Perfumy dla mężczyzn Onyx Pheromones Eau De Toilette For Him 14 ml, Kolor: Przezroczysty, 08 3100004812 promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie hipa.pl

Parametry

Producent:cobeco
Kategoria:Feromony
Pojemność 14 ml

Opis

Markowe, Holenderskie feromony dla samców alfa i imprezowiczów.

szanowany zapach na ulicach Amsterdamu i użytkowany w trakcie nocnych podrywów w klubach na Ibizie!

Ten magiczny zapach pomoże w Twojej karierze i łatwiej spełnisz marzenie o byciu celebrytą.

Woda toaletowa Onyx Pheromone jest nie do odparcia dla płci przeciwnej, dzięki ekscytującemu męskiemu zapachowi, który jest inspirowany naturalnym konsekwencją pożądania.

Ostatecznie łatwiej będzie kobiecie ulec pokusie pójścia z Tobą do łóżka. Ta ekstrawagancka woda toaletowa gromadzi zrównoważoną kompozycję składników, które działają kusząco na kobiety.

Woda toaletowa Onyx Pheromones ma świeży i męski ton, który pobudza kobiece pragnienia do ulegania twojemu urokowi.

Pamiętaj ważny jest ten pierwszy krok! To jego najbardziej się boimy gdy chcemy zagadać do kobiety, która się nam podoba., a także okoliczności w jakich się znajdujecie w danym momencie.

artykuł zaprojektowany aby przyciągać i skutecznie uwodzić. Teraz żadna kobieta nie przejdzie koło Ciebie obojętnie.

Magiczny zapach uczyni Cię jeszcze bardziej nieszablonową osobą. Ergonomiczny flakonik możesz za każdym razem mieć przy sobie.

Zaufaj jakości producenta Cobeco Pharma:

Cobeco proponuje szeroką gamę wysokiej jakości erotycznych produktów, które przyczyniają się do zdrowego i satysfakcjonującego życia seksualnego, w tym żele stymulujące, kremy, suplementy i perfumy.

Cobeco Pharma to holenderski firma i hurtownik produktów farmaceutycznych, kosmetycznych i stymulujących i wyrobów medycznych. Producent oferuje produkty własne. Założona w 1995 r. Cobeco Pharma stała się jednym z największych producentów i hurtowników w Europie. Dzięki zadowolonym klientom w Europie, Ameryce Północnej i Południowej i na Bliskim Wschodzie, w Azji i Australii, Cobeco Pharma jest międzynarodową firmą i wciąż się rozwija.

Wszystkie produkty Cobeco Pharma podlegają ścisłej kontroli jakości i są zgłaszane odpowiednim organom. Kupowanie w Cobeco Pharma zagwarantuje produkt końcowy wysokiej jakości. Cała produkcja odbywa się w prekursorskich zakładach produkcyjnych, a wszystkie produkty spełniają normy ISO, system HACCP i oczekiwania GMP.

Produkty Cobeco Pharma są wytwarzane specjalnie dla każdego, kto chce ulepszyć swoje życie intymne.


Sposób zastosowania:

Niewielką ilość nanieść za uszami, na nadgarstkach lub szyi.


Zawartość: 14 ml, dozownik typu roll-on z małą kulką, skuteczne, wystarczy niewielka ilość za uszami