Feromony-Mariko Sakuri Yoru 1ml., BOSS-914-00054 promocja 2024

jest dostępny w sklepie Apteka Intymna

Parametry

Producent:Aurora
Kategoria:Feromony
Pojemność 1 ml

Opis

"Mariko Sakuri YORU" to przepiękne pachnidła o delikatnym, damskim i podniecającym zapachu. Zawarte w tych perfumach kompilacje zapachowe intensywnie działają na mężczyzn, powodując u nich zainteresowanie i pożądanie. Specjalnie dopasowany pakiet składników działa na mężczyzn stanowczo pobudzająco i powoduje, że postrzegają kobietę stosującą "Mariko Sakuri YORU" jako bardziej atrakcyjną i kobiecą. Ekscytujący zapach powoduje w mężczyznach pożądanie i podniecenie.

Działanie "Mariko Sakuri YORU" wynika z substancji zawartych w kompozycji zapachowej. Mężczyźni reagują na elementy zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.
"Mariko Sakuri YORU" to delikatny, nieodgadniony i wytworny zapach, będący złożoną kombinacją nut cytrusowych, świeżych kwiatów, gardenii, pachnącego groszku i piżma. Zapach kojarzy się z kobiecością, delikatnością i świeżością.

W pierwszej nucie zapachu wyczuwa się świeże nuty cytrusowe grejpfruta i cytryny. W nucie serca pojawiają się zapachy: białych kwiatów, gardeni i pachnącego groszku. Bazę zapachu stanowi podniecający i zniewalający zapach piżma.