Silne feromony bezwonne dla kobiet pheromone essence women 7,5 ml 80293 marki Shs promocja 2021

Cena153.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie hipa.pl

Parametry

Producent:SHS
Kategoria:Feromony
Pojemność 5 ml

Opis

Światowy Hit!

Pheromone Essence Women

Pheromone Essence to towar bardzo chwalony przez klientów z całego świata. Są szanowane wyjątkowo za to, że można je stosować razem ze swoim ulubionym zapachem. Pheromone Essence to najlepszy produkt do uwodzenia jaki kiedykolwiek powstał.

Pheromone Essence rzeczywiście działa i jest niepokonanym liderem wśród feromonów. Zawierają najsilniejsze substancje wywołujące zmianę zachowania u panów. Jeśli to jest Twój pierwszy raz, to przekonasz się, że jest to genialny dobór, bo różnicę w zachowaniu swojego otoczenia zauważysz od razu.

To feromon, który jest oparty na najwyższej jakości Androstenonie (w 98%). Komponent ten skutecznie zwraca na siebie uwagę w towarzystwie innych ludzi. Oznacza to, iż gdy zastosujesz Pheromone Essence już nigdy więcej nie zostaniesz niezauważona na imprezie.

Pheromone Essence jest silnym płynem, który uczyni Cię niebanalną w oczach panów, natomiast dominującą w oczach pań. Jeśli masz w pracy szefową, która daje Ci w kość, ten zapach sprawnie osłabi jej siłę. Pheromone Essence doda Ci pewności siebie, która pozwoli i pokazać na co Cię tak naprawdę stać.

prawidłowe wrażenie to podstawa przy zawieraniu znajomości, dlatego Pheromone Essence daje Ci pewność,za każdym razem staniesz na wysokości zadania. Nie należy jednak przesadzać z ilością, ponieważ stężenie Androstenonu jest silne, dlatego zaleca się użytkowanie go z rozwagą.


Sposób użycia:

Każdy flakonik feromonów Pheromone Essence 5ml ma specjalny dozownik umożliwiający dolanie feromonu do ulubionych perfum (maksymalnie 100ml) lub używanie go bezpośrednio na skórę albo ubrania. Przy tym używanie bezpośrednio na skórę jest zdecydowanie bardziej produktywne. Esencja nie zawiera wyczuwalnego zapachu. Wystarcza na dużo tygodni stosowania.

Pamiętaj! produkt jest silnie stężony dlatego stosuj nie więcej niżeli 1-2 krople!