X-rune - for men 15 ml marki Aurora promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem X-rune - for men 15 ml marki Aurora oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 37.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-67%
Perfumy z Feromonami X-rune - for men 15 ml | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
37.99
Kraina-Doznań
Feromony-X-rune - for men 15 ml
49.92
Sekrecik.pl
Stymulator-Magic Massager Wand USB Black 10 Function
115.17
Euro Pharmacy

Parametry

Producent:Aurora
Kategoria:Feromony
Pojemność 15 ml

Opis

X-rune for menX-rune preparat o ekscytującym, świeżym i bezspornie męskim zapachu, wykonany z myślą o tym, by przyciągać kobiety i sprawić, iż będą postrzegać mężczyznę jako wyjątkowo męskiego i wyjątkowo pociągającego.X-rune jest wieloskładnikowym kosmetykiem zapachowym, dedykowanym dla panów prowadzących intensywne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w paniach zainteresowanie i chęć do bliższego kontaktu.Nuty zapachowe:nuty głowy: bazylia,nuty serca: cedr, fiołek,nuty bazy: nuty drzewne, kadzidło, palona skóra, piżmo, Sposób wykorzystania: należy stosować jak inne perfumy.

Do uzyskania stosownego efektu wystarczy już drobna liczba perfum. Efektywne działanie utrzymuje się poprzez około 3-4 godziny po aplikacji.Opakowanie: butelka 15ml z aplikatorem roll-on. Dyskretne i wygodne opakowanie z aplikatorem roll-on zezwala na staranną aplikacją kosmetyku, bez konieczności rozpylania go w powietrzu.Producent: Aurora...