Medica-group J for him with pherostrong for men perfumy z feromonami dla mężczyzn na podniecenie kobiet (5905669259934) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Medica-group J for him with pherostrong for men perfumy z feromonami dla mężczyzn na podniecenie kobiet (5905669259934) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 83.3 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-51%
PheroStrong J - męskie perfumy z feromonami 50ml
83.30
Ferosup - Feromony i Suplementy
PheroStrong pheromone J for Him perfumy z feromonami dla mężczyzn na podniecenie kobiet
99.00
Medica-Group
Prestiżowe Perfumy Męskie z Feromonami dla Biznesmena J FOR HIM 50 ml 259934
129.00
hipa.pl
Wish purple
168.66
Euro Pharmacy

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Feromony

Opis

Prestiżowe pachnidła męskie z feromonami z linii PheroStrong.

Wysokiej jakości perfumy z feromonami. Charakteryzuje je atrakcyjny, podniecający zapach, który z pewnością zostanie zauważony przez płeć przeciwną. nadzwyczajnie nadają się do codziennego korzystania, jak również na wieczór.

Kwintesencja prestiżu i wyrafinowania przedstawiona w bogatym bukiecie J for Him with PheroStrong Man.

Linia serca o zapachu irysa jest urozmaicona subtelnymi piżmowymi akcentami, takimi jak ziarna hibiskusa, w trakcie gdy jałowiec wirginijski, a także wetiwer tworzą akord drzewny.
Nuta głowy: irys
Nuta serca: ambra
Nuta bazy: jałowiec wirginijski


Każdy z nas pragnie:

1) Wzniecać pożądanie płci przeciwnej, przyciągać spojrzenia, wabić seksapilem,

2) Być namiętnym kochankiem, elektryzować zmysły, bez zahamowań zaspokajać pragnienia i żądze,

3) Wywierać pozytywne i niezapomniane pierwsze wrażenie, być w kręgu zainteresowania,

4) Wzbudzać zaufanie oraz otwartość i życzliwość spotykanych ludzi,

5) Odnosić sukcesy zawodowe i rozszerzać efektywność swojej pracy, zdobywać awanse,

6) radować się szacunkiem i podziwm otoczenia, być autorytetem w domu i wśród znajomych,

7) Być mężczyzną szczęśliwym, kochanym i spełnionym - być MĘŻCZYZNĄ SUKCESU!!!


Czym są feromony?

Feromon w języku greckim oznacza „przekaźnik podniecenia". Feromony to lotne związki chemiczne, które są wydzielane na zewnątrz organizmu. Prawdopodobnie są one obecne we wszystkich organizmach: u zwierząt, roślin, grzybów, bakterii, a także u człowieka. Jednak feromony działają tylko pomiędzy osobnikami tego samego gatunku. Dzięki nim wysyłamy bodźce, które wpływają pozytywnie na komunikację z otoczeniem oraz rozszerzają naszą ładność u płci przeciwnej.

Według naukowców z Wiedeńskiego Institute for Urban Ethology, w zapachach ludzkiego ciała znajduje się informacja określająca stan emocjonalny człowieka. Kiedy nasze receptory węchowe odbiorą „zapach" feromonów, umysł ludzki rozpozna je jako oryginalną woń, co spowoduje podświadome reakcje u innych osób w każdej sytuacji.

Feromony mogą zatem okazać się niezwykle przydatne jako wabik, a także w kontaktach społecznych, wszędzie tam gdzie niezbędne jest wzajemne zaufanie, produktywne negocjowanie, czy wypracowanie satysfakcjonujących obie strony rozwiązań - w domu, w pracy, na imprezie u przyjaciół, czy na oficjalnym spotkaniu.

Cały proces dlatego jest ta efektywny ponieważ odbywa się poza naszą świadomością - na poziomie instynktów. Odbiorca modyfikuje swoje zachowanie, dzięki wpływowi substancji, nie wyczuwając w ogóle zapachu feromonu i nie wiedząc o jego działaniu.

Uważa się, iż gdybyśmy nie używali kosmetyków (mydeł, szamponów, balsamów, itp.) nasze feromony byłyby bardziej intensywne.

Feromony PheroStrong - Atrybut ładności

Wydzielając wielkie ilości feromonów, nie trzeba być atrakcyjnym fizycznie,mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej - mówi chemik dr hab. Leszek Konopski - pracownik Instytutu Przemysłu organicznego w Warszawie.

Niestety ludzkie feromony uległy osłabieniu z powodu m. In. Zbyt prędkiego trybu życia oraz wpływu wielu czynników cywilizacyjnych. Jest nam więc trudniej tworzyć relacje międzyludzkie i z sukcesem docierać do drugiego człowieka.

Feromony służą nie tylko do uwodzenia. Dzięki stosowaniu feromonów możemy poprawić poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia społecznego - także w życiu codziennym, w relacjach rodzinnych. Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi.

PheroStrong sprawią, iż kontakt z drugą osobą może być łatwiejszy, a Twój dzień przyjemniejszy. Feromony sprawiają, że ludzie na których wpływamy są bardziej otwarci, bardziej nam przychylni i życzliwi..

dzięki temu Ty i Twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas. Jednocześnie osiągasz swój cel - poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, ekspresowo i pozytywnie załatwiona ważna sprawa.

Feromony nienaturalne są substancjami, które ze względu na skoncentrowanie związków odpowiedzialnych za określone działanie dają nam możliwość wzmocnienia oczekiwanego efektu. Stajemy się "władcami sytuacji". To daje nam poczucie wyjątkowości, wyluzowania i obszerniejszej pewności siebie.