Phero master for men 50 ml marki Aurora promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Phero master for men 50 ml marki Aurora oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 97.92 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Feromony-PHERO MASTER 50 ml for men
97.92
Sekrecik.pl
Perfumy z Feromonami PHERO MASTER 50 ml for men | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
97.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Aurora
Kategoria:Feromony
Pojemność 50 ml

Opis

PHERO MASTER 50 ml - świeży, szczególnie męski zapach, wytwarzanypowodować w paniach zainteresowanie, podniecenie i pożądanie, któremu nie będą w stanie się oprzeć.PHERO MASTER to preparat o ekscytującym, świeżym i szczególnie męskim zapachu.

niepowtarzalny pakiet składników został przypasowany tak, żeby wzbudzał zainteresowanie pań i sprawiał, że postrzegają mężczyznę jako wysmakowanego, męskiego i nad wyraz pociągającego. Działanie PHERO MASTER wynika z umieszczonych w nim specjalnych substancji zapachowych, które działając na zmysł węchu pań wzbudzają ich zainteresowanie.PHERO MASTER spowoduje, że:staniesz się bardziej interesujący dla kobietkobiety w twoim otoczeniu staną się bardziej skłonne do nawiązania z tobą bliższego kontaktuwzrośnie twoje ewidentnie i pewność siebiekobiety zaczną zwracać na Ciebie większą uwagę,Dla kogo jest przeznaczony PHERO MASTER?PHERO MASTER jest wieloskładnikowym preparatem zapachowym, dedykowanym dla mężczyzn prowadzących intensywne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w paniach zainteresowanie i nakłonić je do bliższego kontaktu.

Ten preparat jest dla ciebie genialnym rozwiązaniem, jeśli:prowadzisz aktywne życie towarzyskie i zależy ci na szybkim nawiązywaniu kontaktów z kobietamichcesz, by kobieta która nie zwraca na ciebie uwagi zaczęła interesować się tobą i nabrała ochoty na bliższy, intymny kontaktchcesz, aby kobiety postrzegały cię jako bardziej męskiego, atrakcyjnegoplanujesz spotkanie z kobietą w której chcesz wzbudzić pożądanie i ochotę na sekschcesz żeby mężczyźni znajdujący się w twoim zespole uważali cię za samca alfa i przywódcę.Dlaczego PHERO MASTER działa tak produktywnie?Wieloskładnikowa kombinacja zapachowa została opracowana w oparciu o wiedzę z dziedziny biochemii, fizjologii i o wieloletnie doświadczenia francuskich mistrzów perfumeryjnych.

Działanie PHERO MASTER wynika z umieszczonych w nim specjalnych substancji zapachowych, działających poprzez zmysł węchu na podświadomość pań. Kobiety reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.

Jeśli poczują roztaczaną przez Ciebie aurę męskiego świeżego i gustownego zapachu - zaczną odczuwać zwiększoną chęć do kontaktu z tobą.Czy PHERO MASTER pachnie?PHERO MASTER odznacza się wyrazistym i świeżym zapachem, o szczególnie męskiej nucie, stosownej na każdą okazję.

W zapachu dominują świeże drzewne nuty, palone kadzidło i skóra, odpowiedzialne za przyciągnięcie zainteresowania kobiet i wzbudzenie ich zainteresowania. W bazie zapachu ujawniają się akcenty cedru, bazylii i piżma - silnego afrodyzjaku.

Ta niezwykła mieszanka działa w niezwykły sposób na kobiecą podświadomość.Kiedy należy stosować PHERO MASTER?PHERO MASTER może być użytkowany codziennie, jednak jego produktywność i można najlepiej docenić w następujących sytuacjach:Bezpieczeństwo:Wybierając PHERO MASTER masz pewność, iż jest to towar:o precyzyjnie opracowanej formule, wytwarzany poprzez doświadczonych technologów,działający produktywnie i bezusterkowo,przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,wytworzony ze elementów najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który zagwarantuje pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem minimalistyczncówOpakowanie:Butelka szklana o obszerności 50 ml, z atomizerem....