Wielki multimedialny słownik rosyjsko-polski polsko-rosyjski na pendrive (1 str.) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Wielki multimedialny słownik rosyjsko-polski polsko-rosyjski na pendrive (1 str.) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 127.96 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Wielki multimedialny słownik rosyjsko-polski polsko-rosyjski na pendrive. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!
127.96
bookbook.pl
Wielki multimedialny słownik rosyjsko-polski polsko-rosyjski na pendrive
141.55
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Wydawnictwo Naukowe PWN
Kategoria:Encyklopedie i słowniki
ISBN 9788301200701
Oprawa kartonowa
Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe Pwn
Ilość stron 1
Rok wydania 2018
Rodzaj słownik dwujęzyczny

Opis

pokaźny multimedialny słownik rosyjsko-polski polsko-rosyjski PWN-Oxford oferuje 300 000 rosyjskich i polskich znaczeń, zwrotów, fraz, idiomów występujących w języku oficjalnym i potocznym. Na dodatek użytkownik odnajdzie w nim nagrania wymowy haseł. Prosty i sprawny mechanizm wyszukiwania pozwala na tworzenie ulubionych zbiorów haseł. Wszystko to w jednym praktycznym programie, w całkowicie nowym interfejsie na nośniku 8GB z mnóstwem miejsca na dowolne informacje!
Zaufaj wiedzy i doświadczeniu uwielbianego Wydawnictwa Naukowego PWN, dokonaj zakupu program w postaci pendrive’a i ciesz się najkorzystniejszym na rynku słownikiem rosyjsko-polskim i polsko-rosyjskim.
ZAWARTOŚĆ
Słownik gromadzi:
? łącznie 300 000 rosyjskich i polskich znaczeń, zwrotów, fraz, idiomów
? słownictwo oficjalne, jak i potoczne
? odpowiedniki nie tylko pojedynczych słów, lecz także niełatwych do oddania w obcym języku konstrukcji, połączeń wyrazowych i związków frazeologicznych
? przykłady użycia w opracowanej zupełnie na nowo przejrzystej i czytelnej strukturze hasła
? nagrania wymowy haseł
? prosty i efektywny mechanizm wyszukiwania
? bogate materiały uzupełniające
FUNKCJONALNOŚĆ
? komfortowy interfejs z wieloma narzędziowymi udogodnieniami dla użytkowników
? transparentna wizualizacja haseł, możliwość opcjonalnego zwijania bądź rozwijania przykładów użycia i idiomów
? szybka aktywacja pola wyszukiwania (bez konieczności powtórnego wprowadzania ciągu znaków do pola wyszukiwania w przypadku przełączania kierunku słownika)
? możliwość tworzenia ulubionych haseł i gromadzenia ich w wielu zbiorach tematycznych
? możliwość tworzenia haseł własnych i notatek do istniejących haseł słownika
? progresywne mechanizmy wyszukiwania w słowniku, m.in. Autolink – po dwukrotnym kliknięciu na dowolnym słowie w treści słownika program samoczynnie dokona wyszukania tego słowa w słowniku
? wirtualna klawiatura rosyjska
? współpraca z innymi programami – możliwość szybkiego wyszukiwania słów w słowniku w trakcie pracy z tekstem w zewnętrznym programie (np. Word/Outlook/oglądarki internetowe/etc.), bez konieczności wpisywania słów w słowniku, dzięki wykorzystaniu opcji „pokaż hasło w dymku" i „reaguj na zawartość schowka" albo „przywołanie programu poprzez podwójne kliknięcie"
? osiągalna instalacja na dysku oraz korzystanie wprost z pendrive’a – słownik można uruchamiać nie tylko wprost z pendrive’a, bez instalacji na dowolnym komputerze w pracy czy na uczelni,także można go zainstalować na twardym dysku jednego komputera (np. W domu) i uruchamiać bez zapotrzebowania wkładania pendrive’a.
? realna integracja 3 słowników – jeżeli zainstalujemy duży multimedialny słownik rosyjsko-polski polsko-rosyjski i duży multimedialny słownik angielsko-polski polsko-angielski PWN-Oxford oraz znaczny multimedialny słownik niemiecko-polski polsko-niemiecki na twardym dysku, to zintegrują się one do jednego programu, zawierającego trzy przełączalne słowniki.
Uwaga. Integracja dotyczy jedynie słowników wydanych w tym samym interfejsie.
kryteria SPRZĘTOWE
komputer PC Windows 7, Windows 8 i 8.1, Windows 10 procesor 1GHz karta graficzna SVGA, 800x600, 65 000 kolorów maksymalna rozdzielczość: 1920x1080 karta dźwiękowa port USB dostęp do Internetu (tylko w trakcie aktywacji programu) Program można zainstalować na jednym komputerze.
na dodatek, chcąc skorzystać ze słownika w pracy czy na uczelni, istnieje możliwość uruchomienia go bez instalacji – wprost z pendrive’a.

ISBN: 9788301200701
Kod paskowy: 9788301200701
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 20411
Oprawa: Pudełko kartonowe
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.6x20.0
Głębokość (mm): 47
Waga: 0.09
Dział/Kategorie: Multimedia / słowniki i translatory
Nośnik/Format: Pendrive
Języki: polski
Grupa towarowa: Przedmiot