Shs Zmysłowe feromony zapachowe love and desire dla mężczyzn 50 ml 80224 promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie hipa.pl

Parametry

Producent:SHS
Kategoria:Feromony
Pojemność 50 ml

Opis

Love & Desire perfumy z feromonami dla prawdziwych panów


Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, iż czujemy się zbyt niedużo spektakularni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z niebanalną nas osobą.

Na ładność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś”, nasz wewnętrzny magnetyzm.

Feromony są naturalnym kanałem komunikacji pomiędzy ludźmi, dlatego działają na każdego.

Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – na feromony.

Jak działają feromony Love & Desire?

Feromony i pachnidła z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Love & Desire jest niezwykle męski, zdecydowany i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów.

Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli:

* chcesz poflirtować

* szukasz na stałe drugiej połówki

* poszukujesz nowych znajomości

* chcesz lepszy kontakt z ludźmi, których już znasz, np. W miejscu pracy itp.

Chcesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów codziennie!

Feromony Love & Desire pomogą Ci:

* wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji

* zwrócić na siebie obszerniejszą uwagę

* zyskać szacunek i sympatię otoczenia

* poczuć się bardziej męsko w swej skórze

Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz.

Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, eksponujący Twoją siłę i magnetyzm.

Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu poprosisz ciekawą Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie.

I możesz być pewien, że żadna Ci nie odmówi!

Dlaczego Love & Desire to najkorzystniejsze feromony dla panów?

Love & Desire to najskuteczniejsze feromony. Potwierdzają to opinie naszych klientów. Na dodatek feromony te zostały uznane za najkorzystniejszy produkt w kategorii „najszczególniej pociągający zapach".

Skuteczność Love & Desire jest oparte na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. Ta genialna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania. Feromony działają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.

Love & Desire – oryginalna, sprawna mieszanka 4 feromonów

Większość przystępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne komponenty: androsteron i androstadienon. Formuła ta została wytworzona specjalnie po to, żeby zapewnić Ci maksymalne efekty.

Love & Desire – oryginalne 4-składnikowe feromony

Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love & Desire posiadają czteroskładnikowe, oryginalne połączenie składników.

* Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest tworzony poprzez panów w okresie dojrzewania i ma nad wyraz silne działanie. Jego poziom jest na ogół wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u pań, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są bardzo wyczulone na jego zapach.

* Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach stworzony najczęściej poprzez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi pań i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach znacznej rywalizacji, np. Sportowcy, maklerzy, a choćby więźniowie posiadają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. W pracy, gdy chce się wzbudzić pokaźniejszy respekt.

* Androsteron – zbuduje Twój autorytet To najmocniej męski ze wszelkich elementów. Powoduje uczucie dominacji, lecz nie wpływa na efekt agresji, formujejąc aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców rodzaju alpha.

* Androstadienon – sprawi, że przyciągniesz uwagę pań „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u pań. Niemało badań nad tym feromonem wskazuje, iż silne oddziałuje na aktywność mózgu u pań. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co ciekawe, zapach ten może też łagodzić u pań skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, udoskonalając ich nastawienie, a także wpływając relaksująco.

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.

Jak pachnie Love & Desire dla panów?

To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się unikatowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: zagadkowy, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

wykorzystywanie:

Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl pachnidła tak jak robiłeś to do tej pory ze swymi ulubionymi zapachami.

PAMIĘTAJ!

nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną albo od lat w związku, uwielbiasz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o dobranym stężeniu działają na wszystkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne.