bardzo męskie feromony zapachowe pożądanie sex 1 ml promocja 2024

Cena11.58
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Aurora
Kategoria:Feromony
Pojemność 1 ml

Opis

Pociągające i delikatne perfumy z feromonami dla mężczyzn ceniących życie towarzyskie. Pachnidła z dodatkiem atraktantów zapachowych, feromonów lub afrodyzjaków to prosty i sprawdzony sposób na przyciągnięcie uwagi pań i wzbudzenie w nich ochoty na bliższy kontakt.

SeXmen - dla panów to podniecający, delikatny i wyrafinowany zapach. Wyprodukowany, by sprawić, że żadna kobieta nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Dzięki SeXmen kobiety będą postrzegały Cię jako bardziej męskiego, niebanalnego i pociągającego.

SeXmen - odznacza się niezwykle męskim, erotycznym i zagadkowym zapachem, który przyciąga kobiety. Doskonale nadaje się dla panów, którzy lubią życie towarzyskie! Wypróbuj sztukę uwodzenia zapachem! Wypróbuj SeXmen jeśli: prowadzisz aktywne życie towarzyskie i zależy Ci na szybkim nawiązywaniu kontaktów z kobietami chcesz, żeby kobieta która nie zwraca na Ciebie uwagi zaczęła interesować się Tobą i nabrała ochoty na bliższy, intymny kontakt chcesz, aby kobiety postrzegały Cię jako bardziej męskiego, ciekawego planujesz spotkanie z kobietą w której chcesz wzbudzić pożądanie i ochotę na seks chcesz żeby mężczyźni znajdujący się w Twoim zespole uważali Cię za lidera i przywódcę.

Sposób użycia: należy stosować jak inne pachnidła. Wprawdzie są one przeznaczone do wykorzystania w nieszablonowych okazjach, lecz możesz stosować je codziennie i obserwować jak działają na kobiety. Dla efektywnego działania wystarcza już minimalna ilość perfum.

Ich sprawne działanie utrzymuje się poprzez około 3-4 godziny po aplikacji. Pojemność: 1 ml próbka - wystarcza na kilka aplikacji. Producent: AURORA O marce: AURORA to firma wysokiej jakości kosmetyków zapachowych i pielęgnacyjnych, działający na polskim rynku od 1999 roku.

Produkty AURORA łączą najwyższą jakość i progresywność z dbałością o zadowolenie i satysfakcję klientów. Zaangażowanie, progresywność i doświadczenie pozwalają zaoferować szeroką gamę produktów cieszących się renomą i uznaniem użytkowników.

Specjalnością AURORA są kosmetyki zapachowe: perfumy, atraktanty zapachowe i pachnidła z dodatkiem feromonów, wyprodukowane w oparciu o elementy zapachowe pochodzące od najbardziej uwielbianych dostawców europejskich, przeważnie z Francji, Włoch i Hiszpanii.

Czy wiesz, że: Feromony to substancje chemiczne produkowane poprzez zwierzęta lub rośliny, służące do przywabiania osobników płci przeciwnej. Większość feromonów to substancje lotne, wywołujące reakcję już przy śladowym stężeniu.

Feromony dzielą się na kilka grup, ze względu na ich atrybuty, sposób działania i pełnioną funkcję. Feromony płciowe odgrywają rolę atraktantów zapachowych i służą do przywabiania osobników płci przeciwnej, a także mogą wpływać na ich zachowanie.

Feromony płciowe dodane do perfum albo innych kosmetyków mogą posiadać parametry atraktanta seksualnego równocześnie dla mężczyzn, jak i pań.