Feromony-phero-musk white 100ml for men | marki Aurora promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Feromony-phero-musk white 100ml for men | marki Aurora oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 81.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-54%
Feromony dla Mężczyzn PHERO MUSK WHITE 100ml for men | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
81.99
Kraina-Doznań
Męskie perfumy PHERO-MUSK WHITE FEROMONY 100 ml 042018
99.00
hipa.pl
Feromony-PHERO-MUSK WHITE 100ml for men
177.99
Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Aurora
Kategoria:Feromony
Pojemność 100 ml

Opis

Męskie pachnidła erotyczne PHERO-MUSK WHITE 100 ml - dzięki nim będziesz bardziej pociągający

PHERO-MUSK WHITE to preparat o nowoczesnym, ciekawym i szczególnie męskim zapachu. Specyficzna kompilacja wzbudza zainteresowanie pań i powoduje, że postrzegają mężczyznę jako wyjątkowo silnego, odważnego i dojrzałego. Kobiety reagują na komponenty zapachowe zawarte w kompilacji w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.

PHERO-MUSK WHITE to preparat o bardzo rześkim / sportowym zapachu, wykonanypowodować w kobietach zainteresowanie, któremu nie będą w stanie się oprzeć. Bardzo bogata kompozycja zapachowa, skomponowana jest w taki sposób,szczególnie silnie działać na kobiety.

Ta niezwykła mieszanka powoduje w żeńskiej podświadomości podniecenie, pociąg do pana i ochotę na seks.

PHERO-MUSK WHITE to preparat o innowacyjnym zapachu, wytworzonypowodować w kobietach pożądanie i erotyczne podniecenie, któremu nie będą w stanie się oprzeć.

niepowtarzalny komplet części działa na kobiety pobudzająco i sprawia, iż postrzegają mężczyznę jako wyjątkowo męskiego i pociągającego seksualnie. Silne i sprawne działanie PHERO-MUSK wynika z umieszczonych w nim specjalnych substancji zapachowych.

Kobiety reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy, pod ich wpływem zaczynają odczuwać chęć do bliskiego kontaktu, stają się podniecone i skłonne do flirtu.


Nuty zapachowe:

nuty głowy: bergamotka, grejpfrut, zmrożony imbir
nuty serca: jałowiec, gałka muszkatołowa, świeże akordy lodowato zimnej wody
nuty podstawy: wetiweria, paczula, nuty piżmowe

Sposób zastosowania: należy stosować jak inne pachnidła. Do uzyskania optymalnego efektu starczy już minimalna ilość perfum. Produktywne działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.

Opakowanie: szklany flakon 100 ml z atomizerem.