NU Feromony-FETISH SENSE MEN 50ml (5904906042308) promocja 2024

Cena101.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Aurora
Kategoria:Feromony
Pojemność 50 ml

Opis

Feromony dla mężczyzn FETISH Sense men. Uwódź zapachem. FETISH Sense for men to perfumy, o nad wyraz ciekawym i męskim zapachu, wyprodukowanypowodować w kobietach zainteresowanie, któremu nie będą w stanie się oprzeć.

Mogą sprawić, że kobiety będą postrzegać Cię jako mężczyznę odważnego, silnego i niezwykle męskiego. FETISH Sense for men to niezwykle bogata kompozycja zapachowa, skomponowana w taki sposób,wyjątkowo silnie oddziaływać na płeć piękną.

Uwielbiamy przez wszelkich, niezwykły zapach uczyni z Ciebie pewnego siebie, ciekawego faceta. FETISH Sense for men ekscytuje, stymuluje damskie pożądanie i akcentuje efektowność. Te wyrafinowane pachnidła powinien mieć każdy mężczyzna.

Nuty zapachowe: nuty głowy: brzoskwinia, bergamotka, mirabelka, nuty serca: frezja, jaśmin, nuty bazy: mech dębowy, białe piżmo, drzewo sandałowe perfumy z dodatkiem atraktantów zapachowych, feromonów albo afrodyzjaków to sprawdzony sposób na uwodzenie pań, wzbudzanie w nich zainteresowania i ochoty na bliższy kontakt.

Feromony zapachowe to naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla wzroku wpływają na podświadomość. Dzięki FETISH Sense for men możesz: zwrócić uwagę pań znajdujących się w Twoim otoczeniu przyciągnąć na siebie damskie spojrzenia, zyskać szacunek i sympatię otoczenia, poczuć się jak prawdziwy pan.

FETISH Sense for men mogą pomóc Ci: zwrócić na siebie uwagę, wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji, stać się bardziej niebanalnym w oczach swych i innych. Sposób użycia: spryskaj kilka razy szyję i całe ciało.

Do uzyskania optymalnego efektu wystarczy już nieduża liczba perfum. Opakowanie: butelka z atomizerem objętość: 50 ml Przeznaczenie: dla mężczyzn Producent: Aurora O marce: AURORA to producent wysokiej jakości kosmetyków zapachowych i pielęgnacyjnych, działający na polskim rynku od 1999 roku.

Produkty AURORA łączą najwyższą jakość i innowacyjność z trosceą o zadowolenie i satysfakcję klientów. Zaangażowanie, postępowość i doświadczenie pozwalają zaoferować szeroką gamę produktów cieszących się renomą i uznaniem użytkowników.

Specjalnością AURORA są kosmetyki zapachowe: pachnidła, atraktanty zapachowe i perfumy z dodatkiem feromonów, tworzone w oparciu o komponenty zapachowe pochodzące od najmocniej uznanych dostawców europejskich, głównie z Francji, Włoch i Hiszpanii.