Aurora Feromony podniecające zmysłowe bardzo kobiece 15ml (5903111016654) promocja 2024

Cena54.54
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Aurora
Kategoria:Feromony
Pojemność 15 ml

Opis

La Vida Dulce 15 ml - Erotyczne i podniecające perfumy żeńskie. Enigmatyczny i zagadkowy zapach - uwodzi panów, wywołuje w nich zainteresowanie, podniecenie i pożądanie."La Vida Dulce" to przepiękne pachnidła o erotycznym i nad wyraz podniecającym zapachu.

Specjalnie dopasowany zestaw substancji zapachowych działa na panów wyjątkowo pobudzająco i powoduje, iż postrzegają kobietę stosującą "La Vida Dulce" jako bardziej ciekawą i pociągającą. Ekscytujący zapach wywołuje w mężczyznach pożądanie i erotyczne podniecenie, któremu nie są w stanie się oprzeć.

Opakowanie roll-on zezwala na bardzo skrupulatną i skuteczną aplikację zapachu. Dzisiaj nie musisz marnować kosmetyku na rozpylanie go w powietrzu - nakładasz go skrupulatnie tam, gdzie chcesz!Działanie "La Vida Dulce" wynika z substancji zawartych w kompozycji zapachowej.

Mężczyźni reagują na komponenty zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu. Jeśli poczują roztaczaną przez Ciebie aurę zapachu - zrobią to co zechcesz i o czym myślisz...pachnidła "La Vida Dulce" spowodują, że:przyciągniesz uwagę mężczyzn znajdujących się w twoim otoczeniumężczyźni będą cię postrzegać jako bardziej atrakcyjną, powabną i pociągającąwiększość mężczyzna będzie miała rozszerzoną ochotę na nawiązanie z tobą bliższego (intymnego) kontaktuwzrośnie twoje bezdyskusyjnie, spontaniczność i pewność siebieinne kobiety będą pod wrażeniem twojej kobiecości i powabu, będą z przyjemnością przebywać w twoim towarzystwieDla kogo są asygnowane pachnidła?perfumy "La Vida Dulce" są wieloskładnikową kombinację zapachową, wytwarzaną w celu szybkiego wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania oraz zainteresowania.

"La Vida Dulce" są dedykowane dla kobiet prowadzących intensywne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w mężczyznach zainteresowanie i pożądanie.pachnidła są dla ciebie doskonałym rozwiązaniem, jeśli:Dlaczego "La Vida Dulce" działają tak sprawnie?Erotyczne perfumy zawierające podniecającą kombinację zapachową to skuteczny i szybki sposób na wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania i zainteresowania.

Wieloskładnikowa kombinacja zapachowa została opracowana w oparciu o wiedzę z dziedziny fizjologii i najnowsze osiągnięcia francuskich mistrzów perfumeryjnych. Niezwykłe działanie "La Vida Dulce" wynika z umieszczonych w kompilacji specjalnych substancji zapachowych, działających poprzez zmysł węchu na podświadomość mężczyzn.

Mężczyźni reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.Jak pachnie La Vida Dulce?kompozycja zapachowa wchodząca w skład "La Vida Dulce" to podniecający zapach, będący złożoną kompilacją nut bergamotki, białych kwiatów jaśminu i konwalii, cedru, wanilii i drzewa sandałowego.

Zapach jest bardzo podniecający, seksowny i szczególnie żeński. Jest adekwatny zarówno przed południem jak i na specjalne okazje wieczorowe."La Vida Dulce" to zapach dla kobiet lubiących sobie luksus i wyszukany fason.

Wyrafinowana kombinacja zapachowa została opracowana w taki sposób, by w sposób szczególny działać na panów, przyciągać ich uwagę i wzbudzać zainteresowanie. Jeśli użyjesz "La Vida Dulce" - żaden mężczyzna nie przejdzie obok ciebie obojętnie.

Będziesz postrzegana jako kobieta szykowna, pociągająca i powabna. Mężczyźni w podświadomy sposób będą odczuwać do Ciebie pociąg i będą dążyć do bliższego kontaktu z Tobą."La Vida Dulce" to prawdziwy "narkotyk miłości"!Obserwując reakcję panów znajdujących się w Twoim otoczeniu, w niedługim czasie przekonasz się o wyjątkowej cechy tego zapachu, nabierzesz zdecydowania i pewności siebie, co wpłynie pozytywnie na Twoje relacje z innymi osobami.W jaki sposób i kiedy należy stosować "La Vida Dulce"?"La Vida Dulce" należy stosować jak normalne pachnidła.

wszakże są one asygnowane do wykorzystania w nieszablonowych okazjach, lecz możesz stosować je codziennie i obserwować jak stanowczo działają na panów.Można je najlepiej docenić w następujących sytuacjach:nawiązywanie nowych znajomości z mężczyznamirandki i spotkania intymneimprezy i spotkania towarzyskie z udziałem mężczyznegzaminy, castingi, rozmowy kwalifikacyjnenegocjacje handlowe, współpraca z osobami płci męskiejtrudne sytuacje zawodowe, praca w zespoleBezpieczeństwo:Wybierając "La Vida Dulce" masz pewność, iż jest to produkt:o starannie opracowanej formule, wytworzony i przebadany przez najlepszych, doświadczonych technologów,działający sprawnie i niezawodnie,przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków CPNP,wyprodukowany ze komponentów najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który zagwarantuje pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem minimalistyczncówOpakowanie:Butelka szklana roll-on o obszerności 15 ml, zezwala na precyzyjną i precyzyjną aplikację, bez konieczności rozpylania kosmetyku w powietrzu....