Encyklopedia Ja i moje ciało, Siedmioróg promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Encyklopedia Ja i moje ciało, Siedmioróg oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 15.68 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Encyklopedia Ja i moje ciało- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).
15.68
Chodnikliteracki.pl - księgarnia internetowa
Encyklopedia Ja i moje ciało - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia.
16.25
Paskarz.pl
Encyklopedia Ja i moje ciało- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).
16.53
Znak.com.pl
Encyklopedia Ja i moje ciało - Praca zbiorowa
16.67
InBook.pl

Parametry

Producent:Praca zbiorowa
Kategoria:Encyklopedie i słowniki
ISBN 9788366339002
Oprawa twarda
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo Siedmioróg
Ilość stron 64
Rok wydania 2019
Rodzaj encyklopedia specjalistyczna

Opis

KSIĄŻKI Z linii ENCYKLOPEDIA DLA DZIECI W WIEKU 7-10 LAT TO: - przystępnie i ciekawie zaprezentowana wiedza, której zakres nieco wykracza poza program nauczania początkowego w szkole podstawowej (klasy I–IV), - prosto i zrozumiale sformułowane teksty omawiające podstawowe zagadnienia z dziedziny historii, geografii, biologii, przyrody, medycyny i higieny, a także, między innymi, religii i sportu, - bogata szata graficzna z najwyższej jakości ilustracjami, - konstrukcja zezwalająca czytać książki w całości – od początku do końca, bądź wybiórczo – poszczególne rozdziały tematyczne, - nieprzeciętna pomoc w szkole i w domu.

Encyklopedia Ja i moje ciało: - przybliża dzieciom interesujące, niełatwe zagadnienia z zakresu anatomii, - krok po kroku pokazuje etapy rozwoju człowieka od poczęcia po niełatwy wiek dojrzewania, - przedstawia, jak dbać o zdrowie, higienę i bezpieczeństwo, - oswaja z najczęstszymi chorobami i z lekarzem, - uczy adekwatnych zachowań i reakcji w przypadku zagrożenia, ponadto posiada użytecznY SŁOWNICZEK WYJAŚNIAJĄCY TRUDNIEJSZE POJĘCIA POJAWIAJĄCE SIĘ W KSIĄŻCE.