Aurora X24 for men 50 ml (5903111016395) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Aurora X24 for men 50 ml (5903111016395) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 81.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-37%
Perfumy z Feromonami FX24 for men 50 ml | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
81.99
Kraina-Doznań
Feromony-FX24 for men 50 ml
131.10
Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Aurora
Kategoria:Feromony
Pojemność 50 ml

Opis

FX24 for men - Afrodyzjak zapachowy dla mężczyzn. Powoduje w paniach zainteresowanie, podniecenie i pożądanie!

FX24 to afrodyzjak zapachowy o niezwykle męskim i ciekawym zapachu, wytwarzany po topowodować w kobietach pożądanie i podniecenie, któremu nie będą w stanie się oprzeć. Specjalnie dopasowany pakiet składników zapachowych działa na kobiety pobudzająco i powoduje, że postrzegają mężczyznę jako bardzo atrakcyjnego i pociągającego. Skuteczne działanie FX24 wynika z substancji działających na zmysł węchu. Kobiety reagują na komponenty zawarte w preparacie w sposób podświadomy, pod ich wpływem zaczynają odczuwać zwiększoną chęć do bliższego kontaktu, stają się pobudzone i skłonne do flirtu.

FX24 spowoduje, że:

 • będziesz postrzegany przez kobiety jako bardziej męski i pociągający,
 • kobiety zwrócą na ciebie uwagę i będą bardziej skłonne do nawiązania bliższego (intymnego) kontaktu,
 • kobiety w twoim otoczeniu staną się bardziej otwarte i skłonne do flirtu,
 • wzrośnie twoje bezspornie i pewność siebie,
 • inni mężczyźni będą uważać cię za lidera i osobę dominującą w grupie.

Dla kogo jest asygnowany FX24?

FX24 jest wieloskładnikowym preparatem zapachowym, przeznaczonym dla panów prowadzących dynamiczne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w paniach zainteresowanie i nakłonić je do bliższego kontaktu. Ten preparat jest dla ciebie świetnym rozwiązaniem, jeśli:

 • prowadzisz aktywne życie towarzyskie i zależy ci na prędkim nawiązywaniu kontaktów z kobietami,
 • chcesz, żeby kobieta która nie zwraca na ciebie uwagi zaczęła interesować się tobą i nabrała ochoty na bliższy, intymny kontakt,
 • chcesz, aby kobiety postrzegały cię jako bardziej męskiego i ciekawego,
 • planujesz spotkanie z kobietą w której chcesz wzbudzić pożądanie i ochotę na seks,
 • chcesz by mężczyźni znajdujący się w twoim zespole uważali cię za lidera i przywódcę.

Kiedy należy stosować FX24?

FX24 może być stosowany codziennie, jednak jego skuteczność można najlepiej docenić w sytuacjach bezpośredniego kontaktu z kobietami.


Jak pachnie FX24?

FX24 odznacza się szczególnie męskim, intrygującym i świeżym aromatem, o nucie stosownej na każdą okazję. W zapachu dominują świeże akcenty grejpfruta, mięty i czarnego pieprzu, odpowiedzialne za przyciągnięcie uwagi kobiet i wzbudzenie w nich zainteresowania. W bazie zapachu ujawniają się piżmo, cedr i lawenda - sprawdzone i silne atraktanty zapachowe. Ta niezwykła mieszanka powoduje w żeńskiej podświadomości podniecenie, pociąg do mężczyzny i rozszerza ochotę na seks.

Dlaczego FX24 działa tak produktywnie?

Wieloskładnikowa kompilacja zapachowa pozostała opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenia fizjologów połączone z wiedzą z zakresu biochemii oraz kosmetologii. Silne i niepowtarzalne działanie FX24 wynika z umieszczonych w nim specjalnych substancji zapachowych, działających poprzez zmysł węchu na podświadomość kobiety. Kobiety reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu. Jeśli poczują roztaczaną poprzez ciebie aurę zapachu, zaczną odczuwać rozszerzoną chęć do bliższego kontaktu.

.

Bezpieczeństwo:

Wybierając FX24 masz pewność, iż jest to artykuł:
 • o precyzyjnie opracowanej formule, wytworzony i przebadany przez najkorzystniejszych, doświadczonych technologów,
 • działający produktywnie i bezusterkowo,
 • przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,
 • zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków CPNP,
 • produkowany ze komponentów najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który gwarantuje pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem minimalistycznców

Opakowanie:

Butelka szklana o obszerności 50 ml, z atomizerem.