Shs Love&desire feromone for women woda toaletowa zawierająca feromony dla kobiet 13 ml (5907776180217) promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Twoja Rozkosz

Parametry

Producent:SHS
Kategoria:Feromony
Pojemność 15 ml

Opis

Jak działają feromony Love & Desire? Feromony i pachnidła z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Love & Desire jest niezwykle kobiecy, seksowny i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich.

Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów. Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli: nawiązać świeże znajomości ulepszony kontakt z ludźmi, z którymi często przebywasz, np. W pracy niezobowiązująco poflirtować poznać drugą połówkę Chcesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów codziennie!

Feromony Love & Desire pomogą Ci: zwrócić na siebie uwagę wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji wzbudzić sympatię i szacunek stać się bardziej atrakcyjną w oczach swych i innych ludzi Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire żaden mężczyzna nie oprze się żeby poprosić Cię o numer telefonu, zaprosić na randkę lub do tańca.

A wtedy dobór należy do Ciebie! Jak pachnie Love & Desire dla kobiet? To zniewalający, owocowo-kwiatowy zapach dla zasadniczych, niezależnych pań, które wiedzą czego chcą i nie wahają się po to sięgnąć.

To nad wyraz żeński zapach: zniewalający, wyrafinowany, silny, gorący i niepokorny. Prowokuje i fascynuje, sprawia duże zamieszanie w głowach mężczyzn, robi mnóstwo, oprócz jednego - nie zobojętnia. Na zapach Love & Desire składają się nuty zapachowe: czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe i wanilia.

Ta wspaniała receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, stwarzając atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania.

Feromony działają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie. Używanie Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłaś to do tej pory ze swoimi ulubionymi zapachami.

Love & Desire - oryginalna, wydajna mieszanka 4 feromonów Większość przystępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love & Desire jako jedyne mają kolejne dwa ważne komponenty: copulins i estratetraenol.

Formuła ta została produkowana specjalnie po to, żeby zapewnić Ci maksymalne efekty. Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love & Desire posiadają czteroskładnikowe, unikalne połączenie składników.

Androstenon To zapach tworzony z zasady przez kobiety dominujące. Zapach ten informuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy kobietom do przyciągnięcia uwagi mężczyzn i wzbudzenia ich zainteresowania.

Kobiety przebywające w warunkach obszernej rywalizacji posiadają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Androstenonu warto także używać chcąc wzbudzić obszerniejszy respekt i dominację. Użycie androstenonu w Love&Desire stanowczo wpływa na powodzenie u panów.

Androsteron To najbardziej żeński ze wszystkich elementów. Powoduje efekt dominacji, lecz nie wpływa na efekt agresji, budujejąc raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych samic, typu Alpha.

Copulins należy do grupy feromonów żeńskich. Powoduje niesamowity efekt wzbudzania zainteresowania wśród mężczyzn, co powoduje, iż stał się najpopularniejszym spośród feromonów kobiecych. Badanie Astrid Jutte dowiodło, iż Capulins regularnie rozszerza poziom testosteronu u panów o minimum 150%.

Efekt działania Copulonis ma kompleksowy wpływ na postrzeganie kobiety w towarzystwie panów. Błyskawicznie wzbudza podniecenie dla którego atrakcyjność fizyczna schodzi na drugi plan. Estratetraenol uznawany jest za prawdziwy kobiecy feromon.

Estratetraenol nawet w dużych dawkach pozostaje bezwonnym. Pomimo braku zapachu w oryginalny sposób aktywuje ludzki mózg. Szczególną wrażliwość na działanie estratetraenolu wykazują dominujący mężczyźni.

niewielkie dawki wpływają na zmianę nastroju, a także pobudzają seksualnie. Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane. PAMIĘTAJ! nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną albo od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane.

Feromony o przypasowanym stężeniu działają na wszystkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne. Ostrzeżenie: Jest to artykuł asygnowany wyłącznie dla osób dorosłych.

Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.