Medica-group Pherostrong damskie perfumy z feromonami 50 ml 259088 promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie hipa.pl

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Feromony
Pojemność 50 ml

Opis

PheroStrong damskie perfumy z feromonami 50 ml

Wysokiej jakości perfumy z feromonami. Charakteryzuje je ładny kobiecy zapach (nuty zapachowe stanowią tajemnicę handlową firmy) który bez dwóch zdań zostanie zauważony poprzez płeć przeciwną.

Każda z nas pragnie:

1) Wzniecać pożądanie płci przeciwnej, przyciągać spojrzenia, wabić seksapilem,

2) Być namiętną kochanką, elektryzować zmysły, bez zahamowań zaspokajać pragnienia i żądze,

3) Wywierać pozytywne i niezapomniane pierwsze wrażenie, być w kręgu zainteresowania,

4) Wzbudzać zaufanie, a także otwartość i życzliwość spotykanych ludzi,

5) Odnosić sukcesy zawodowe i powiększać efektywność swej pracy, zdobywać awanse,

6) cieszyć się szacunkiem i podziwm otoczenia, być autorytetem w domu i wśród znajomych,

7) Być kobietą szczęśliwą, kochaną i spełnioną - być KOBIETĄ SUKCESU!!!


Feromon w języku greckim oznacza „przekaźnik podniecenia”.

Feromony to lotne związki chemiczne, które są wydzielane na zewnątrz organizmu. Prawdopodobnie są one obecne we wszelkich organizmach: u zwierząt, roślin, grzybów, bakterii oraz u człowieka. Jednak feromony działają tylko między osobnikami tego samego gatunku. Dzięki nim wysyłamy bodźce, które wpływają pozytywnie na komunikację z otoczeniem, a także zwiększają naszą atrakcyjność u płci przeciwnej.

Według naukowców z Wiedeńskiego Institute for Urban Ethology, w zapachach ludzkiego ciała znajduje się informacja określająca stan emocjonalny człowieka. Kiedy nasze receptory węchowe odbiorą „zapach” feromonów, umysł ludzki rozpozna je jako niepowtarzalną woń, co spowoduje podświadome reakcje u innych osób w każdej sytuacji.

Feromony mogą zatem okazać się bardzo przydatne jako wabik i w kontaktach społecznych, wszędzie tam gdzie konieczne jest wzajemne zaufanie, efektywne negocjowanie, czy wypracowanie satysfakcjonujących obie strony rozwiązań – w domu, w pracy, na imprezie u przyjaciół, czy na oficjalnym spotkaniu.

Cały proces dlatego jest ta sprawny ponieważ odbywa się poza naszą świadomością - na poziomie instynktów. Odbiorca modyfikuje swoje zachowanie, dzięki wpływowi substancji, nie wyczuwając w ogóle zapachu feromonu i nie wiedząc o jego działaniu.

Uważa się, iż gdybyśmy nie używali kosmetyków (mydeł, szamponów, balsamów, itp.) nasze feromony byłyby bardziej intensywne.

równocześnie feromony wydzielane poprzez organizm, czy te tworzone syntetycznie są atrybutem atrakcyjności, przyciągają płeć przeciwną i wywołują pozytywne reakcje na naszą osobę. Feromony zaliczają się do grupy steroidów, które w organizmie człowieka występują w postaci hormonów kory nadnerczy oraz hormonów płciowych kobiecych - estrogeny i męskich - androgeny.


Feromony kobiece zawarte w Pherostrong:


Estratetraenol (estra-1,3,5(10),16-tetraen-3-ol) – jest związkiem bezwonnym choćby w bardzo znacznych stężeniach, odpowiedzialny za pobudzenie psychofizjologiczne.

Wyniki badań przeprowadzonych nad feromonami sugerują, iż możemy kontrolować naszą seksualność i zachowania z nią związane. Feromony PheroStrong pomogą zwiększyć Twoje powodzenie u płci przeciwnej. Pozwolą Ci przełamać barierę nieśmiałości i powiększa szansę na flirt. Pomogą Ci być osobą otwartą, pewną siebie i towarzyską. Wzbudzaj zainteresowanie - dzięki PheroStrong możesz magnetyzować swoja całą osobą.

Niestety ludzkie feromony uległy osłabieniu z powodu m. In. Zbyt szybkiego trybu życia oraz wpływu wielu czynników cywilizacyjnych. Jest nam więc trudniej kreować relacje międzyludzkie i z sukcesem docierać do drugiego człowieka.

Ten wabik seksualny pomoże Ci także rozniecić namiętność i pożądanie w Twojej sypialni. Pomagają urozmaicić, jak w dodatku ożywić życie erotyczne. Feromony podnoszą poziom podniecenia i pozbawiają wstydu. Pokaźniejsza otwartość zapewni Wam obojgu nowe intensywne doznania.

PheroStrong - Chemia miłości

Feromony używane są w celu rozszerzenia efektowności erotycznej i czesto wywołują odczuwanie pociągu do danej osoby, zakochanie się, euforię, sprzyjają osiąganiu orgazmu.

Kopuliny – grupa krótkołańcuchowych lotnych, kwasów tłuszczowych (od C2-C5). Wykonane przez kobiety, w powiększonej ilości w trakcie dni płodnych. Służą jako wabik seksualny.

Feromony PheroStrong - Atrybut spektakularności

Wydzielając pokaźne ilości feromonów, nie trzeba być interesującym fizycznie,mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej.

Feromony służą nie tylko do uwodzenia. Dzięki używaniu feromonów możemy poprawić poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia społecznego - także w życiu powszednim, w relacjach rodzinnych. Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi.

PheroStrong sprawią, że kontakt z drugą osobą może być łatwiejszy, a Twój dzień przyjemniejszy.

Feromony sprawiają, iż ludzie na których wpływamy są bardziej otwarci, bardziej nam przyjazni i życzliwi.. Dzięki czemu Ty i Twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas. Jednocześnie osiągasz swój cel – poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, szybko i pozytywnie załatwiona ważna sprawa.