Centrum Jeździeckie SLH42344 - SCHLEICH (4055744005602) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Centrum Jeździeckie SLH42344 - SCHLEICH (4055744005602) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 377.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Schleich Stadnina z dżokejką i Końmi 42344
377.00
Mall.pl
Schleich Zestaw Centrum jeździeckie + RATY 0%.
410.16
Urwis.pl
Zestaw Centrum jeździeckie
487.12
InBook.pl

Parametry

Producent:Schleich
Kategoria:Figurki dla dzieci

Opis

Odkryj mieszkańców końskiej zagrody - od niewielkich i przeuroczych po obszernych i silnych.
Stajnia z akcesoriami. Bogato wyposażony budynek stajni wykonany został z najwyższej jakości plastiku. Komponenty można wiązać wtykowo, bez tworzyw pomocniczych. W stajni znajdują się boksy dla zwierząt, otwierane drzwi do boksów, otwierana brama i okna dachowe. Budowa stajni pozwala także na zbudowanie padoku z zadaszeniem, czy wiaty np. Na samochód i przyczepę dla konia. Dach stajni można zdejmować.
linia Farm Life gromadzi okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Dzisiaj dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem, mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną FARMĘ z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju.
Figurki tworzone są z najwyższą dbałością o dopracowanie wszelkich detali. Odlane z wyjątkową precyzyjnością oraz ręcznie pomalowane, niezwykle realistycznie oddają rzeczywisty wygląd zwierzęcia. To wierne kopie natury w mniejszej skali.
pakiet zawiera: budynek stajni, 12 przęseł do budowy padoku albo ogrodzeń przy stajni, 2 konie rasy arabskiej: klacz i źrebię, jeździec, derka, ogłowie z wodzami, kantar z uwiązem, siano, słoma, zielone jabłka, marchewki, 4 żłoby na haku, 4 poidła dla koni, 4 wieszaki, kopystka, szczotka do czyszczenia sierści, skrzynka,widły, skrzynka z kwiatami,zestaw naklejek do dekoracji
producent dba o najwyższą jakość i bezpieczeństwo swych produktów wiedząc, iż jako firma zabawek ponosi szczególną odpowiedzialność wobec rodziców i dzieci. Dzieci to najistotniej wartościowy prezent na świecie i dlatego rodzice i wychowawcy posiadają prawo żądać od zabawek najwyższej jakości i Schleich gwarantuje tę jakość w stu procentach!