Shs Pheromone essence for men feromony w kroplach męskie 7,5 ml promocja 2021

Cena122.4
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Ferosup - suplementy i kosmetyki

Parametry

Producent:SHS
Kategoria:Feromony
Pojemność 7.5 ml

Opis

Pheromone Essence to mistrzowski, oryginalny artykuł, który od lat zasługuje na miano prawdziwego lidera. Zawiera najsilniejszą dawkę feromonów, wzbudzającą pożądanie u pań. Jeśli chcesz się przekonać, jak to działa, po prostu spróbuj.

I dołącz do wyjątkowego grona facetów, którzy na nowo odkrywają swoją męskość i w bardziej interesujący aniżeli do tej pory sposób cieszą się życiem. Bez względu na to kim jesteś, co robisz i jak wyglądasz, możesz być o niemało bardziej męski niż możesz sobie to wyobrazić.

A gdybyś mógł przyciągać wzrok najbłyskotliwiejszych kobiet? PHEROMONE ESSENCE - lider na rynku wśród feromonów Bezwonne feromony Essence zawierają silnie działającą, skondensowaną dawkę najlepszej jakości feromonów.

Można je stosować razem ze swoimi ulubionymi perfumami. Wystarczy je wymieszać z perfumami lub w minimalnej ilości zakraplać osobno w miejscach, które wydzielają ciepłotę, jak np. Pachy, szyja, nadgarstki.

Pheromone Essence to artykuł wysokiej jakości, który w 100% spełni Twoje wymogi! Zasługuje na miano lidera ze względu na wysoką produktywność. Posiada najsilniejszą dawkę feromonów, rozpoczynającą pożądanie u pań.

Jeśli chcesz się przekonać, jakie jest prawdziwe działanie feromonów, wypróbuj produkty sprawdzonej producenta. CO JESZCZE PHEROMONE ESSENCE MOŻE DLA CIEBIE ZROBIĆ? znaczącą funkcją feromonów dla mężczyzn jest budzenie pożądania u pań.

Ale to nie wszystko, co Pheromone Essence może dla Ciebie zrobić. Jego skład jest oparty na najwyższej jakości androsteronie, który wpływa dodatnio na Twoją piękność i pewność siebie w towarzystwie innych ludzi.

Za tym właśnie komponentyem stoi sukces zawodowy i towarzyski. Pheromone Essence doda Ci aury dominatora, która sprawi, iż kobiety zauważą Twoją siłę i staną się bardziej uległe, a inni mężczyźni wyraźnie poczują respekt wobec Ciebie.

Efekt działania feromonów jest naturalny, subtelny,jednocześnie momentalnie zauważalny. Feromony mogą być bardzo przydatne w wyrobieniu sobie pozycji lidera i odniesieniu sukcesu zawodowego. Dzięki Pheromone Essence z łatwością przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych pań poczujesz przypływ prawdziwie męskiej siły będziesz budzić pożądanie u płci przeciwnej poczujesz się bardziej ciekawie w towarzystwie ludzi zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami roztoczysz wokół siebie aurę pewności siebie odniesiesz sukces zawodowy i towarzyski Wysoka jakość, którą zapewnia obfite stężenie feromonów, to pewne działanie, które jest warte swej ceny.

W skład Pheromone Essence wchodzi nie tylko jeden feromon,na dodatek inne elementy poprawiające jego działanie. Nie ryzykuj, kupując tanie feromony dostępne na polskim rynku. Dokonaj zakupu pewność i sprawdzoną recepturę w oryginalnej butelce.

Z Pheromone Essence masz gwarancję sukcesu, potwierdzoną przez naszych licznych zadowolonych Klientów. ZAUFAJ NAUCE – FEROMONY DZIAŁAJĄ NATURALNIE najkorzystniejsze w użytkowaniu feromonów jest to, że działają one w sposób w całości niewidzialny, bez Twojego udziału.

formujeją wokół Ciebie naturalną aurę siły i uroku, którym ciężko się oprzeć. Działanie feromonów potwierdzają badania naukowe, prowadzone od lat poprzez naukowców z całego świata. Zapach to jeden z podstawowych zmysłów człowieka, który umożliwiał mu przez setki lat przetrwanie i przedłużenie gatunku.

Dzięki węchowi realny jest naturalny dobór płci. Zapach może wabić albo odpychać daną jednostkę – jest to fakt istniejący zarówno w świecie ludzi, jak i zwierząt. Chcesz dowiedzieć się więcej o chemicznej stronie doboru i przyciągania pomiędzy ludźmi, przeczytaj używanIE PHEROMONE ESSENCE Pheromone Essence oparty jest na najwyższej jakości Androstenonie.

Flakonik 7,5 ml posiada specjalny dozownik, umożliwiający dolanie feromonu do ulubionych perfum (maksymalnie 100 ml) lub używanie go bezpośrednio na skórę albo ubrania. Pamiętaj, iż feromony aplikowane bezpośrednio na skórę działają o efektywniej.

I wystarczają na niemało tygodni. Możesz je zmieszać ze swoimi perfumami albo stosować punktowo i dodatkowo używać perfum. Opakowanie: 7,5 ml flakonik z zakraplaczem wydajność: 150 kropel ilość feromonów w 1 kropli: 17 mcg średni czas używania / stosowane co dzień: 3 miesiące Skład: Pheromone parfum, dipropylene glycol Pamiętaj!

towar jest silnie stężony! towar asygnowany dla osób dorosłych. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek składnik. Jeśli szukasz naprawdę produktywnych feromonów, to zapomnij o tanich podróbkach.

Różnicę między oryginalnymi feromonami a ich tańszymi odpowiednikami jest taka, jak w przypadku perfum. Tanie pachnidła na początku pachną podobnie,niezwykle momentalnie wietrzeją. Podobnie jest z feromonami, z tym że nie chodzi tu o zapach, a o ich skład i nasycenie.