Feromony Love Desire GOLD women 100 ml (5907776180279) promocja 2021

Cena177.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Devilz

Parametry

Producent:Sexual Health Series
Kategoria:Feromony
Pojemność 100 ml

Opis

Love & Desire PREMIUM EDITION dla niej! Dwa razy obszerniejsze stężenie!pojemność 100mlJak działają feromony Love & Desire?Feromony i pachnidła z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam aromat Love & Desire jest szczególnie damski, zniewalający i hipnotyzujący, feromony zaś nie posiadają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich.

Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów. Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli:nawiązać świeże znajomościmieć udoskonalony kontakt z ludźmi, z którymi często przebywasz, np. W pracyniezobowiązująco poflirtowaćpoznać drugą połówkęChcesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów codziennie!200% pokaźniejszE ZAINTERESOWANIELove&Desire GOLD EDITION to naturalne feromony, których działanieprzyciągnie uwagę otoczenia i skupi ją na Tobie.

sprawdź już dziś, jak to jest być w centrum uwagi dzięki Love&Desire.WZROST błyskotliwOŚCI I PEWNOŚCI SIEBIEWystarczy jedna aplikacja Love&Desire GOLD EDITIONpoprzez cały dzień przyciągać innych ludzi.

Dzięki feromonom i aurze jaką tworzą, Twoja błyskotliwość wztośnie o 200%, a Ty będziesz mogła czuć się pokaźnie pewniej.LEPSZY KONTAKT Z LUDŹMIGłówne działanie feromonów Love&Desire jest pociągającye,również wpływają one pozytywnie na tworzenie atmosfery bezpieczeństwa i przyjazności upraszczając nawiązywanie kontaktów i zacieśnianie więzi.4 NAJSILNIEJSZE FEROMONYLove&Desire to perfumowana mieszanka 4 silnych feromonów, z których każdy działa nieco inaczej.

Tylko Love&Desire zapewni Ci w pełni wszechstronne podniesienie Twojej błyskotliwości. NUMER 1 NA EROZKOSZSex Elixir dzięki swej niezawodności i zadowoleniu kupujących szybko zyskał miano lidera na erozkosz w dziedzinie afrodyzjaków.Feromony Love & Desire pomogą Ci:zwrócić na siebie uwagęwzmocnić pewność siebie w każdej sytuacjiwzbudzić sympatię i szacunekstać się bardziej niebanalną w oczach swych i innych ludziFeromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają na każdego.Jeśli chciałabyś swobodnie zawierać świeże znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby - na feromony.

Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało ładni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z atrakcyjną nas osobą. Na spektakularność wpływa nie tylko nasz wygląd, lecz także "to coś", naszwewnętrzny magnetyzm.

Czy zastanawiałaś się jak to jest, iż jedni ludzie są postrzegani jako spektakularni i charyzmatyczni, a inni - obiektywnie obdarzeni wcale nie mniejszą urodą, nie budzą takich odczuć? Oczywiście za sprawą feromonów pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, wyłącznie ludzie, z którymi przebywasz.

Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, wyróżniający Twoją siłę i magnetyzm. Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu poprosisz niebanalnego Cię mcyzynę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie.

I możesz być pewien, że żadna Ci nie odmówi!Feromony Love & Desire oparte na wielu składnikach użytkowane są ze znakomitym konsekwencją poprzez bizneswoman. Kobiety pracujące w branży handlowej, stosujące Love & Desire, zauważyły wielki wzrost sprzedaży swych artykułów.

Z kolei np. Kelnerki istotnie odczuły, iż po zaimplementowaniu feromonów Love & Desire dostają więcej napiwków.Dlaczego Love&Desire to najkorzystniejsze feromony dla kobiet?Love & Desire to najskuteczniejsze feromony.

Potwierdzają to opinie naszych klientów. Na dodatek feromony te pozostały cenione za najlepszy artykuł w kategorii „najmocniej pociągający aromat".Skuteczność Love & Desire opiera się na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów.

Ta wspaniała receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji.Każdy, kto raz wypróbuje ten aromat, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania.

Feromonydziałają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.Love & Desire - oryginalna, produktywna mieszanka 4 feromonówWiększość przystępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie.

Feromony Love & Desire jako jedyne mają kolejne dwa ważne elementy: androsteron i androstadienon. Formuła ta pozostałastworzona specjalnie po to, żeby zapewnić Ci maksymalne efekty.Jak pachnie Love & Desire dla kobiet?To seksowny, owocowo-kwiatowy zapach dla zasadniczych, niezależnych kobiet, które wiedzą czego chcą i nie wahają się po to sięgnąć.

To niezwykle kobiecy aromat: zmysłowy, wymyślny, silny, gorący i niepokorny. Prowokuje i fascynuje, powoduje wielkie zamieszanie w głowach panów, robi niemało, oprócz jednego - nie zobojętnia. Na zapach Love & Desire składają się nuty zapachowe: czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe i wanilia.użytkowanieLove & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku.

Po prostu rozpyl pachnidła tak jak robiłeś to do tej pory ze swymi ulubionymi zapachami.PAMIĘTAJ!nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną albo od lat w związku, uwielbiasz energiczne życie czy bardziej ustabilizowane.

Feromony o dopasowanym stężeniu działają na wszystkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne.......