Perfect with PheroStrong for Women perfumy z feromonami dla kobiet na podniecenie mężczyzn, 32-00074 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Perfect with PheroStrong for Women perfumy z feromonami dla kobiet na podniecenie mężczyzn, 32-00074 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 83.3 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
PheroStrong Perfect - damskie perfumy z feromonami 50ml
83.30
Ferosup - Feromony i Suplementy
PheroStrong pheromone Perfect for Women perfumy z feromonami dla kobiet na podniecenie mężczyzn
89.00
Medica-Group
Damskie perfumy z feromonami Perfect For Women 50 ml 259873
115.00
hipa.pl

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Feromony

Opis

kobiece perfumy z feromonami z linii PheroStrong

pachnidła z feromonami dla pań na podniecenie mężczyzn:

Nuta głowy: Liczi
Nuta serca: Róża
Nuta bazy: Ambra

W klasycznym zapachu Perfect od PheroStrong kobiecość została ujęta w oryginalny i nietypowy sposób. Klasyczny aromat róży połączono z delikatnymi nutami kwiatów peonii i lychee. Powstała woń o lekkim, uwodzącym charakterze.

PheroStrong - Chemia miłości nabiera nowego znaczenia

Wysokiej jakości pachnidła z feromonami.
znamionuje je spektakularny damski zapach, który bez wątpienia zostanie zauważony przez płeć przeciwną.

Feromony wykorzystywane są w celu zwiększenia spektakularności erotycznej, a nawet leczenia zaburzeń pożądania i podniecenia seksualnego - zauważa profesor Zbigniew Lew-Starowicz - powodują: odczuwanie pociągu do danej osoby, zakochanie się, euforię, sprzyjają osiąganiu orgazmu.

Wyniki badań przeprowadzonych nad feromonami sugerują, iż możemy kontrolować naszą seksualność i zachowania z nią związane.

Feromony PheroStrong pomogą powiększyć powodzenie u płci przeciwnej. Pozwolą Ci przełamać barierę nieśmiałości i powiększa szansę na flirt. Pomogą Ci być osobą otwartą, pewną siebie i towarzyską. Wzbudzaj zainteresowanie - dzięki PheroStrong możesz magnetyzować swoja całą osobą.

Ten wabik seksualny pomoże Ci także rozniecić namiętność i pożądanie w Twojej sypialni. Pomagają urozmaicić, jak ponadto ożywić życie erotyczne. Feromony podnoszą poziom podniecenia i pozbawiają wstydu. Większa otwartość zapewni Wam obojgu świeże intensywne doznania.Każda z nas pragnie:

1) Wzniecać pożądanie płci przeciwnej, przyciągać spojrzenia, wabić seksapilem,

2) Być namiętną kochanką, elektryzować zmysły, bez zahamowań zaspokajać pragnienia i żądze,

3) Wywierać pozytywne i niezapomniane pierwsze wrażenie, być w kręgu zainteresowania,

4) Wzbudzać zaufanie i otwartość i życzliwość spotykanych ludzi,

5) Odnosić sukcesy zawodowe i rozszerzać sprawność swej pracy, zdobywać awanse,

6) cieszyć się szacunkiem i zachwytm otoczenia, być autorytetem w domu i wśród znajomych,

7) Być kobietą szczęśliwą, kochaną i spełnioną - być KOBIETĄ SUKCESU!!!


Feromon w języku greckim oznacza „przekaźnik podniecenia”.

Feromony to lotne związki chemiczne, które są wydzielane na zewnątrz organizmu. Prawdopodobnie są one obecne we wszystkich organizmach: u zwierząt, roślin, grzybów, bakterii oraz u człowieka. Jednak feromony działają tylko pomiędzy osobnikami tego samego gatunku. Dzięki nim wysyłamy bodźce, które wpływają pozytywnie na komunikację z otoczeniem i zwiększają naszą piękność u płci przeciwnej.

Według naukowców z Wiedeńskiego Institute for Urban Ethology, w zapachach ludzkiego ciała znajduje się informacja określająca stan emocjonalny człowieka. Kiedy nasze receptory węchowe odbiorą „zapach” feromonów, umysł ludzki rozpozna je jako unikalną woń, co spowoduje podświadome reakcje u innych osób w każdej sytuacji.

Feromony mogą zatem okazać się nad wyraz przydatne jako wabik oraz w kontaktach społecznych, wszędzie tam gdzie konieczne jest wzajemne zaufanie, sprawne negocjowanie, czy wypracowanie satysfakcjonujących obie strony rozwiązań – w domu, w pracy, na imprezie u przyjaciół, czy na oficjalnym spotkaniu.

Cały cykl dlatego jest ta wydajny ponieważ odbywa się poza naszą świadomością - na poziomie instynktów. Odbiorca modyfikuje swoje zachowanie, dzięki wpływowi substancji, nie wyczuwając w ogóle zapachu feromonu i nie wiedząc o jego działaniu.

Uważa się, że gdybyśmy nie używali kosmetyków (mydeł, szamponów, balsamów, itp.) nasze feromony byłyby bardziej intensywne.

zarówno feromony wydzielane poprzez organizm, czy te stworzone syntetycznie są atrybutem efektowności, przyciągają płeć przeciwną i powodują pozytywne reakcje na naszą osobę. Feromony zaliczają się do grupy steroidów, które w organizmie człowieka występują w postaci hormonów kory nadnerczy, a także hormonów płciowych żeńskich - estrogeny i męskich - androgeny.


Feromony PheroStrong - Atrybut spektakularności

Wydzielając obfite ilości feromonów, nie trzeba być ciekawym fizycznie,mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej.

Feromony służą nie tylko do uwodzenia. Dzięki wykorzystywaniu feromonów możemy poprawić poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia społecznego - także w życiu rutynowym, w relacjach rodzinnych. Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi.

PheroStrong sprawią, że kontakt z drugą osobą może być łatwiejszy, a Twój dzień przyjemniejszy.

Feromony sprawiają, że ludzie na których wpływamy są bardziej otwarci, bardziej nam przyjazni i życzliwi.. Dzięki temu Ty i Twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas. Równocześnie osiągasz swój cel – poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, szybko i pozytywnie załatwiona ważna sprawa.