozwala dziecku zintegrować pojazdy z wariantym pracy, które wykonują. Prezentuje m.in., że wóz strażacki pomaga gasić ogień, autobus służy do przewożenia ludzi, a traktor jest przeznaczony do prac w polu.

seria?przystosuj POŁÓWKI" składa się z książeczek, których strony są przecięte, co zezwala na zbratać górną połówkę strony do dolnej połówki i odwrotnie. Dzięki temu dziecko aktywnie odkrywa, co do czego pasuje, a co nie. W ten unikatowy sposób maluszek poznaje świat. Do zabawy dodatkowo nakłaniają go sympatyczne, proste ilustracje i wesołe rymowanki.

Dzięki linii?przypasuj POŁÓWKI" dzieci zdobywają wiedzę o świecie, ćwiczą umiejętność koncentracji, trenują spostrzegawczość, wzbogacają słownictwo, rozwijają wyobraźnię, idealnie się bawią.