Love&Desire Feromone for Men Woda toaletowa zawierająca feromony dla mężczyzn 13 ml, 17-00004 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Love&Desire Feromone for Men Woda toaletowa zawierająca feromony dla mężczyzn 13 ml, 17-00004 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 47.12 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
Feromony-Love Desire 15 ml Men
47.12
IntimaShop
Love Desire 15ml Męskie perfumy z feromonami
53.10
Ferosup - suplementy i kosmetyki
PERFUMY Z FEROMONAMI LOVE DESIRE MĘSKIE MOCNE 15ML
56.10
Devilz
Love&Desire niebieskie dla mężczyzny 15ml
59.00
Sklep-intymny.pl
Feromony z Perfumami Love & Desire dla mężczynzn 15ml
63.00
Twoja Rozkosz

Parametry

Producent:SHS
Kategoria:Feromony
Pojemność 15 ml

Opis

Feromony i pachnidła z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Love & Desire jest niezwykle męski, zdecydowany i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich.

Stosując pachnidła z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów. Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli: chcesz poflirtować szukasz na stałe drugiej połówki poszukujesz nowych znajomości chcesz lepszy kontakt z ludźmi, których już znasz, np.

w miejscu pracy itp. Chcesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów codziennie! Feromony Love & Desire pomogą Ci: wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji zwrócić na siebie większą uwagę zyskać szacunek i sympatię otoczenia poczuć się bardziej męsko w swej skórze Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz.

Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, uwydatniający Twoją siłę i magnetyzm. Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu poprosisz niebanalną Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę albo do tańca na imprezie.

I możesz być pewien, że żadna Ci nie odmówi! Ta perfekcyjna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, wytwarzając atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania.

Feromony działają natychmiast po zaimplementowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie. Love & Desire – oryginalna, sprawna mieszanka 4 feromonów Większość przystępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie.

Feromony Love & Desire jako jedyne mają kolejne dwa ważne komponenty: androsteron i androstadienon. Formuła ta została tworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty. Love & Desire – oryginalne 4-składnikowe feromony Takiej formuły próżno szukać na rynku.

Tylko nasze feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, niepowtarzalne połączenie komponentów. Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest wytworzony poprzez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma niezwykle silne działanie.

Jego poziom jest z reguły wyższy u panów dominujących. Wpływa na wzbudzenie spektakularności u kobiet, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są stanowczo wyczulone na jego zapach.

Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wykonany przede wszystkim przez panów dominujących, który zawiadamia siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi pań i wzbudzenia ich zainteresowania.

Mężczyźni przebywający w warunkach wielkiej rywalizacji, np. Sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie posiadają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. W pracy, gdy chce się wzbudzić pokaźniejszy respekt.

Androsteron – zbuduje Twój autorytet To najistotniej męski ze wszelkich składników. Powoduje uczucie dominacji, lecz nie wpływa na efekt agresji, formujejąc aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.

Androstadienon – sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u pań. Mnóstwo badań nad tym feromonem wskazuje, iż silne oddziałuje na aktywność mózgu u pań.

Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co interesujące, zapach ten może również łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, polepszając ich nastawienie, a także wpływając relaksująco.

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane. Jak pachnie Love & Desire dla mężczyzn? To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością.

Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się nieszablonowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: ciekawy, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

stosowanie: Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl pachnidła tak jak robiłeś to do tej pory ze swymi ulubionymi zapachami. PAMIĘTAJ! nieistotne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną albo od lat w związku, uwielbiasz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane.

Feromony o dobranym stężeniu działają na wszelkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne.