Perfumy z feromonami dla niej PheroStrong Strong dla kobiet 50ml, 08 32-00014 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Perfumy z feromonami dla niej PheroStrong Strong dla kobiet 50ml, 08 32-00014 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 55.3 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
PheroStrong damskie perfumy z feromonami 50ml
55.30
Ferosup - Feromony i Suplementy
PheroStrong Strong dla Kobiet Perfumy z Feromonami 50 ml | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
78.99
Kraina-Doznań
PheroStrong pheromone for Women perfumy z feromonami dla kobiet
79.00
Medica-Group
PheroStrong for Women - perfumy z feromonami dla kobiet na podniecenie mężczyzn 50ml
83.00
PokojRozkoszy.pl Erotyczny
PheroStrong for Women + PheroStrong for Men perfumy z feromonami
103.50
Medica-Group
PheroStrong for Women Perfum + Massage Oil olejek do masażu kobiet + perfum dla kobiet z feromonami podniecającymi mężczyzn
111.00
Medica-Group

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Feromony
Pojemność 50 ml

Opis

Medica Group PheroStrong for Men 50 ml - feromony męskiePheroStrong for Men to feromony dla panów - środek silnie wabiący seksualnie w nad wyraz konkretnym stężeniu. Opakowanie posiada 50 ml. Każdy z nas pragnie:1) Wzniecać pożądanie płci przeciwnej, przyciągać spojrzenia, wabić seksapilem,2) Być namiętnym kochankiem, elektryzować zmysły, bez zahamowań zaspokajać pragnienia i żądze,3) Wywierać pozytywne i niezapomniane pierwsze wrażenie, być w kręgu zainteresowania,4) Wzbudzać zaufanie oraz otwartość i życzliwość spotykanych ludzi,5) Odnosić sukcesy zawodowe i powiększać skuteczność swojej pracy, zdobywać awanse,6) cieszyć się szacunkiem i uznaniem otoczenia, być autorytetem w domu i wśród znajomych,7) Być mężczyzną szczęśliwym, kochanym i spełnionym - być MĘŻCZYZNĄ SUKCESU!!!

Czym są feromony?Feromon w języku greckim oznacza „przekaźnik podniecenia". Feromony to lotne związki chemiczne, które są wydzielane na zewnątrz organizmu. Prawdopodobnie są one obecne we wszelkich organizmach: u zwierząt, roślin, grzybów, bakterii oraz u człowieka.

Jednak feromony działają tylko między osobnikami tego samego gatunku. Dzięki nim wysyłamy bodźce, które wpływają pozytywnie na komunikację z otoczeniem i zwiększają naszą błyskotliwość u płci przeciwnej.

Według naukowców z Wiedeńskiego Institute for Urban Ethology, w zapachach ludzkiego ciała znajduje się informacja określająca stan emocjonalny człowieka. Kiedy nasze receptory węchowe odbiorą „zapach" feromonów, umysł ludzki rozpozna je jako unikalną woń, co spowoduje podświadome reakcje u innych osób w każdej sytuacji.

Feromony mogą zatem okazać się bardzo przydatne jako wabik oraz w kontaktach społecznych, wszędzie tam gdzie konieczne jest wzajemne zaufanie, efektywne negocjowanie, czy wypracowanie satysfakcjonujących obie strony rozwiązań – w domu, w pracy, na imprezie u przyjaciół, czy na oficjalnym spotkaniu.

Cały proces dlatego jest ta produktywny ponieważ odbywa się poza naszą świadomością - na poziomie instynktów. Odbiorca modyfikuje swoje zachowanie, dzięki wpływowi substancji, nie wyczuwając w ogóle zapachu feromonu i nie wiedząc o jego działaniu.

Uważa się, że gdybyśmy nie używali kosmetyków (mydeł, szamponów, balsamów, itp.) nasze feromony byłyby bardziej intensywne. Budowa ludzkich feromonówZarówno feromony wydzielane poprzez organizm, czy te tworzone syntetycznie są atrybutem ładności, przyciągają płeć przeciwną i wywołują pozytywne reakcje na naszą osobę.

Feromony zaliczają się do grupy steroidów, które w organizmie człowieka występują w postaci hormonów kory nadnerczy i hormonów płciowych kobiecych - estrogeny i męskich - androgeny. Feromony męskieAndrostenol (5α-androst-16-en-3α-ol) – związek o zapachu piżma lub drzewa sandałowego.

Nadaje młodzieńczą witalność i spełnia rolę atraktanta seksualnego wobec kobiet i repelenta wobec innych mężczyznAndrostenon (5α-androst-16-en-3-on) – jego zapach jest porównywany do rozcieńczonego zapachu wanilii.

Uznawany za feromon agresji i dominacji.Androsteron (5α-androstan-3α-ol-17-on) – uznawany za środek dopingujący (powoduje przyrost masy mięśniowej), warunkujący dominację, autorytet wśród innych i katalizator działania pozostałych substancji.Androstadienon, womeroferyna (5α-androst-4,16-dien-3-on) – jest najlepiej zbadanym feromonem z grupy androstenów.

W niskich stężeniach jest praktycznie bezwonny. Badania aktywności mózgu potwierdzają, że za jego percepcję odpowiadają inne obszary niżeli te odpowiedzialne za węch. Feromony PheroStrong - Atrybut ładności Wydzielając znaczne ilości feromonów, nie trzeba być niebanalnym fizycznie,posiadać ogromne powodzenie u płci przeciwnej - mówi chemik dr hab.

Leszek Konopski – pracownik Instytutu Przemysłu naturalnego w Warszawie. Niestety ludzkie feromony uległy osłabieniu z powodu m. In. Zbyt prędkiego trybu życia i wpływu wielu czynników cywilizacyjnych.

Jest nam więc trudniej kreować relacje międzyludzkie i z sukcesem docierać do drugiego człowieka. Feromony w życiu seksualnymWyniki badań przeprowadzonych nad feromonami sugerują, że możemy kontrolować naszą seksualność i zachowania z nią związane.

Feromony PheroStrong pomogą rozszerzyć Twoje powodzenie u płci przeciwnej. Pozwolą Ci przełamać barierę nieśmiałości i zwiększa szansę na flirt. Pomogą Ci być osobą otwartą, pewną siebie i towarzyską. Wzbudzaj zainteresowanie - dzięki PheroStrong możesz magnetyzować swoja całą osobą.Ten wabik seksualny pomoże Ci także rozniecić namiętność i pożądanie w Twojej sypialni.

Pomagają urozmaicić, jak także ożywić życie erotyczne. Feromony podnoszą poziom podniecenia i pozbawiają wstydu. Pokaźniejsza otwartość zapewni Wam obojgu świeże intensywne doznania. Feromony stosowane są w celu rozszerzenia atrakcyjności erotycznej, a choćby leczenia zaburzeń pożądania i podniecenia seksualnego - zauważa profesor Zbigniew Lew-Starowicz - powodują: odczuwanie pociągu do danej osoby, zakochanie się, euforię, sprzyjają osiąganiu orgazmu.

Feromony w życiu codziennymFeromony służą nie tylko do uwodzenia. Dzięki używaniu feromonów możemy poprawić poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia społecznego - także w życiu rutynowym, w relacjach rodzinnych.

Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi. PheroStrong sprawią, że kontakt z drugą osobą może być łatwiejszy, a Twój dzień przyjemniejszy. Feromony sprawiają, że ludzie na których wpływamy są bardziej otwarci, bardziej nam przyjazni i życzliwi..

dzięki czemu Ty i Twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas. Równocześnie osiągasz swój cel – poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, ekspresowo i pozytywnie załatwiona ważna sprawa.

PheroStrong - Bądź władcą sytuacjiFeromony nienaturalne są substancjami, które ze względu na skoncentrowanie związków odpowiedzialnych za określone działanie dają nam możliwość wzmocnienia oczekiwanego efektu.

Stajemy się "władcami sytuacji". To daje nam poczucie wyjątkowości, wyluzowania i obszerniejszej pewności siebie – mówi Magdalena Fedor-Dróżdż, trener psychologii sukcesu i zmiany.źródło: sympatia.onet.pl PodsumowanieSpecjalnie dobrana kompozycja komponentów zapachowych i feromonów gwarantująca efekt synergii i niesamowite działanie już od pierwszego użycia....