Medica-group J for him with pherostrong for men perfumy z feromonami dla mężczyzn na podniecenie kobiet promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Medica-group J for him with pherostrong for men perfumy z feromonami dla mężczyzn na podniecenie kobiet oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 16.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-59%
PheroStrong pheromone J for Him perfumy z feromonami dla mężczyzn na podniecenie kobiet
16.00
Medica-Group
Plug-Jewellery Red Gold PLUG ROSE- Peach
39.05
Euro Pharmacy

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Feromony

Opis

perfumy z feromonami dla mężczyzn na podniecenie kobiet: Nuta głowy: irys Nuta serca: ambra Nuta bazy: jałowiec wirginijski Kwintesencja prestiżu i wyrafinowania przedstawiona w bogatym bukiecie J for Him with PheroStrong Man.

Linia serca o zapachu irysa jest urozmaicona subtelnymi piżmowymi akcentami, takimi jak ziarna hibiskusa, w trakcie gdy jałowiec wirginijski oraz wetiwer tworzą akord drzewny. Wszyscy pragniemy: Wzniecać pożądanie płci przeciwnej, przyciągać spojrzenia, wabić seksapilem Być namiętnym kochankiem oraz kochanką, elektryzować zmysły, bez zahamowań zaspokajać pragnienia i żądze Wywierać pozytywne i niezapomniane pierwsze wrażenie, być w kręgu zainteresowania Wzbudzać zaufanie oraz otwartość i życzliwość spotykanych ludzi Odnosić sukcesy zawodowe i powiększać sprawność swojej pracy, zdobywać awanse cieszyć się szacunkiem i zachwytm otoczenia, być autorytetem w domu i wśród znajomych Być mężczyzną i kobietą szczęśliwymi, kochanymi i spełnionymi - być CZOWIEKIEM SUKCESU!