Feromony Love Desire GOLD men 100 ml (5907776180262) promocja 2021

Cena170.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Sexual Health Series
Kategoria:Feromony
Pojemność 100 ml

Opis

Love&Desire™ to seria niezwykłych feromonów, które na rynku istnieją już od ponad 10 lat. W 2016 roku wprowadzono wersję premiowaną feromonów - Love&Desire Gold™. Cała seria feromonów składa się z męskich i żeńskich wersji.

Każda z nich ma swoją wersję premiowaną, czyli Love&Desire Gold™ i trzy pojemności Love&Desire™: 100ml, 50ml i 15ml. Nagrody i wyróżnienia:LAUR KONSUMENTAPragniemy poinformować, iż wszystkie produkty producenta shs-store zostały wyznaczone nie tylko przez obszerne grono specjalistów zajmujących się tematyką dotyczącą intymnych suplementów dietyz zasady zostały docenione i nagrodzone Laurem Konsumenta uzyskując tytuł 'Odkrycie Roku', który potwierdza zadowolenie klientów ze używania produktów firmy shs-store w tym także artykułu Love&Desire™.EROTRENDSLove&Desire™ to towar najwyższej jakości.

Love&Desire™ otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody Konsumentów EROtrendy w kategorii "najlepszy produkt". Nominacja jest dostrzeżeniem i docenieniem artykułu przez konsumentów. Zdobyte nominacje i ogromna popularność Love&Desire™ powoduje, iż są najchętniej kupowanymi zapachowymi feromonami w Polsce.

Opakowanie:dużo lat doświadczenia w branży z suplementami i erotycznej zaowocowały powstaniem unikatowego produktu dla mężczyzn. Love&Desire™ to nie tylko sprawnych feromonówteż genialny zapach.mając na uwadze osiągalnie najwyższą konwersje sklepów firm z nami współpracujących opieraliśmy się o sprawdzone rozwiązania.

Projekt został wytwarzany przy współpracy z czołowym studiem graficznym w kraju. Produkt demonstruje się wyjątkowo poprawnie zarówno na sklepowej półce jak i fotografiach. Dołożyliśmy wszystkich starańfotografie odzwierciedlały w pełni oferowane produkty.

Każdy z Naszych produktów jednostkowy kod kreskowy. Popularność Love&Desire™:Love&Desire™ jest najpopularniejszym produktem na polskim rynku suplementów powiększających penisa. Wieloletnia praca zespołu marketingowego sprawiła, że stał się on stanowczo popularny wśród klientów sklepów e-commerce.

Poniżej zamieszczamy Państwu informacje odnośnie wyszukiwań tylko jednej frazy: 'love&desire' w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej na świecie. Oczywiście przedstawione poniżej wyniki dotyczą tylko i wyłącznie jednego słowa kluczowego, nie wliczane są inne frazy z tym słowem, zatem cieszy się on bezspornie większą ilością wyszukiwań niżeli ta przedstawiona na wykresie.

Produkty z kolekcji Love&Desire™:Cała linia produktów Love&Desire™ składa się z premiowanej - najszczególniejszej wersji Love&Desire Gold™, a także zwykłej wersji w trzech różnorodnych pojemnościach: 100ml, 50ml, 15ml.Nasze feromony nie mają zestawów składających się z najróżniejszych feromonów, dlatego, iż każde z nich są zupełnie inne.

na dodatek większość różnorodne objętości, dzięki czemu zbędne jest wprowadzanie zestawów. Po przeprowadzeniu badań w sprzedaży detalicznej udało Nam się wywnioskować, iż wprowadzenie pełnej oferty feromonów zwiększając tym samym opcję wyboru dla klienta, zwiększa o ponad 35% prawdopodobieństwo, iż klient sfinalizuje zakup właśnie w Twoim sklepie!

Badania przeprowadzaliśmy w porozumieniu z kilkunastoma sklepami e-commerce. Wszystkie producenta feromonów dostępne w hurtowni Eromed posiadamy praktycznie w nieograniczonych ilościach jesteśmy ich bezpośrednim dystrybutorem.

Wprowadzenie wszystkich marek feromonów sprawi,zwiększysz swoje obroty! Dlatego zalecamy wprowadzenie zestawów do swojej oferty już od samego początku! Skład Love&Desire Gold™:Takiej formuły próżno szukać na rynku.

Tylko nasze feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, specyficzne połączenie części.Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest wykonany poprzez panów w okresie dojrzewania i ma niezwykle silne działanie.

Jego poziom jest najczęściej wyższy u panów dominujących. Wpływa na wzbudzenie efektowności u kobiet, jak i u panów, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są bardzo wyczulone na jego zapach.Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wykonany typowo przez panów dominujących, który oznajmia siłę wśród osobników tej samej płci.

Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. Sportowcy, maklerzy, a choćby więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu.

Warto go używać np. W pracy, gdy chce się wzbudzić pokaźniejszy respekt.Androsteron – zbuduje Twój autorytet To najistotniej męski ze wszystkich elementów. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, wytwarzając aurę bezpieczeństwa.

Naturalnie ujawnia się u samców rodzaju alpha.Androstadienon – sprawi, iż przyciągniesz uwagę pań „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u pań. Mnóstwo badań nad tym feromonem wskazuje, iż silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet.

Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co niebanalne, zapach ten może również łagodzić u pań skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, poprawiając ich nastawienie i wpływając relaksująco.Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.

Jak pachnie Love&Desire Gold™:To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się nieszablonowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski.

Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula....