Perfect with pherostrong for men perfumy z feromonami dla mężczyzn na podniecenie kobiet marki Medica-group promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie Medica-Group

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Feromony

Opis

PheroStrong pheromone Perfect for Men pachnidła z feromonami dla mężczyzn na podniecenie pań 1 ml Nuty zapachowe Perfect with PheroStrong for MenNuta głowy: różowy pieprz, mięta, kardamon, liście fiołkaNuta serca: melon, ananas, szałwiaNuta bazy: cedr, wanilia, kasztanowiec, ambra Nie pozwól, aby otoczenie kwestionowało Twoją oryginalność i nieprzewidywalność.

Jest to energetyczny zapach dla współczesnego pana. Ten, kto go nosi, żyje tu i dzisiaj, przepełniony pewnością siebie i elegancją. ⭐️ aromat z nieprzewidywalną harmonią unikatowych akordów ⭐️orientalny męski zapach fougère PheroStrong pheromone Perfect for Men zaskakuje swoją oryginalnością i od samego początku powoduje wrażenie ponadczasowego zapachu.

Górne nuty wibrują kompozycją kardamonu, różowego pieprzu i liści fiołka. W olfaktorycznym sercu zapachu króluje szałwia, symbolizująca niekończącą się młodość. Zmysłowa wanilia łączy się w miłosnym uścisku ze słodkim kasztanem, poddając się nieodpartej atrakcyjności piżma.Zapach, w którego charakterze wyczuwalne są równocześnie elementy pewnej siebie elegancji, jak i beztroskiej i nonszalanckiej młodości.

Ambasadorzy firmy Pherostrong - Polecają! FAQ ❓ Czym są feromony? Feromony to nie pachnidła. Pachnidła są wytworzone z kompilacji olejków eterycznych utrwalonych przy pomocy różnorodnych substancji plastikowych. Feromony to naturalnie występujące związki zapachowe wydzielane przez żywe organizmy (w tym ludzi), służące do niewerbalnej komunikacji z innymi.

❓ Jak używać perfum z feromonami? zwykle należy nimi spryskiwać potężne miejsca. Należą do nich szyja, nadgarstki, okolice uszu. W tych okolicach skóra jest najcieplejsza, ze względu na występowanie obszernych tętnic i naczyń, co sprzyja utrwaleniu i rozprzestrzenianiu się zapachu.

To właśnie te miejsca wydzielają naturalne feromony. ❓ Czy feromony są naturalnymi afrodyzjakami? Feromony mogą być pociągające dla płci przeciwnej. Dlaczego? Ponieważ mózg odbiera je jako naturalny zapach zdrowego człowieka.

Dla naszej podświadomości zdrowy oznacza zaś atrakcyjny. Feromony mogą więc stanowić naturalny afrodyzjak.