HQ for Her with PheroStrong for Women perfumy z feromonami dla kobiet na podniecenie mężczyzn, 32-00075 promocja 2024

Cena115.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie hipa.pl

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Feromony

Opis

damskie pachnidła z feromonami z serii PheroStrong

perfumy z feromonami dla pań na podniecenie panów:

Nuta głowy: pomarańcza, mandarynka, aldehydy, nuty morskie
Nuta serca: cedr, pieprz, neroli
Nuta bazy: wetiweria, wanilia, bursztyn, białe piżmo, fasola tonka, elemi


PheroStrong - Chemia miłości nabiera nowego znaczenia

Wysokiej jakości perfumy z feromonami.
znamionuje je piękny kobiecy zapach, który niewątpliwie zostanie zauważony poprzez płeć przeciwną.

Feromony używane są w celu zwiększenia błyskotliwości erotycznej, a nawet leczenia zaburzeń pożądania i podniecenia seksualnego - zauważa profesor Zbigniew Lew-Starowicz - powodują: odczuwanie pociągu do danej osoby, zakochanie się, euforię, sprzyjają osiąganiu orgazmu.

Wyniki badań przeprowadzonych nad feromonami sugerują, że możemy kontrolować naszą seksualność i zachowania z nią związane.

Feromony PheroStrong pomogą rozszerzyć powodzenie u płci przeciwnej. Pozwolą Ci przełamać barierę nieśmiałości i rozszerza szansę na flirt. Pomogą Ci być osobą otwartą, pewną siebie i towarzyską. Wzbudzaj zainteresowanie - dzięki PheroStrong możesz magnetyzować swoja całą osobą.

Ten wabik seksualny pomoże Ci także rozniecić namiętność i pożądanie w Twojej sypialni. Pomagają urozmaicić, jak ponadto ożywić życie erotyczne. Feromony podnoszą poziom podniecenia i pozbawiają wstydu. Większa otwartość zapewni Wam obojgu świeże intensywne doznania.Każda z nas pragnie:

1) Wzniecać pożądanie płci przeciwnej, przyciągać spojrzenia, wabić seksapilem,

2) Być namiętną kochanką, elektryzować zmysły, bez zahamowań zaspokajać pragnienia i żądze,

3) Wywierać pozytywne i niezapomniane pierwsze wrażenie, być w kręgu zainteresowania,

4) Wzbudzać zaufanie oraz otwartość i życzliwość spotykanych ludzi,

5) Odnosić sukcesy zawodowe i rozszerzać sprawność swojej pracy, zdobywać awanse,

6) radować się szacunkiem i zachwytm otoczenia, być autorytetem w domu i wśród znajomych,

7) Być kobietą szczęśliwą, kochaną i spełnioną - być KOBIETĄ SUKCESU!!!


Feromon w języku greckim oznacza „przekaźnik podniecenia”.

Feromony to lotne związki chemiczne, które są wydzielane na zewnątrz organizmu. Prawdopodobnie są one obecne we wszelkich organizmach: u zwierząt, roślin, grzybów, bakterii i u człowieka. Jednak feromony działają tylko między osobnikami tego samego gatunku. Dzięki nim wysyłamy bodźce, które wpływają pozytywnie na komunikację z otoczeniem oraz rozszerzają naszą piękność u płci przeciwnej.

Według naukowców z Wiedeńskiego Institute for Urban Ethology, w zapachach ludzkiego ciała znajduje się informacja określająca stan emocjonalny człowieka. Kiedy nasze receptory węchowe odbiorą „zapach” feromonów, umysł ludzki rozpozna je jako niepowtarzalną woń, co spowoduje podświadome reakcje u innych osób w każdej sytuacji.

Feromony mogą zatem okazać się wyjątkowo przydatne jako wabik i w kontaktach społecznych, wszędzie tam gdzie konieczne jest wzajemne zaufanie, sprawne negocjowanie, czy wypracowanie satysfakcjonujących obie strony rozwiązań – w domu, w pracy, na imprezie u przyjaciół, czy na oficjalnym spotkaniu.

Cały proces dlatego jest ta wydajny ponieważ odbywa się poza naszą świadomością - na poziomie instynktów. Odbiorca modyfikuje swoje zachowanie, dzięki wpływowi substancji, nie wyczuwając w ogóle zapachu feromonu i nie wiedząc o jego działaniu.

Uważa się, że gdybyśmy nie używali kosmetyków (mydeł, szamponów, balsamów, itp.) nasze feromony byłyby bardziej intensywne.

równocześnie feromony wydzielane poprzez organizm, czy te tworzone plastikowie są atrybutem efektowności, przyciągają płeć przeciwną i powodują pozytywne reakcje na naszą osobę. Feromony zaliczają się do grupy steroidów, które w organizmie człowieka występują w postaci hormonów kory nadnerczy oraz hormonów płciowych damskich - estrogeny i męskich - androgeny.


Feromony PheroStrong - Atrybut spektakularności

Wydzielając wielkie ilości feromonów, nie trzeba być interesującym fizycznie,posiadać ogromne powodzenie u płci przeciwnej.

Feromony służą nie tylko do uwodzenia. Dzięki stosowaniu feromonów możemy poprawić poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia społecznego - także w życiu rutynowym, w relacjach rodzinnych. Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi.

PheroStrong sprawią, iż kontakt z drugą osobą może być łatwiejszy, a Twój dzień przyjemniejszy.

Feromony sprawiają, iż ludzie na których wpływamy są bardziej otwarci, bardziej nam przyjazni i życzliwi.. Dzięki czemu Ty i Twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas. Równocześnie osiągasz swój cel – poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, ekspresowo i pozytywnie załatwiona ważna sprawa.