Feromony Pherostrong by Night dla mężczyzn 50 ml promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Feromony Pherostrong by Night dla mężczyzn 50 ml oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.3 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-53%
PheroStrong by Night Męskie perfumy z feromonami 50 ml
69.30
Ferosup - Feromony i Suplementy
PheroStrong pheromone by Night for Men perfumy z feromonami dla mężczyzn na podniecenie kobiet
99.00
Medica-Group
PheroStrong by Night for Men 50 ml - Feromony dla Mężczyzn | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
100.99
Kraina-Doznań
PheroStrong by Night for Men - perfumy z feromonami dla mężczyzn na podniecenie kobiet 50ml
104.00
PokojRozkoszy.pl Erotyczny
PheroStrong by Night for Men Perfum + Massage Oil olejek do masażu mężczyzn + perfum dla mężczyzn z feromonami podniecającymi kobiety
126.00
Medica-Group
PheroStrong by Night for Men + for Men perfumy z feromonami dla kobiet na podniecenie mężczyzn
133.50
Medica-Group
PheroStrong by Night for Men Perfum + Concentrate perfumy z feromonami + bezzapachowy koncentrat feromonów
148.50
Medica-Group
PheroStrong by Night for Women + for Men perfumy z feromonami
148.50
Medica-Group

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Feromony
Pojemność 50 ml

Opis

Feromony dla mężczyzn - PheroStrong żeby Night for Men 50 ml

PheroStrong aby Night for Men to pachnidła dla mężczyzn zawierające w swoim składzie feromony, działające pobudzająco na płeć przeciwną. Objętość: 50 ml.

Nuta zapachowa PheroStrong aby Night for Men
Nuta głowy: grejpfrut, nuty morskie, mandarynka
Nuta serca: liść laurowy, jaśmin
Nuta bazy: drzewo gwajakowe, mech dębowy, paczula i szara ambra
Jest to świeży, pikantny zapach na bazie skóry dedykowany dla nieszablonowego mężczyzny ceniącego otaczać się przepięknymi, ekskluzywnymi rzeczami. Kombinacja, która przyciąga żeńskie spojrzenia, pobudza zmysły, kusi i prowokuje. Zapach ten wzmocni w mężczyźnie pragnienie świetnego świata i harmonii, przebudzi w nim dojrzałego i charyzmatycznego mężczyznę.

Każdy z nas pragnie:

1) wzniecać pożądanie płci przeciwnej, przyciągać spojrzenia, wabić seksapilem,

2) być namiętnym kochankiem, elektryzować zmysły, bez zahamowań zaspokajać pragnienia i żądze,

3) wywierać pozytywne i niezapomniane pierwsze wrażenie, być w kręgu zainteresowania,

4) wzbudzać zaufanie, a także otwartość i życzliwość spotykanych ludzi,

5) odnosić sukcesy zawodowe i zwiększać produktywność swej pracy, zdobywać awanse,

6) cieszyć się szacunkiem i zachwytm otoczenia, być autorytetem w domu i wśród znajomych,

7) być mężczyzną szczęśliwym, kochanym i spełnionym - być MĘŻCZYZNĄ SUKCESU!!!

Czym są feromony?

Feromon w języku greckim oznacza „przekaźnik podniecenia". Feromony to lotne związki chemiczne, które są wydzielane na zewnątrz organizmu. Prawdopodobnie są one obecne we wszelkich organizmach: u zwierząt, roślin, grzybów, bakterii, a także u człowieka. Jednak feromony działają tylko pomiędzy osobnikami tego samego gatunku. Dzięki nim wysyłamy bodźce, które wpływają pozytywnie na komunikację z otoczeniem i powiększają naszą piękność u płci przeciwnej.
Według naukowców z Wiedeńskiego Institute for Urban Ethology, w zapachach ludzkiego ciała znajduje się informacja określająca stan emocjonalny człowieka. Kiedy nasze receptory węchowe odbiorą „zapach" feromonów, umysł ludzki rozpozna je jako niepowtarzalną woń, co spowoduje podświadome reakcje u innych osób w każdej sytuacji.
Feromony mogą zatem okazać się bardzo przydatne jako wabik i w kontaktach społecznych, wszędzie tam gdzie konieczne jest wzajemne zaufanie, efektywne negocjowanie, czy wypracowanie satysfakcjonujących obie strony rozwiązań – w domu, w pracy, na imprezie u przyjaciół, czy na oficjalnym spotkaniu.
Cały cykl dlatego jest ta efektywny ponieważ odbywa się poza naszą świadomością - na poziomie instynktów. Odbiorca modyfikuje swoje zachowanie, dzięki wpływowi substancji, nie wyczuwając w ogóle zapachu feromonu i nie wiedząc o jego działaniu.
Uważa się, iż gdybyśmy nie używali kosmetyków (mydeł, szamponów, balsamów, itp.) nasze feromony byłyby bardziej intensywne.
Budowa ludzkich feromonów
zarówno feromony wydzielane poprzez organizm, czy te wykonane syntetycznie są atrybutem atrakcyjności, przyciągają płeć przeciwną i wywołują pozytywne reakcje na naszą osobę. Feromony zaliczają się do grupy steroidów, które w organizmie człowieka występują w postaci hormonów kory nadnerczy i hormonów płciowych damskich - estrogeny i męskich - androgeny.
Feromony męskie
Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol) – związek o zapachu piżma albo drzewa sandałowego. Nadaje młodzieńczą witalność i spełnia rolę atraktanta seksualnego wobec pań i repelenta wobec innych mężczyzn
Androstenon (5α-androst-16-en-3-on) – jego zapach jest porównywany do rozcieńczonego zapachu wanilii. Uznawany za feromon agresji i dominacji.
Androsteron (5α-androstan-3α-ol-17-on) – uznawany za środek dopingujący (sprawia przyrost masy mięśniowej), warunkujący dominację, autorytet wśród innych i katalizator działania pozostałych substancji.
Androstadienon, womeroferyna (5α-androst-4,16-dien-3-on) – jest najlepiej zbadanym feromonem z grupy androstenów. W niskich stężeniach jest praktycznie bezwonny. Badania aktywności mózgu potwierdzają, iż za jego percepcję odpowiadają inne obszary aniżeli te odpowiedzialne za węch.
Feromony PheroStrong - Atrybut spektakularności
Wydzielając szerokie ilości feromonów, nie trzeba być ciekawym fizycznie,posiadać ogromne powodzenie u płci przeciwnej - mówi chemik dr hab. Leszek Konopski – pracownik Instytutu Przemysłu naturalnego w Warszawie.
Niestety ludzkie feromony uległy osłabieniu z powodu m. In. Zbyt prędkiego trybu życia, a także wpływu wielu czynników cywilizacyjnych. Jest nam więc trudniej stwarzać relacje międzyludzkie i z sukcesem docierać do drugiego człowieka.
Feromony w życiu seksualnym
Wyniki badań przeprowadzonych nad feromonami sugerują, iż możemy kontrolować naszą seksualność i zachowania z nią związane. Feromony PheroStrong pomogą zwiększyć Twoje powodzenie u płci przeciwnej. Pozwolą Ci przełamać barierę nieśmiałości i powiększa szansę na flirt. Pomogą Ci być osobą otwartą, pewną siebie i towarzyską. Wzbudzaj zainteresowanie - dzięki PheroStrong możesz magnetyzować swoja całą osobą.
Ten wabik seksualny pomoże Ci także rozniecić namiętność i pożądanie w Twojej sypialni. Pomagają urozmaicić, jak też ożywić życie erotyczne. Feromony podnoszą poziom podniecenia i pozbawiają wstydu. Pokaźniejsza otwartość zapewni Wam obojgu świeże intensywne doznania.
PheroStrong - Chemia miłości nabiera nowego
Feromony użytkowane są w celu rozszerzenia atrakcyjności erotycznej, a nawet leczenia zaburzeń pożądania i podniecenia seksualnego - zauważa profesor Zbigniew Lew-Starowicz - wywołują: odczuwanie pociągu do danej osoby, zakochanie się, euforię, sprzyjają osiąganiu orgazmu.
Feromony w życiu codziennym
Feromony służą nie tylko do uwodzenia. Dzięki stosowaniu feromonów możemy poprawić poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia społecznego - także w życiu codziennym, w relacjach rodzinnych. Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi. PheroStrong sprawią, że kontakt z drugą osobą może być łatwiejszy, a Twój dzień przyjemniejszy. Feromony powodują, że ludzie na których wpływamy są bardziej otwarci, bardziej nam przyjazni i życzliwi.. Dzięki temu Ty i Twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas. Jednocześnie osiągasz swój cel – poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, momentalnie i pozytywnie załatwiona ważna sprawa.
PheroStrong - Bądź władcą sytuacji
Feromony nienaturalne są substancjami, które ze względu na skoncentrowanie związków odpowiedzialnych za określone działanie dają nam możliwość wzmocnienia oczekiwanego efektu. Stajemy się "władcami sytuacji". To daje nam poczucie wyjątkowości, wyluzowania i pokaźniejszej pewności siebie – mówi Magdalena Fedor-Dróżdż, trener psychologii sukcesu i zmiany.
źródło: sympatia.onet.pl
Feromony w życiu zawodowym
Feromony działają w przeróżnych relacjach np. Mężczyzna - kobieta, mężczyzna - pan, czy kobieta - kobieta. Oddziałują na nasze hormony oraz rytm alfa mózgu i neuroprzekaźniki. Dlatego stosowane są pomiędzy osobami tej samej płci w sferze zawodowej, w pracy, w biznesie.
Chcesz poprawić swoje relacje służbowe? Podnieść swoją wydajność? udoskonalone wyniki w pracy? Pozytywnie wypaść na rozmowie o pracę?
PheroStrong pomogą Ci podnieść zaufanie wśród odbiorców, przekonać ich do Twoich racji. Wpłynie także na poprawę Twojej wytrzymałości na stres, dzięki temu zdobędziesz większą pewność siebie i szacunek przeciwnika siedzącego po drugiej stronie stołu. Feromony pomogą Ci także wywierać prawidłowe pierwsze wrażenie. Wzmocnią Twoją pozycję, przyciągną zainteresowanie, będziesz osobą bardziej wiarygodną, a tym samym wydajną!
Świadomie zarządzaj swym wizerunkiem!
PheroStrong pomagają jeszcze rozszerzyć Twój autorytet wśród współpracowników, czy podwładnych. Korzystając z feromonów – narzędzia, które sprawnie wpływa na podświadomość drugiego człowieka – zdobywaj szacunek i zachwyt, a tym samym wpłyniesz na swój sukces zawodowy!
Podsumowanie
Specjalnie dostosowana kombinacja składników zapachowych i feromonów zapewniająca efekt synergii i niesamowite działanie już od pierwszego zastosowania.