Only with PheroStrong for Women perfumy z feromonami dla kobiet na podniecenie mężczyzn promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Only with PheroStrong for Women perfumy z feromonami dla kobiet na podniecenie mężczyzn oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 83.3 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
PheroStrong Only - damskie perfumy z feromonami 50ml
83.30
Ferosup - Feromony i Suplementy
-6%
PheroStrong HQ- damskie perfumy z feromonami 50ml
83.30
Ferosup - Feromony i Suplementy
PheroStrong pheromone Only for Women perfumy z feromonami dla kobiet na podniecenie mężczyzn
89.00
Medica-Group

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Feromony

Opis

PheroStrong pheromone Only for Women pachnidła z feromonami dla kobiet na podniecenie mężczyzn 50 ml Nuty zapachowe Only with PheroStrong for Women Nuta głowy: Jaśmin, Malina Nuta serca: Tuberoza, Bób tonka Nuta bazy: Wetiwer.

PheroStrong przedstawia nowy zapach kobiecy: pheromone Only for Women, który oddaje hołd najszczególniej zuchwałej stronie naszej osobowości. PheroStrong pheromone Only for Women to jak dotąd najszczególniej uwodzący zapach PheroStrong – nie sposób mu się oprzeć.

Ambasadorzy marki Pherostrong - Polecają! DYSKRETNA wysyłka Kupuj bez obaw! gwarantujemy 100% dyskretną przesyłkę! ⭐️ zagwarantujemy całkowitą dyskrecję w trakcie wysyłki zamówienia ⭐️ paczka nie wskazująca na zawartość ⭐️ opakowania bez firmowych oznaczeń FAQ ❓ Czym są feromony? Feromony to nie pachnidła.

pachnidła są wykonane z kombinacji olejków eterycznych utrwalonych za pomocą rozmaitych substancji plastikowych. Feromony to naturalnie występujące związki zapachowe wydzielane przez żywe organizmy (w tym ludzi), służące do niewerbalnej komunikacji z innymi.

❓ Jak używać perfum z feromonami? w głównej mierze należy nimi spryskiwać potężne miejsca. Należą do nich szyja, nadgarstki, okolice uszu. W tych okolicach skóra jest najcieplejsza, ze względu na występowanie znacznych tętnic i naczyń, co sprzyja utrwaleniu i rozprzestrzenianiu się zapachu.

To właśnie te miejsca wydzielają naturalne feromony. ❓ Czy feromony są naturalnymi afrodyzjakami? Feromony mogą być pociągające dla płci przeciwnej. Dlaczego? Ponieważ mózg odbiera je jako naturalny zapach zdrowego człowieka.

Dla naszej podświadomości zdrowy oznacza zaś ciekawy. Feromony mogą więc stanowić naturalny afrodyzjak.