Feromony-FX24 for women - neutral roll-on 5 ml (5903111016432) promocja 2024

Cena43.56
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Aurora
Kategoria:Feromony
Pojemność 5 ml

Opis

FX24 5 ml - Erotyczne i podniecające, bezzapachowe feromony dla kobiet. Neutralna zapachowo kompozycja uwodzi panów, wywołuje w nich zainteresowanie, podniecenie i pożądanie.Specjalnie dostosowany zestaw składników działa na mężczyzn szczególnie pobudzająco i powoduje, iż postrzegają kobietę stosującą "FX24" jako bardziej niebanalną i pociągającą.

"FX24" wywołuje w mężczyznach pożądanie, erotyczne podniecenie i chęć do nawiązania bliższego kontaktu."FX24" są neutralne zapachowo - mogą być bez przeszkód wykorzystywane razem z ulubionymi perfumami albo innymi kosmetykami zapachowymi.

Mężczyźni reagują na feromony zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu. Jeśli poczują roztaczaną poprzez Ciebie aurę feromonów - zrobią to co zechcesz i o czym myślisz...UWAGA: preparat jest neutralny zapachowo, może jednak posiadać delikatnie wyczuwalny zapach, który jest nietrwały i przestaje być wyczuwalny w ciągu kilku minut po aplikacji.Feromony "FX24" spowodują, że:przyciągniesz uwagę mężczyzn znajdujących się w twoim otoczeniumężczyźni będą cię postrzegać jako bardziej niebanalną, powabną i pociągającąkażdy pan będzie miał ochotę na nawiązanie z tobą bliższego kontaktuwzrośnie twoje zdecydowanie, spontaniczność i pewność siebieinne kobiety będą pod wrażeniem twojej kobiecości i powabu, będą z przyjemnością przebywać w twoim towarzystwieDla kogo są asygnowane "FX24""FX24" są wieloskładnikową kompilacją wykonaną w celu szybkiego wywarcia pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania i zainteresowania.

"FX24" są przeznaczone dla pań prowadzących intensywne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w mężczyznach zainteresowanie i pożądanie. Feromony są dla ciebie doskonałym rozwiązaniem, jeśli:chcesz powiększyć swoją atrakcyjność w oczach mężczyznprowadzisz aktywne życie towarzyskie i lubisz być w centrum zainteresowanialubisz uwodzić mężczyznchcesz,mężczyzna który dotychczas nie zwracał na ciebie dostatecznej uwagi zaczął pożądać bliższego kontaktu z tobąchcesz, żeby mężczyźni postrzegali cię jako bardziej kobiecą, seksowną i pociągającąplanujesz spotkanie z mężczyzną w którym chcesz wzbudzić pożądanie i ochotę na sekszależy ci na sukcesie w relacjach z mężczyznami.Jeśli użyjesz "FX24" - żaden mężczyzna nie przejdzie obok ciebie obojętnie.

Dzięki zawartym w preparacie feromonom będziesz postrzegana jako kobieta wykwintna, pociągająca i powabna. Mężczyźni w podświadomy sposób będą odczuwać do Ciebie pociąg i będą dążyć do bliższego kontaktu z Tobą.Obserwując reakcję mężczyzn znajdujących się w Twoim otoczeniu, w krótkim czasie przekonasz się o unikatowej parametry tej kompozycji, nabierzesz zdecydowania i pewności siebie, co wpłynie pozytywnie na Twoje relacje z innymi osobami.W jaki sposób i kiedy należy stosować "FX24"?"FX24" należy stosować jak normalne perfumy.

wszakże są one dedykowane do wykorzystania w unikatowych okazjach, ale możesz stosować je codziennie i obserwować jak istotnie działają na panów. Można je najlepiej docenić w następujących sytuacjach:Dlaczego "FX24" działa tak wydajnie?kombinacje zawierające feromony neutralne zapachowo, to skuteczny i szybki sposób na wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania, a także zainteresowania.

Wieloskładnikowa kombinacja została opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenia fizjologów, połączone z wiedzą z zakresu biochemii i kosmetologii. Mężczyźni reagują na komponenty zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.Bezpieczeństwo:Wybierając "FX24" masz pewność, iż jest to artykuł:o starannie opracowanej formule, wykonany i przebadany przez najlepszych, doświadczonych technologów,działający produktywnie i niezawodnie,przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków CPNP,wytwarzany ze elementów najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który zapewnia pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem ascetyczncówOpakowanie:Butelka szklana roll-on o pojemności 5 ml....