Only with PheroStrong for Men perfumy z feromonami dla mężczyzn na podniecenie kobiet (5904405351048) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Only with PheroStrong for Men perfumy z feromonami dla mężczyzn na podniecenie kobiet (5904405351048) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 83.3 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
PheroStrong Only - męskie perfumy z feromonami 50ml
83.30
Ferosup - Feromony i Suplementy
PheroStrong pheromone Only for Men perfumy z feromonami dla mężczyzn na podniecenie kobiet
89.00
Medica-Group
Dolly black
109.16
Euro Pharmacy

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Feromony

Opis

Przekraczaj własne granice z odwagą drapieżnika. Zapach Only for Him with PheroStrong Man został stworzony dla wszelkich mężczyzn, którzy kochają wyzwania i przekraczanie własnych granic. Żywe nuty mandarynki w połączeniu z wyraźnym białym piżmem zapewnią Ci fantastyczną świeżość i intensywny aromat.

- korzenno-drzewny zapach - dla aktywnych panów, którzy dążą do sukcesu - odpowiedni na co dzień Najpierw poczujesz słodkawe nuty mandarynki i pomarańczy w połączeniu ze słonymi morskimi akordami. Po chwili, gdy wstęp lekko ustąpi, na pierwszy plan wysunie się pikantny pieprz z gorzko-słodkim olejkiem neroli i cedrem, dzięki którym zapach prawidłowo zapada w pamięć.

Na finiszu Twoje zmysły zniewoli baza z orientalną wanilią, białym piżmem, ambrą i fasolą tonka, których aromatem będziesz się radować jeszcze długo po użyciu.