Figurka klacz rasy tinker marki Schleich promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Figurka klacz rasy tinker marki Schleich oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 28.92 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Schleich - życie na farmie - tinker klacz
28.92
InBook.pl
SCHLEICH Tinker klacz
32.75
5.10.15.

Parametry

Producent:SCHLEICH
Kategoria:Figurki dla dzieci

Opis

FIGURKA SCHLEICH Tinker klacz 13773Schleich to niemiecka marka, która zajmuje się produkcją zabawek od wczesnych lat 60-tych.
W latach 80-tych wprowadzono figurki zwierząt, które od tego czasu są realizowane z najwyższą dbałością o wszystkie szczegóły, precyzyjnie odlane i ręcznie pomalowane oddają rzeczywisty wygląd zwierzęcia.Materiały z których są wytworzone figurki Schleich pozostały wyselekcjonowane i przebadane tak, by spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa.seria Farm Life mieści okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie.
dzisiaj dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną FARMĘ z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju.