Mattel Cave club dino baby crystal niespodzianka gnl97 promocja 2022

Cena40.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:MATTEL
Kategoria:Figurki dla dzieci

Opis

Z Dino Kryształami Cave Club czekają na Ciebie cztery superniespodzianki! Te prehistoryczne zwierzątka pozostają tajemnicą aż do momentu odpakowania otwórz kryształ, a potem błyszczące torebki, żeby zobaczyć, co jest we wnętrzu.

Każdy kryształ zawiera cztery niespodziewanki: wyjątkowo uroczą figurkę minizwierzątka, akcesorium do włosów dla Twojego nowego zwierzaka, tematyczne akcesorium do zabawy i torebkę ze slimem albo piaskiem do formowania.

Akcesoria do włosów pasują do każdego ze zwierzątek, co powoduje, że zabawa w kolekcjonowanie jest jeszcze lepsza. Którego towarzysza znajdziesz? Wśród uroczych przyjaciół do kolekcjonowania są neonowe dinozaury, mamut, leniwiec, tygrys szablozębny, skalny stworek i nie tylko.

Schowaj wszystkie cztery komponenty w środku kryształu, żeby zabierać zabawkę ze sobą lub przechowywać zwierzątko po skończonej zabawie. Dzięki lalkom i zabawkom Cave Club możesz odkrywać historię świata na nowo!

Dzieci mogą zebrać je wszystkie, żeby znaleźć jeszcze więcej prehistorycznych niespodzianek. Sprzedawane oddzielnie w zależności od przystępności. Odcienie i części ozdobne mogą się różnić.