Aurora La vida dulce 50 ml for women promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Aurora La vida dulce 50 ml for women oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 60.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
Feromony-La Vida Dulce 50 ml for women
60.00
Eros69
Feromony-La Vida Dulce 50 ml for women
74.80
Devilz
Feromony-La Vida Dulce 50 ml for women
84.00
Intim Outlet
Perfumy z Feromonami Perfumy La Vida Dulce 50 ml for women | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
99.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Aurora
Kategoria:Feromony
Pojemność 50 ml

Opis

La Vida Dulce 50 ml - Erotyczne i podniecające feroperfumy kobiece. Nieodgadniony i zagadkowy aromat - uwodzi panów, powoduje w nich zainteresowanie, podniecenie i pożądanie.

"La Vida Dulce" to atrakcyjne pachnidła o erotycznym i podniecającym zapachu. Zawarte w tych perfumach kompilacje zapachowe działają w szczególny sposób na panów, powodując u nich zainteresowanie, pożądanie i podniecenie. Tego typu preparaty zapachowe są przez niektóre osoby nazywane "narkotykami miłości". Specjalnie dobrany pakiet nut zapachowych bergamotki, białych kwiatów jaśminu i konwalii, cedru, wanilii i drzewa sandałowego działa na mężczyzn bardzo pobudzająco i sprawia, iż postrzegają kobietę stosującą "La Vida Dulce" jako bardziej atrakcyjną i pociągającą. Ekscytujący aromat wywołuje w mężczyznach pożądanie i erotyczne podniecenie, któremu nie są w stanie się oprzeć.

Działanie "La Vida Dulce" wynika z substancji zawartych w kompozycji zapachowej. Mężczyźni reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu. Jeśli poczują roztaczaną przez Ciebie aurę zapachu - zrobią to co zechcesz i o czym myślisz...

Feroperfumy "La Vida Dulce" spowodują, że:

 • przyciągniesz uwagę mężczyzn znajdujących się w twoim otoczeniu
 • mężczyźni będą cię postrzegać jako bardziej niebanalną, powabną i pociągającą
 • każdy pan będzie miał ochotę na nawiązanie z tobą bliższego (intymnego) kontaktu
 • wzrośnie twoje bezsprzecznie, spontaniczność i pewność siebie
 • inne kobiety będą pod wrażeniem twojej kobiecości i powabu, będą z przyjemnością przebywać w twoim towarzystwie

Dla kogo są przeznaczone feroperfumy?

Feroperfumy "La Vida Dulce" są wieloskładnikową kombinację zapachową tworzoną w celu prędkiego wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania i zainteresowania. "La Vida Dulce" są dedykowane dla pań prowadzących aktywne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w mężczyznach zainteresowanie i pożądanie. Feroperfumy są dla ciebie wspaniałym rozwiązaniem, jeśli:


Dlaczego "La Vida Dulce" działa tak wydajnie?

Erotyczne perfumy zawierające podniecającą kombinację zapachową to sprawny i szybki sposób na wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania i zainteresowania. Wieloskładnikowa kompilacja zapachowa została opracowana w oparciu o wiedzę z dziedziny fizjologii, wielowiekową tradycję japońskiej sztuki uwodzenia najnowsze osiągnięcia francuskich mistrzów perfumeryjnych. Niezwykłe działanie "La Vida Dulce" wynika z umieszczonych w kompozycji specjalnych substancji zapachowych, działających poprzez zmysł węchu na podświadomość mężczyzn. Mężczyźni reagują na komponenty zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.

Jak pachnie La Vida Dulce?

kombinacja zapachowa wchodząca w skład "La Vida Dulce" to podniecający aromat, będący złożoną kompozycją nut bergamotki, białych kwiatów jaśminu i konwalii, cedru, wanilii i drzewa sandałowego. Zapach jest wyjątkowo podniecający, zniewalający i niezwykle damski. Jest odpowiedni równocześnie przed południem jak i na specjalne okazje wieczorowe.

"La Vida Dulce" to aromat dla kobiet ceniących sobie luksus i wyszukany styl. Wymyślna kompozycja zapachowa pozostała opracowana w taki sposób, by w sposób szczególny działać na panów, przyciągać ich uwagę i wzbudzać zainteresowanie. Jeśli użyjesz "La Vida Dulce" - żaden mężczyzna nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Będziesz postrzegana jako kobieta wysmakowana, pociągająca i powabna. Mężczyźni w podświadomy sposób będą odczuwać do Ciebie pociąg i będą dążyć do bliższego kontaktu z Tobą.

"La Vida Dulce" to prawdziwy "narkotyk miłości"!

Obserwując reakcję mężczyzn znajdujących się w Twoim otoczeniu, w krótkim czasie przekonasz się o nieszablonowej parametry tego zapachu, nabierzesz zdecydowania i pewności siebie, co wpłynie pozytywnie na Twoje relacje z innymi osobami.W jaki sposób i kiedy należy stosować "La Vida Dulce"?

"La Vida Dulce" należy stosować jak normalne pachnidła. Wszakże są one przeznaczone do zastosowania w nieszablonowych okazjach, lecz możesz stosować je codziennie i obserwować jak wyjątkowo działają na mężczyzn. Produktywne działanie feroperfum utrzymuje się przez około 3-4 godziny po użyciu. Można je najlepiej docenić w następujących sytuacjach:

 • nawiązywanie nowych znajomości z mężczyznami
 • randki i spotkania intymne
 • imprezy i spotkania towarzyskie z udziałem panów
 • egzaminy, castingi, rozmowy kwalifikacyjne
 • negocjacje handlowe, współpraca z osobami płci męskiej
 • skomplikowane sytuacje zawodowe, praca w zespole

Bezpieczeństwo:

Wybierając "La Vida Dulce" masz pewność, iż jest to artykuł:
 • o starannie opracowanej formule, wytworzony i przebadany przez najkorzystniejszych, doświadczonych technologów,
 • działający efektywnie i niezawodnie,
 • przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,
 • zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków CPNP,
 • tworzony ze składników najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który gwarantuje pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem minimalistycznców

Opakowanie:

Butelka szklana o pojemności 50 ml, z atomizerem.