Rimmel london wonder ink eyeliner 1,2 ml dla kobiet black promocja 2024

Cena24.15
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Rimmel London
Kategoria:Eyelinery

Opis

WODOODPORNY ULTRANAPIGMENTOWANY EYELINER RIMMEL WONDER'INK ULTIMATE 24HZ tym eyelinerem stworzysz wyjątkowo trwałe kreski. Czarne i genialnie matowe, które możesz malować nawet na cieniach!Jego największe atuty to:-Jest wodoodporny - to naprawdę trwały i wodoodporny eyeliner.

Malujesz nim rano kreskę i nie martwisz się o to, iż odciśnie się w załamaniu powieki czy zostawi smugi. Jest wodoodporny, więc nie zniszczy go deszcz, łzy czy upał.-potężne napigmentowanie - dzięki niemu eyeliner wytwarza naprawdę wyrazistą kreskę, w odcieniu głębokiej czerni i to już przy jednej warstwie.

Jest trwały i potężnie napigmentowany, choćby gdy nakładasz go na cienie.-staranny aplikator - tym eyelinerem stworzysz kreskę o dowolnym kształcie. Z miękką, szczególnie dokładną końcówką, ten cienki eyeliner pozwoli Ci namalować dosłownie wszystko na powiekach.-Łatwa aplikacja - eyeliner Rimmel Wonder’Ink Ultimate 24 H stosuje się naprawdę prosto.

Aplikator w pisaku nie jest ani za sztywny ani za miękki i nie musisz go zbyt solidnie dociskać do skóry. Dozuje dokładnie tyle artykułu, ile Ci trzeba.Eksperymentuj z kreskami na powiekach, nie bojąc się o ich wytrzymałość.

Te wytworzone z pomocą wodoodpornego ultranapigmentowanego eyelinera Rimmel Wonder'Ink Ultimate 24 H przetrwają cały dzień bez poprawek, nawet gdy pada deszcz, śnieg czy na zewnątrz panuje upał! dane kolekcja COTY COLOR - Wonder Ink...