Feromony-La Vida Dulce 50 ml for women (5903111016388) promocja 2024

Cena125.13
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Aurora
Kategoria:Feromony
Pojemność 50 ml

Opis

La Vida Dulce 50 ml - Erotyczne i podniecające feroperfumy damskie. Tajemniczy i zagadkowy zapach - uwodzi panów, powoduje w nich zainteresowanie, podniecenie i pożądanie."La Vida Dulce" to atrakcyjne perfumy o erotycznym i podniecającym zapachu.

Zawarte w tych perfumach kompilacje zapachowe działają w szczególny sposób na mężczyzn, powodując u nich zainteresowanie, pożądanie i podniecenie. Tego typu preparaty zapachowe są przez niektóre osoby nazywane "narkotykami miłości".

Specjalnie dopasowany zestaw nut zapachowych bergamotki, białych kwiatów jaśminu i konwalii, cedru, wanilii i drzewa sandałowego działa na mężczyzn szczególnie pobudzająco i sprawia, iż postrzegają kobietę stosującą "La Vida Dulce" jako bardziej interesującą i pociągającą.

Ekscytujący zapach powoduje w mężczyznach pożądanie i erotyczne podniecenie, któremu nie są w stanie się oprzeć.Działanie "La Vida Dulce" wynika z substancji zawartych w kompozycji zapachowej. Mężczyźni reagują na komponenty zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.

Jeśli poczują roztaczaną przez Ciebie aurę zapachu - zrobią to co zechcesz i o czym myślisz...Feroperfumy "La Vida Dulce" spowodują, że:przyciągniesz uwagę mężczyzn znajdujących się w twoim otoczeniumężczyźni będą cię postrzegać jako bardziej interesującą, powabną i pociągającąkażdy pan będzie miał ochotę na nawiązanie z tobą bliższego (intymnego) kontaktuwzrośnie twoje ewidentnie, spontaniczność i pewność siebieinne kobiety będą pod wrażeniem twojej kobiecości i powabu, będą z przyjemnością przebywać w twoim towarzystwieDla kogo są przeznaczone feroperfumy?Feroperfumy "La Vida Dulce" są wieloskładnikową kombinację zapachową wytworzoną w celu szybkiego wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania i zainteresowania.

"La Vida Dulce" są przeznaczone dla pań prowadzących intensywne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w mężczyznach zainteresowanie i pożądanie. Feroperfumy są dla ciebie wspaniałym rozwiązaniem, jeśli:Dlaczego "La Vida Dulce" działa tak sprawnie?Erotyczne perfumy zawierające podniecającą kombinację zapachową to wydajny i szybki sposób na wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania i zainteresowania.

Wieloskładnikowa kompozycja zapachowa została opracowana w oparciu o wiedzę z dziedziny fizjologii, wielowiekową tradycję japońskiej sztuki uwodzenia najnowsze osiągnięcia francuskich mistrzów perfumeryjnych.

Niezwykłe działanie Mariko Sakuri wynika z umieszczonych w kompozycji specjalnych substancji zapachowych, działających przez zmysł węchu na podświadomość mężczyzn. Mężczyźni reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.Jak pachnie La Vida Dulce?kombinacja zapachowa wchodząca w skład "La Vida Dulce" to podniecający zapach, będący złożoną kompozycją nut bergamotki, białych kwiatów jaśminu i konwalii, cedru, wanilii i drzewa sandałowego.

Zapach jest bardzo podniecający, seksowny i wyjątkowo damski. Jest optymalny równocześnie przed południem jak i na specjalne okazje wieczorowe."La Vida Dulce" to zapach dla kobiet szanujących sobie luksus i wykwintny fason.

Wyrafinowana kompilacja zapachowa została opracowana w taki sposób, żeby w sposób szczególny działać na mężczyzn, przyciągać ich uwagę i wzbudzać zainteresowanie. Jeśli użyjesz "La Vida Dulce" - żaden pan nie przejdzie obok ciebie obojętnie.

Będziesz postrzegana jako kobieta szykowna, pociągająca i powabna. Mężczyźni w podświadomy sposób będą odczuwać do Ciebie pociąg i będą dążyć do bliższego kontaktu z Tobą."La Vida Dulce" to prawdziwy "narkotyk miłości"!Obserwując reakcję mężczyzn znajdujących się w Twoim otoczeniu, w krótkim czasie przekonasz się o unikatowej parametry tego zapachu, nabierzesz zdecydowania i pewności siebie, co wpłynie pozytywnie na Twoje relacje z innymi osobami.W jaki sposób i kiedy należy stosować "La Vida Dulce"?"La Vida Dulce" należy stosować jak normalne pachnidła.

wprawdzie są one przeznaczone do użycia w nieszablonowych okazjach, lecz możesz stosować je codziennie i obserwować jak szczególnie działają na panów. Sprawne działanie feroperfum utrzymuje się poprzez około 3-4 godziny po użyciu.

Można je najlepiej docenić w następujących sytuacjach:nawiązywanie nowych znajomości z mężczyznamirandki i spotkania intymneimprezy i spotkania towarzyskie z udziałem mężczyznegzaminy, castingi, rozmowy kwalifikacyjnenegocjacje handlowe, współpraca z osobami płci męskiejtrudne sytuacje zawodowe, praca w zespoleBezpieczeństwo:Wybierając "La Vida Dulce" masz pewność, że jest to artykuł:o skrupulatnie opracowanej formule, wyprodukowany i przebadany poprzez najlepszych, doświadczonych technologów,działający sprawnie i bezawaryjnie,przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków CPNP,wyprodukowany ze komponentów najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który zapewnia pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem surowcówOpakowanie:Butelka szklana o objętości 50 ml, z atomizerem....