Shs Feromony zapachowe love and desire dla mężczyzn 100 ml 180248 promocja 2021

Cena119.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie hipa.pl

Parametry

Producent:SHS
Kategoria:Feromony
Pojemność 100 ml

Opis

Love & Desire pachnidła z feromonami dla prawdziwych mężczyzn


Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, iż czujemy się zbyt niedużo piękni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z atrakcyjną nas osobą.

Na ładność wpływa nie tylko nasz wygląd, lecz także „to coś”, nasz wewnętrzny magnetyzm.

Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają na każdego.

Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – na feromony.

Jak działają feromony Love & Desire?

Feromony i pachnidła z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Love & Desire jest wyjątkowo męski, zdecydowany i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów.

Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli:

* chcesz poflirtować

* szukasz na stałe drugiej połówki

* poszukujesz nowych znajomości

* chcesz ulepszony kontakt z ludźmi, których już znasz, np. W miejscu pracy itp.

Chcesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów codziennie!

Feromony Love & Desire pomogą Ci:

* wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji

* zwrócić na siebie obszerniejszą uwagę

* zyskać szacunek i sympatię otoczenia

* poczuć się bardziej męsko w swojej skórze

Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz.

Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, uwydatniający Twoją siłę i magnetyzm.

Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu poprosisz niebanalną Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę albo do tańca na imprezie.

I możesz być pewien, iż żadna Ci nie odmówi!

Dlaczego Love & Desire to najkorzystniejsze feromony dla mężczyzn?

Love & Desire to najskuteczniejsze feromony. Potwierdzają to opinie naszych klientów. Na dodatek feromony te zostały renomowane za najlepszy artykuł w kategorii „najistotniej pociągający zapach".

Skuteczność Love & Desire jest oparte na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. Ta rewelacyjna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, stwarzając atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania. Feromony działają natychmiast po zaimplementowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.

Love & Desire – oryginalna, produktywna mieszanka 4 feromonów

Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Formuła ta została wytworzona specjalnie po to, aby zapewnić Ci maksymalne efekty.

Love & Desire – oryginalne 4-składnikowe feromony

Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, specyficzne połączenie składników.

* Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest tworzony przez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma wyjątkowo silne działanie. Jego poziom jest najczęściej wyższy u panów dominujących. Wpływa na wzbudzenie spektakularności u pań, jak i u panów, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są stanowczo wyczulone na jego zapach.

* Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach stworzony z zasady poprzez mężczyzn dominujących, który powiadamia siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi pań i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. Sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. W pracy, gdy chce się wzbudzić pokaźniejszy respekt.

* Androsteron – zbuduje Twój autorytet To najszczególniej męski ze wszelkich części. Powoduje uczucie dominacji, lecz nie wpływa na efekt agresji, wytwarzając aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców rodzaju alpha.

* Androstadienon – sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u pań. Mnóstwo badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co atrakcyjne, zapach ten może również łagodzić u pań skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, polepszając ich nastawienie i wpływając relaksująco.

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.

Jak pachnie Love & Desire dla mężczyzn?

To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

używanie:

Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl pachnidła tak jak robiłeś to do tej pory ze swymi ulubionymi zapachami.

PAMIĘTAJ!

nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, uwielbiasz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o dobranym stężeniu działają na wszelkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne.