Love&Desire Feromone for Men Woda toaletowa z feromonami dla mężczyzn 100 ml, OM-65929 promocja 2021

Cena118.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Twoja Rozkosz

Parametry

Producent:SHS
Kategoria:Feromony
Pojemność 100 ml

Opis

Love&Desire™ to kolekcja niezwykłych feromonów, które na rynku istnieją już od ponad 10 lat. W 2016 roku wprowadzono wersję premiowaną feromonów - Love&Desire Gold™. Cała seria feromonów składa się zmęskich i kobiecych wersji. Każda z nich ma swojąwersję premiowaną, czyli Love&Desire Gold™ oraz trzy obszernościLove&Desire™: 100ml, 50ml, a także 15ml.

Nagrody i wyróżnienia:

LAUR KONSUMENTA

Pragniemy poinformować, że wszystkie produkty firmy shs-store zostały wyznaczone nie tylko przez duże grono specjalistów zajmujących się tematyką dotyczącą intymnych suplementów dietyna ogół zostały docenione i nagrodzone Laurem Konsumenta uzyskując tytuł 'Odkrycie Roku', który potwierdza zadowolenie klientów ze używania produktów firmy shs-store w tym także towaruLove&Desire™.

EROTRENDS

Love&Desire™ to towar najwyższej jakości. Love&Desire™otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody Konsumentów EROtrendy w kategorii "najlepszy artykuł". Nominacja jest dostrzeżeniem i docenieniem produktu przez konsumentów. Zdobyte nominacje i ogromna popularność Love&Desire™ sprawia, że są najchętniej kupowanymi zapachowymi feromonami w Polsce.

Opakowanie:

dużo lat doświadczenia w branży z suplementami, a także erotycznej zaowocowały powstaniem nieszablonowego towaru dla mężczyzn. Love&Desire™ to nie tylko produktywnych feromonówale ponadto wspaniały zapach.

posiadając na uwadze realnie najwyższą konwersje sklepów firm z nami współpracujących opieraliśmy się o sprawdzone rozwiązania. Projekt został stworzony przy współpracy z czołowym studiem graficznym w kraju. produkt przedstawia się wyjątkowo korzystnie zarówno na sklepowej półce jak i fotografiach. Dołożyliśmy wszystkich starańfotografie odzwierciedlały w pełni oferowane produkty. Każdy z Naszych produktów indywidualny kod kreskowy.

Popularność Love&Desire:

Love&Desire™ jest najpopularniejszym produktem na polskim rynku suplementów rozszerzających penisa. Wieloletnia praca zespołu marketingowego sprawiła, że stał się on niezwykle popularny wśród klientów sklepów e-commerce. Poniżej zamieszczamy Państwu informacje odnośnie wyszukiwań tylko jednej frazy: 'love&desire' w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej na świecie. Oczywiście przedstawione poniżej wyniki dotyczą tylko i wyłącznie jednego słowa kluczowego, nie wliczane są inne frazy z tym słowem, zatemzadowala się on bezapelacyjnie większą ilością wyszukiwań aniżeli ta przedstawiona na wykresie.

Produkty z linii Love&Desire:

Cała seria produktów Love&Desire™ składa się z premiowanej - najmocniejszej wersji Love&Desire Goldoraz zwykłej wersji w trzech różnorodnych objętościach: 100ml, 50ml, 15ml.


Nasze feromony nie mają zestawów składających się z zróżnicowanych feromonów, dlatego, iż każde z nich są zupełnie inne. na dodatek większość posiada najróżniejsze objętości, dzięki czemu zbędne jest wprowadzanie zestawów. Po przeprowadzeniu badań w sprzedaży detalicznej udało Nam się wywnioskować, iż wprowadzenie pełnej oferty feromonów rozszerzając tym samym opcję wyboru dla klienta, rozszerza o ponad 35% prawdopodobieństwo, że klient sfinalizuje zakup właśnie w Twoim sklepie! Badania przeprowadzaliśmy w porozumieniu z kilkunastoma sklepami e-commerce.

Wszystkie firmy feromonów przystępne w hurtowni Eromed posiadamy praktycznie w nieograniczonych ilościach jesteśmy ich bezpośrednim dystrybutorem. Wprowadzenie wszelkich marek feromonów sprawi, że rozszerzysz swoje obroty! Dlatego zalecamy wprowadzenie zestawów do swojej oferty już od samego początku!

Skład Love&Desire Gold™:

Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love&Desire™ mają czteroskładnikowe, unikalne połączenie elementów.

  • Androstenol - pomoże Ci we flircie Jest wytworzony poprzez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma wyjątkowo silne działanie. Jego poziom jest z zasady wyższy u panów dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u pań, jak i u panów, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są niezwykle wyczulone na jego zapach.
  • Androstenon - wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wykonany przede wszystkim przez panów dominujących, który oznajmia siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi pań i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach znacznej rywalizacji, np. Sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie posiadają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. W pracy, gdy chce się wzbudzić obszerniejszy respekt.
  • Androsteron - zbuduje Twój autorytet To najistotniej męski ze wszystkich części. Powoduje uczucie dominacji, lecz nie wpływa na efekt agresji, kreujejąc aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.
  • Androstadienon - sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Dużo badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co interesujące, zapach ten może również łagodzić u pań skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, ulepszając ich nastawienie oraz wpływając relaksująco.
  • Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.
Jak pachnie Love&Desire™:

To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się nieszablonowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.