Medica-group Pherostrong męskie perfumy z feromonami piękny zapach 15 ml 259149 promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie hipa.pl

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Feromony
Pojemność 15 ml

Opis

PheroStrong Męskie pachnidła z feromonami 15 ml 259149

Wysokiej jakości pachnidła z feromonami. Cechuje je błyskotliwy, bezapelacyjnie męski zapach (nuty zapachowe stanowią tajemnicę handlową producenta) który niewątpliwie zostanie zauważony przez płeć przeciwną.

doskonale nadają się do codziennego wykorzystania jak też na wieczór.

Poniżej demonstrujemy o co tak na prawdę chodzi z tymi feromonami.

Każdy z nas pragnie:

1) Wzniecać pożądanie płci przeciwnej, przyciągać spojrzenia, wabić seksapilem,

2) Być namiętnym kochankiem, elektryzować zmysły, bez zahamowań zaspokajać pragnienia i żądze,

3) Wywierać pozytywne i niezapomniane pierwsze wrażenie, być w kręgu zainteresowania,

4) Wzbudzać zaufanie oraz otwartość i życzliwość spotykanych ludzi,

5) Odnosić sukcesy zawodowe i zwiększać produktywność swej pracy, zdobywać awanse,

6) radować się szacunkiem i uznaniem otoczenia, być autorytetem w domu i wśród znajomych,

7) Być mężczyzną szczęśliwym, kochanym i spełnionym - być MĘŻCZYZNĄ SUKCESU!!!


Czym są feromony?

Feromon w języku greckim oznacza „przekaźnik podniecenia". Feromony to lotne związki chemiczne, które są wydzielane na zewnątrz organizmu. Prawdopodobnie są one obecne we wszelkich organizmach: u zwierząt, roślin, grzybów, bakterii i u człowieka. Jednak feromony działają tylko pomiędzy osobnikami tego samego gatunku. Dzięki nim wysyłamy bodźce, które wpływają pozytywnie na komunikację z otoczeniem oraz powiększają naszą spektakularność u płci przeciwnej.

Według naukowców z Wiedeńskiego Institute for Urban Ethology, w zapachach ludzkiego ciała znajduje się informacja określająca stan emocjonalny człowieka. Kiedy nasze receptory węchowe odbiorą „zapach" feromonów, umysł ludzki rozpozna je jako oryginalną woń, co spowoduje podświadome reakcje u innych osób w każdej sytuacji.

Feromony mogą zatem okazać się nad wyraz przydatne jako wabik, a także w kontaktach społecznych, wszędzie tam gdzie niezbędne jest wzajemne zaufanie, wydajne negocjowanie, czy wypracowanie satysfakcjonujących obie strony rozwiązań - w domu, w pracy, na imprezie u przyjaciół, czy na oficjalnym spotkaniu.

Cały cykl dlatego jest ta skuteczny ponieważ odbywa się poza naszą świadomością - na poziomie instynktów. Odbiorca modyfikuje swoje zachowanie, dzięki wpływowi substancji, nie wyczuwając w ogóle zapachu feromonu i nie wiedząc o jego działaniu.

Uważa się, że gdybyśmy nie używali kosmetyków (mydeł, szamponów, balsamów, itp.) nasze feromony byłyby bardziej intensywne.

Feromony męskie zawarte w PheroStrong:

Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol) - związek o zapachu piżma lub drzewa sandałowego. Nadaje młodzieńczą witalność i spełnia rolę atraktanta seksualnego wobec pań i repelenta wobec innych panów.

Androstenon (5α-androst-16-en-3-on) - jego zapach jest porównywany do rozcieńczonego zapachu wanilii. Uznawany za feromon agresji i dominacji.

Androsteron (5α-androstan-3α-ol-17-on) - uznawany za środek dopingujący (powoduje przyrost masy mięśniowej), warunkujący dominację, autorytet wśród innych , a także katalizator działania pozostałych substancji.

Androstadienon, womeroferyna (5α-androst-4,16-dien-3-on) - jest najlepiej zbadanym feromonem z grupy androstenów. W niskich stężeniach jest praktycznie bezwonny. Badania aktywności mózgu potwierdzają, iż za jego percepcję odpowiadają inne obszary niżeli te odpowiedzialne za węch.

Feromony PheroStrong - Atrybut piękności

Wydzielając obfite ilości feromonów, nie trzeba być atrakcyjnym fizycznie,posiadać ogromne powodzenie u płci przeciwnej - mówi chemik dr hab. Leszek Konopski - pracownik Instytutu Przemysłu naturalnego w Warszawie.

Niestety ludzkie feromony uległy osłabieniu z powodu m. In. Zbyt prędkiego trybu życia oraz wpływu wielu czynników cywilizacyjnych. Jest nam więc trudniej generować relacje międzyludzkie i z sukcesem docierać do drugiego człowieka.

Feromony służą nie tylko do uwodzenia. Dzięki stosowaniu feromonów możemy poprawić poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia społecznego - także w życiu codziennym, w relacjach rodzinnych. Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi.

PheroStrong sprawią, iż kontakt z drugą osobą może być łatwiejszy, a Twój dzień przyjemniejszy. Feromony sprawiają, iż ludzie na których wpływamy są bardziej otwarci, bardziej nam przyjazni i życzliwi..

dzięki czemu Ty i Twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas. Równocześnie osiągasz swój cel - poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, szybko i pozytywnie załatwiona ważna sprawa.

Feromony sztuczne są substancjami, które ze względu na skoncentrowanie związków odpowiedzialnych za określone działanie dają nam możliwość wzmocnienia oczekiwanego efektu. Stajemy się "władcami sytuacji". To daje nam poczucie wyjątkowości, wyluzowania i większej pewności siebie.