Feromony Love Desire GOLD men 100 ml (5907776180262) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Feromony Love Desire GOLD men 100 ml (5907776180262) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 146.85 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Feromony-Feromony Love Desire GOLD men 100 ml
146.85
IntimaShop
Love & Desire Męskie PREMIUM EDITION - Feromony 100ml | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY SUPER CENA
169.00
Kraina-Doznań
GOLD NOWE 2X MOCNIEJSZE LOVE DESIRE FEROMONY DLA MĘŻCZYZN 100ml
169.15
Devilz
Love Desire PREMIUM 100ml męskie perfumy z feromonami
179.10
Ferosup - suplementy i kosmetyki

Parametry

Producent:Sexual Health Series
Kategoria:Feromony
Pojemność 100 ml

Opis

Love & Desire PREMIUM EDITION to jeszcze obszerniejsza dawka feromonów dla prawdziwych panów:200% pokaźniejszE ZAINTERESOWANIELove&Desire GOLD EDITION to naturalne feromony, których działanieprzyciągnie uwagę otoczenia i skupi ją na Tobie.

przejrzyj już dziś, jak to jest być w centrum uwagi dzięki Love&Desire.WZROST efektownOŚCI I PEWNOŚCI SIEBIEWystarczy jedna aplikacja Love&Desire GOLD EDITIONpoprzez cały dzień przyciągać innych ludzi.

Dzięki feromonom i aurze jaką tworzą, Twoja atrakcyjność wztośnie o 200%, a Ty będziesz mogła czuć się wyraźnie pewniej.LEPSZY KONTAKT Z LUDŹMIGłówne działanie feromonów Love&Desire jest kuszącye,teżwpływają one pozytywnie na tworzenie atmosfery bezpieczeństwa i przychylności upraszczając nawiązywanie kontaktów i zacieśnianie więzi.4 NAJSILNIEJSZE FEROMONYLove&Desire to perfumowana mieszanka 4 silnych feromonów, z których każdy działa nieco inaczej.

Tylko Love&Desire zapewni Ci w pełni wszechstronne podniesienie Twojej atrakcyjności. NUMER 1 NA EROZKOSZSex Elixir dzięki swojej niezawodności i zadowoleniu kupujących ekspresowo zyskał miano lidera na Intymnosc.pl w dziedzinie afrodyzjaków.Jak działają feromony Love & Desire PREMIUM EDITION?Różnica w działaniu między zwykłą kolekcją Love&Desire a kolekcją PREMIUM EDITION, polega na tym, iż w premiowanej edycji stężenie każdego z feromonów jest dwukrotnie obszerniejsze.

dzięki czemu zyskujesz dwa razy więcej po jednym użyciu. Limitowana edycja jest przeznaczona dla osób, które szukają jeszcze więszych wrażeń i wyzwań oraz uwielbiają być ubóstwiane. Dodatkowo jeśli używałeś wcześniej Love&Desire i ich działanie wydało się dla Ciebie zbyt lekkieupragniony cel się zbliżył ale nie na tyle na ile oczekiwałeś - zrób drugie podejście, tym razem z Love&Desire PREMIUM EDITION gdzie sukces masz gwarantowany!Feromony Love & Desire pomogą Ci:chcesz poflirtowaćszukasz na stałe drugiej połówkiposzukujesz nowych znajomościchcesz udoskonalony kontakt z ludźmi, których już znasz, np.

w miejscu pracy itp.wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacjizwrócić na siebie większą uwagęzyskać szacunek i sympatię otoczeniapoczuć się bardziej męsko w swej skórzePod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, jedynie ludzie, z którymi przebywasz.Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, akcentujący Twoją siłę i magnetyzm.Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu poprosisz atrakcyjną Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę albo do tańca na imprezie.I możesz być pewien, iż żadna Ci nie odmówi!Dlaczego Love & Desire to najkorzystniejsze feromony dla panów?Love & Desire to najskuteczniejsze feromony.

Potwierdzają to opinie naszych klientów. Dodatkowo feromony te zostały renomowane za najkorzystniejszy towar w kategorii „najszczególniej pociągający zapach".Skuteczność Love & Desire opiera się na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów.

Ta znakomita receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, stwarzając atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji.Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania.

Feromonydziałają natychmiast po zaimplementowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.Najwieksza broń w rękach mężczyzn!Love&Desire PREMIUM EDITION jako tajna broń w rękach panów w udanym podrywie!Dzięki nieprzeciętnie przypasowanym feromonom Love&Desire dają 100% sprawność.

Ich limitowana edycja daje Ci tej pewności jeszcze wiecej a to wszystko dzięki podwójnej mocy feromonów zawartch w składzie.sprawdź jak feromony Love&Desire PREMIUM EDITION działają na kobiety w poszczególnych grupach wiekowych, badania przeprowadzono na grupie ponad 5 tysięcy kobiet:Love & Desire – oryginalna, produktywna mieszanka 4 feromonówWiększość przystępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie.

Feromony Love & Desire jako jedyne mają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Formuła ta pozostałastworzona specjalnie po to, aby zapewnić Ci maksymalne efekty.Jak pachnie Love & Desire dla panów?To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością.

Ludzie, którzy noszą na sobie ten aromat,czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten aromat jako: intrygujący, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.wykorzystywanie:Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku.

Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swymi ulubionymi aromatami.PAMIĘTAJ!nieistotne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną albo od lat w związku, uwielbiasz energiczne życie czy bardziej ustabilizowane.

Feromony o dobranym stężeniu działają na wszystkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne.......