NU Feromony dla mężczyzn WINNER No13 50ml promocja 2024

Cena104.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Aurora
Kategoria:Feromony
Pojemność 50 ml

Opis

WINNER N°13N°13 to świeży, intrygujący zapach z wyjątkowej kolekcji feromonów WINNER. Kompozycja pełna energii i oryginalności. Pachnidła dla mężczyzn z charakterem, którzy lubią bliskie spotkania z kobietami.WINNER N°13 to zapach prowokujący, uwodzicielski i nie dający o sobie zapomnieć.

Zamknięta w klasycznym, męsko wyglądającym flakonie ze złotymi akcentami kompozycja wspaniale nadaje się do wykorzystywania na co dzień jak i na specjalne okazje. WINNER pheromone N°13 to męski zapach o zalotnyej, intrygującej nucie zapachowej.

wykonane dla odważnych mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą od życia. Najwyższa koncentracja i jakość składników gwarantują przewagę jakiej Ci trzeba w kontaktach damsko-męskich.Nuty zapachowe:nuty głowy: cytryna, bergamotka, czarna porzeczkanuty serca: róża, jaśmin, konwalianuty bazy: paczula, białe piżmo, bursztynSposób zastosowania: stosować w sposób charakterystyczny dla perfum i wód toaletowych.

Do uzyskania trafnego efektu wystarczy już nieduża liczba. Działanie utrzymuje się przez około 3-4 godziny po aplikacji.Opakowanie: butelka 50ml z atomizerem.Producent: Aurora...