Love & Desire Męskie - Feromony 50ml | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY promocja 2021

jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Sexual Health Series (GB)
Kategoria:Feromony
Pojemność 50 ml

Opis

Love&Desire™ to kolekcja niezwykłych feromonów, które na rynku istnieją już od ponad 10 lat. W 2016 roku wprowadzono wersję premiowaną feromonów - Love&Desire Gold™. Cała linia feromonów składa się zmęskich i kobiecych wersji. Każda z nich ma swojąwersję premiowaną, czyli Love&Desire Gold™ oraz trzy objętościLove&Desire™: 100ml, 50ml i 15ml.

Nagrody i wyróżnienia:

LAUR KONSUMENTA

Pragniemy poinformować, że wszystkie produkty producenta shs-store zostały wyznaczone nie tylko przez obfite grono specjalistów zajmujących się tematyką dotyczącą intymnych suplementów dietytypowo zostały docenione i nagrodzone Laurem Konsumenta dostając tytuł 'Odkrycie Roku', który potwierdza zadowolenie konsumentów ze używania produktów producenta shs-store w tym także artykułuLove&Desire™.

EROTRENDS

Love&Desire™ to artykuł najwyższej jakości. Love&Desire™otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody klientów EROtrendy w kategorii "najlepszy produkt". Nominacja jest dostrzeżeniem i docenieniem produktu poprzez kupujących. Zdobyte nominacje i ogromna popularność Love&Desire™ sprawia, że są najchętniej kupowanymi zapachowymi feromonami w Polsce.

Opakowanie:

dużo lat doświadczenia w branży z suplementami oraz erotycznej zaowocowały powstaniem wyjątkowego towaru dla panów. Love&Desire™ to nie tylko produktywnych feromonówale ponadto świetny aromat.

mając na uwadze osiągalnie najwyższą konwersje sklepów firm z nami współpracujących opieraliśmy się o sprawdzone rozwiązania. Projekt został stworzony przy współpracy z czołowym studiem graficznym w kraju. artykuł prezentuje się nad wyraz poprawnie jednocześnie na sklepowej półce jak i fotografiach. Dołożyliśmy wszystkich starańfotografie odzwierciedlały w pełni oferowane produkty. Każdy z Naszych towarów indywidualny kod kreskowy.

Popularność Love&Desire:

Love&Desire™ jest najpopularniejszym produktem na polskim rynku suplementów zwiększających penisa. Wieloletnia praca zespołu marketingowego sprawiła, że stał się on stanowczo lubiany wśród klientów sklepów e-commerce. Poniżej zamieszczamy Państwu dane odnośnie wyszukiwań tylko jednej frazy: 'love&desire' w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej na świecie. Oczywiście przedstawione poniżej wyniki dotyczą tylko i wyłącznie jednego słowa kluczowego, nie wliczane są inne frazy z tym słowem, zatemraduje się on niezaprzeczalnie większą ilością wyszukiwań aniżeli ta przedstawiona na wykresie.

Produkty z linii Love&Desire:

Cała kolekcja produktów Love&Desire™ składa się z premiowanej - najszczególniejszej wersji Love&Desire Goldoraz zwykłej wersji w trzech najróżniejszych objętościach: 100ml, 50ml, 15ml.


Nasze feromony nie mają zestawów składających się z rozmaitych feromonów, dlatego, że każde z nich są zupełnie inne. w dodatku większość posiada różne objętości, dzięki czemu zbędne jest wprowadzanie zestawów. Po przeprowadzeniu badań w sprzedaży detalicznej udało Nam się wywnioskować, że wprowadzenie pełnej oferty feromonów rozszerzając tym samym opcję wyboru dla klienta, powiększa o ponad 35% prawdopodobieństwo, że klient sfinalizuje zakup właśnie w Twoim sklepie! Badania przeprowadzaliśmy w porozumieniu z kilkunastoma sklepami e-commerce.

Wszystkie firmy feromonów dostępne w hurtowni Eromed posiadamy praktycznie w nieograniczonych ilościach jesteśmy ich bezpośrednim dystrybutorem. Wprowadzenie wszelkich marek feromonów sprawi, iż rozszerzysz swoje obroty! Dlatego zalecamy wprowadzenie zestawów do swojej oferty już od samego początku!

Skład Love&Desire Gold™:

Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love&Desire™ mają czteroskładnikowe, unikalne połączenie elementów.

  • Androstenol - pomoże Ci we flircie Jest produkowany przez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma nad wyraz silne działanie. Jego poziom jest z zasady wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie błyskotliwości u kobiet, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są wyjątkowo wyczulone na jego zapach.
  • Androstenon - wzbudzi respekt do Twojej osoby To aromat wykonany z zasady poprzez mężczyzn dominujących, który powiadamia siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi pań i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach sporej rywalizacji, np. Sportowcy, maklerzy, a choćby więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. W pracy, gdy chce się wzbudzić większy respekt.
  • Androsteron - zbuduje Twój autorytet To najbardziej męski ze wszelkich elementów. Powoduje uczucie dominacji, lecz nie wpływa na efekt agresji, tworzyjąc aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.
  • Androstadienon - sprawi, iż przyciągniesz uwagę pań „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u pań. Mnóstwo badań nad tym feromonem wskazuje, iż silne oddziałuje na energiczność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co niebanalne, zapach ten może także łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, udoskonalając ich nastawienie, a także wpływając relaksująco.
  • Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.
Jak pachnie Love&Desire™:

To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten aromat jako: ciekawy, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.