Shs Feromony love and desire dla kobiet 100 ml 180255 (5907776180255) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Shs Feromony love and desire dla kobiet 100 ml 180255 (5907776180255) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 95.2 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Love Desire 100ML Damskie Perfumy z feromonami
95.20
Ferosup - suplementy i kosmetyki
Feromony Love and Desire dla kobiet 100 ml 180255
119.90
hipa.pl

Parametry

Producent:SHS
Kategoria:Feromony
Pojemność 100 ml

Opis

Love & Desire dla niej - Feromony z Perfumami

Każdy człowiek poszukuje kontaktu i bliższych relacji z innymi ludźmi, ale nie każdy wie jak rozpocząć rozmowę, czy po prostu spodobać się innym. Nie każdy również wie, iż na spektakularność wpływa nie tylko wygląd, ale też jednostkowy zapach. To właśnie on wysyła nam pierwsze sygnały o zamiarach drugiej osoby. Jeśli więc jesteś otwarty na zawieranie nowych znajomości, to ten serwis jest właśnie dla Ciebie!

nie ma znaczenia czy masz stałego partnera czy właśnie poszukujesz nowych znajomości, albo chcesz po prostu lepszy kontakt z ludźmi, ponieważ feromony działają na każdego.


Chcesz poczuć różnicę? zobacz to!

Feromony działają na każdego, ponieważ są naturalną drogą komunikacji niewerbalnej między ludźmi. Każdy z nas tworzy swój indywidualny zapach, ale w odpowiednim natężeniu działa on mocniej albo słabiej. Nasze feromony podkreślą Twój zapach powodując, iż ludzie zaczną zwracać na Ciebie pokaźniejszą uwagę, będą bardziej Cię lubić i szanować. Wzniecą pobudzenie seksualne u partnerów podkręcając atmosferę do granic możliwości.


Love & Desire

Feromony to substancje wykonane przez nasze ciało, odbierane przez receptory znajdujące się w nosie. Większość przystępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonu. Feromony Love & Desire jako jedyne na świecie posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Dzięki czemu są bardziej wydajne!


sprawdźmy, za co odpowiedzialne są 4 składniki feromonów LOVE&DESIRE:

Androstenol - młodzieńcze zaloty Jest tworzony w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest z zasady wyższy u pań dominujących. Wpływa na wzbudzenie ładności u mężczyzn jak i u innych kobiet i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu spójności grupy. Mężczyźni w wieku od 20 do 50 lat są nad wyraz wyczuleni na jego zapach.

Androstenon - dominujący autorytet To zapach produkowany na ogół przez kobiety dominujące. Zapach ten powiadamia siłę wśród osobników tej samej płci. Służy kobietom do przyciągnięcia uwagi mężczyzn i wzbudzenia ich zainteresowania. Kobiety przebywające w warunkach sporej rywalizacji posiadają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Androstenonu warto także używać chcąc wzbudzić pokaźniejszy respekt i dominację. Zastosowanie androstenonu w Love&Desire istotnie wpływa na powodzenie u mężczyzn.

Androsteron - wzmocnienie autorytetu To najszczególniej żeński ze wszystkich składników. Wywołuje efekt dominacji, lecz nie wpływa na efekt agresji, tworzyjąc raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych samic, rodzaju Alpha.

Androstadienon - przyciąganie uwagi "Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u mężczyzn. Mnóstwo badań nad tym feromonem wskazuje, iż silne oddziałuje na aktywność mózgu mężczyzn. Świadczy o tym wzrost uwagi, poznania, poprawa nastroju.


Dlaczego produkty Love & Desire są najskuteczniejsze?

Pociąg seksualny osiągnąć można dzięki zastosowaniu produktów opartych na pojedynczym feromonie. Aczkolwiek badania wykazały, że za urok osobisty nie jest odpowiedzialny wyłącznie jeden składnik. By w naturalny sposób przyciągnąć inne osoby, ulepszonym rozwiązaniem staje się jednoczesne wykorzystanie wielu feromonów. Produkty Love & Desire, których składnikami jest sporo feromonów nie tylko wzmagają stopień podniecenia seksualnego,w dodatku tworzą pozytywną aurę wokół osoby, która ich użyła. Ma ona wpływ na sposób odbioru równocześnie wśród obcych, jak i znajomych.

Feromony Love & Desire oparte na wielu składnikach stosowane są ze nieprzeciętnym efektem przez bizneswoman w czasie negocjacji. Sprzedawcy zauważyli pokaźną udoskonalenie w sprzedaży swoich produktów, kelnerki dostają więcej napiwków. Odpowiednie wyważenie poszczególnych feromonów w produktach Love & Desire wpływa na potężną zmianę w osobie, z którą rozmawiasz. Androstenon wpływa na podkreślenie kobiecości, a także seksualności. Dodatek androstenolu oraz androsteronu powoduje, że ludzie postrzegają Cię jako osobę godną zaufania i serdeczną.

używane przez sprzedawców i negocjatorów!


Jak pachnie Love & Desire dla kobiet?

To zniewalający, owocowo - kwiatowy zapach dla znaczących, niezależnych, mających swój styl kobiet, które wiedzą czego chcą, i nie wahają się po to sięgnąć. To wyjątkowo żeński zapach: zniewalający, wyrafinowany, silny, gorący, agresywny i niepokorny. To prowokacja, fascynacja, namiętność...ale nigdy obojętność.

Na zapach składają się nuty zapachowe: czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe, wanilia. Dedykowany dla pań w każdym wieku.


PAMIĘTAJ!

nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy w dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, uwielbiasz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o dostosowanym stężeniu mogą zrobić wrażenie na każdym. Popraw swoje relacje z ludźmi z pracy, rozbudź swoje życie towarzyskie i seksualne!


Dlaczego nasi konsumenci są zawsze zadowoleni?

Jesteśmy dyskretni i dbamy o potrzeby naszych klientów. Nasze produkty posiadają wszelkie atesty, dlatego nasi konsumenci mają pewność, iż zakupione produkty są bezpieczne i oryginalne.

towar przeznaczony dla osób dorosłych. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.